19 juli 2025, 16:58:11

De Valkjes van Irene.

Gestart door imv, 25 augustus 2005, 20:36:03

« vorige - volgende »

Riny

13 november 2005, 17:55:55 #210 Last Edit: 13 november 2005, 18:23:17 by Riny
Hoy Irene
Ik krijg het koud bij het lezen van je verhaal.
Maar hoe verschrikkelijk erg het ook is wat Robin heeft en hoe moeilijk ook,ze bezit iets wat lang niet iedereen kan zeggen.
Namelijk een vader een een moeder die zielsveel van haar houden en er altijd voor haar zullen zijn .
Jullie zijn de veilige rots in de branding voor haar.
Gr Riny :-*

imv

Wat lief ! Dank je wel Riny  :-*
We doen erg ons best.

Groetjes,
Irene

bobbie

Hoi Irene,

Oh jeetje, ik heb het niet gezien. Een schrale troost voor  mij is dat jullie niet in beeld zijn geweest, maar toch  :-[

Fijn dat je momenten hebt gezien bij Róbin waarop ze zichtbaar genoot, daar zullen jullie harten een sprongetje door hebben gemaakt denk ik zo. :D

Groetjes, Nel :)

imv

hoi,
Ik heb net snel even een handtekening in elkaar gezet.
Van links naar rechts:
Boven: Goofy/Lilo/Joepie
onder Sjors/ Pino/ Guus

Er komen  nog nieuwe foto's, maaaaar....

dat komt later.
Doei!
IRene


Riny

13 november 2005, 23:01:13 #214 Last Edit: 13 november 2005, 23:10:41 by Riny
Hoy Irene
Mooi gedaan Irene.
Maar het pronkstuk van je handtekening is toch wel Lilo.
Wat hebben we daar een angst om gehad  en kijk die nu eens zitten.
Dank zij jou inzet ,liefde en doozettingsvermogen!!
Groetjes Riny :D :D :D

imv

Hoi Riny,
Het is een prachtige vogel geworden. Een echt "forum-valkje" ;D . Ik had echt niet meer gedacht dat ze het ooit zou redden. Ze is heel byzonder.
Ze doet het prima. En het is zóó lachen, want haar dominante vriendje Joepie trekt zich van niemand wat aan,.... behalve als Lilo hem uit de voerbak wil jagen.. dan gaat hij janken als een hondje. hihi! Het is een machtige dame!

Groetjes,
Irene

Kirsten

Hoi Irene,

Je hebt een prachtige handtekening!,. Ik vind ook dat Riny het precies perfect verwoord,.
Citaat van: Riny op 13 november 2005, 17:55:55
ze bezit iets wat lang niet iedereen kan zeggen.
Namelijk een vader een een moeder die zielsveel van haar houden en er altijd voor haar zullen zijn .
Jullie zijn de veilige rots in de branding voor haar.
Gr Riny :-*


Ik kan het niet beter zeggen,. toen ik bij jullie was vanwege Lilo heb ik ook niets aan haar gemerkt en snap dat dit nu juist ook het moeilijke is tijdens haar opvoeding. Omdat je het niet kan zien aan haar en dus niet weet als buitenstaander wat ze heeft, krijg je snel de neiging om haar naar haar leeftijd te gaan beoordelen. Dat is zowel voor jou en je man als voor haar erg moeilijk en vraagt veel energie van jullie. Als ik naar de foto bij de cliniclowns kijk, zie ik wel een supersterk hecht gezin, Irene petje af hoe jullie het doen.

Wat heerlijk dat ze trouwens zo genoten heeft daar,. en voor jou een dikke knuffel :D

Groetjes
Kirsten



Onze hobbykwekerij en webshop vind je hier!

--------------------------------

Rianne

Hoi Irene,

ik vond het erg leuk om je eens 'live' te spreken bij Avifauna!
Wat een verhaal over Robin, ik denk dat het niet alleen voor haar, maar ook voor jullie heel erg zwaar is. Ik begrijp ook wel dat je het soms niet kan opbrengen om ook hier nog te schrijven.
Je handtekening is leuk geworden! Ze staan leuk op de foto! :)

Caroline

Hij is mooi geworden hoor, je handtekening!  ;)

En Lilo, we zijn hier allemaal trots op je.  :D

En ik vind het zo heerlijk dat jullie zelf hebben gezien dat Robin toch genoten heeft, ik duim al een vast voor de volgende keer, dat ze er dan inderdaad helemaal voor open staat en nog intenser kan genieten omdat het danniet meer vreemd is. Robin, dikke  :-*

Groetjes  van Caroline  :)
Pablo, Rocky, Noa, Coco, Eros, Diégah, Amor, Perle, Ricky, Kouros,
Princess, Armani, J´adore, JOOP! Queenie, Van Gils, Giorgio,
Jim, Anaïs, Naomi, Dior, Jasmijn, Vlinder, Ashley, Juicy, Tommy,
Isabella, Azzaro, Lilly, Zara, Valentino, Dolce & Violet.


Regelmatig jongen.



KLIK op foto.

imv

Hallo,
Net heb ik mijn "zwakste" valk laten testen op pbfd.
Sjors was de klos (slik).
Hier in Dordrecht is een dierenarts die ervaring heeft met vogels, dus ik dacht.. een beetje bloed afnemen kan niet zo moeilijk zijn  ::)

Dat viel  even tegen!  :( . Sjors heeft zich heel groot gehouden, heeft geen een keer gekrijst of gebeten, maar ik maak me nu wel een beetje zorgen om hem.

Dit is er gebeurd:
Er moest bloed afgenomen worden uit een ader uit zijn nek.
Rechts zit een dikkere ader dan links, dus de rechterkant moest het worden. Na het prikken bleek de naald te dun te zijn om bloed mee op te zuigen. Dus.. een dikkere naald.
Toen hij die had gepakt en weer wilde prikken zat er een enorme bloeduitstorting op de plek waar hij had geprikt en kon daar dus niet nog een keer proberen.
Dan de andere kant van de nek maar proberen... hij prikte en er spoot meteen wat bloed uit (niet in het buisje..) Dat heeft hij toch snel op kunnen zuigen, want verder geen druppel bloed meer...
Het is zóó zielig, en ik voel mij zóóó schuldig!
Zo te zien heeft hij er last van.. maar ik weet niet wat ik moet doen om hem te helpen... Tot overmaat van ramp moet ik straks nog werken ook (mijn zus heeft griep, dus ik doe straks de winkel.. op dit moment staat er een invalster, maar die moet om 11 uur weg...)
Hopelijk gaat het dan met Sjors beter als ik terugkom.

Gelukkig werd hij even enthousiast toen ik met de camera aankwam...

Pino kwam voorbij, dus daar moest Sjors even voor pronken...
.. geeft trouwens echt een gevoel van vertrouwen als de dierenarts bij het zien van Sjors vraagt of het een man of een pop is  :o

Nu zit hij weer zit hij weer als een houten klaas te bibberen met zijn ogen dicht...

Het zal wel goedkomen, maar zielig is het wel.

Vanavond een meer foto's.. de batterij van mijn camera is leeg :-\

Groetjes,
Irene




Caroline

Ach wat zielig!!  :'(

Vooral voor Sjros maar toch heel leuk om te lezen dat Sjors je "zwakste" valkje is en niet Lilo. Wie had dat ooit gedacht.

Bravo voor Lilo!!

Groetjes van Caroline  :)
Pablo, Rocky, Noa, Coco, Eros, Diégah, Amor, Perle, Ricky, Kouros,
Princess, Armani, J´adore, JOOP! Queenie, Van Gils, Giorgio,
Jim, Anaïs, Naomi, Dior, Jasmijn, Vlinder, Ashley, Juicy, Tommy,
Isabella, Azzaro, Lilly, Zara, Valentino, Dolce & Violet.


Regelmatig jongen.



KLIK op foto.

carco

18 november 2005, 11:40:35 #221 Last Edit: 18 november 2005, 11:49:14 by carco
In zijn nek????
Volgens mij is bij  de valkjes van Roosje bloed uit de pootjes genomen?
Ach dit is echt zielig en ja heel slim van zo'n arts om te vragen wat het geslacht is, maakt je vast een stuk vrolijker :-\
Groetjes: Caroline.
Klik op het plaatje voor onze site!




Roosje

Oh dat is schrikken. Bij mij is er in de vleugels geprikt, veel minder riskant dan in de nek. Maar veel dierenartsen doen het zo helaas, heinrich is ook eens in zijn nekje geprikt :-\ Ik hoop dat hij zich gauw wat beter voelt, is natuurlijk wel een hoop stress allemaal :(

Rianne

Nou inderdaad, lekker hoor als de dierenarts vraagt of het een man of pop is. :-\
Ik hoop dat Sjors er niet al te veel last van krijgt, mensen krijgen soms een zere arm na het prikken. :(

imv

Sjors is over de ergste schrik heen. Ik heb hem nog niet heel enthousiast horen fluiten, maar hij is weer in beweging, en zoekt mij ook op om eens lekker te kroelen. Wel voorzichtig, want zijn nekkie doet nog wat zeer.

Vandaag is de bench voor Eddie binnengekomen.

Nu ik hem nog eens bekijk zie ik dat ik de verkeerde foto heb.. mijn bench heeft 2 deurtjes.

Vandaag kreeg ik bericht van Thiely ( de kweker) dat ze verwachten dat Eddie het weekend van 7 januari weg mag..  :'( boehoeeee.. dat duurt nog veel te lang! Ik had gehoopt hem vlak voor de kerst te krijgen (dan is hij 10 weken), maar zij gaan uit van 10 tot 12 weken, en houden daarom 12 weken aan.... blehh  :'( :'( Ik ben zo ongeduldig!

Hier een foto van vandaag van Eddie met zijn broertje en zijn mama..



Ondertussen is Goofy bij mij op zoek om te kijken of ik ergens nog een pistache nootje heb... hihi.. zo maak je vrienden! :P
Pino fluit het hoogste lied, en de rest is al in rust.
Maandag gaat Kiko onder het mes. Hij wordt gecastreerd.. het is weer een onrustige week.
Gelukkig is Rogier volgende week vrij, want ik MOET even ontspannen. Daarna gaat hij weer naar Amerika.

Meer foto's die ik had beloofd komen later.. de batterij van mijn camera is nog steeds leeg :-\

Groetjes,
IRene