Timmio en Alanya zijn er! fotos/filmpjes bij mandy

Gestart door Lin, 26 augustus 2005, 18:59:56

« vorige - volgende »

Rianne

Nee hij heeft wel 4 tenen maar erstaan er 3 naar voren. :-\
Maar zolang dat geen problemen geeft met treden is het niet erg.

Riny

Citaat van: Rianne op 24 oktober 2005, 14:06:01
Maar zolang dat geen problemen geeft met treden is het niet erg.

Hoy Rianne en Lin
Zo dacht ik ook over dat knobbeltje op de rug .
We hebben vanmorgen er goed naar gekeken maar het is geen knobbel maar een botje.
Het lijkt wel of hij in het nest wat opgelopen heeft.
Verder heeft hij er zo te merken gelukkig geen last van.
Groetjes Riny :D :D :D

Rianne

Ja dat zei de kweker ook al. Maar als alles verder goed functioneert moet het geen problemen geven. Ik denk ook dat hij nu al te oud is om het te laten opereren.

Ik zal het teentje in de gaten houden. Heb net de kweker gemailt om te zeggen dat het goed met ze gaat, en heb ook gezegd van het teentje. Ik denk ook niet dat dat problemen geeft hoor.

aad

ha die linda

Gefeliciteerd he met je nieuwe aanwinst .........pfff was hier ff niet geweest .. maar tis allemaal voor deze oude man niet meer bij te houden al die dagboeken ;D ;D
Mooi geel .. ben benieuwd hoe het Luuk vergaat... hier wordt ook al wat geler ..wel leuk om te zien :P

Groetjes Aad

Lin

Sorry kom niet echt aan beantwoorden toe!

Maar heeft iedereen ook de fotos en filmpjes gezien van dat wij bij Christine waren?


Volg onze kwekerij ook op Facebook (klik op Like)

Valerie

Ik heb ze gezien, LIn en vond ze supermooi! :)



Rianne

Heb je al een naam bedacht voor je split zilver witmasker man? :)

Caroline

En ik heb ze ook gezien, 2 x, bij jou en bij Christine  ;D ;D
Pablo, Rocky, Noa, Coco, Eros, Diégah, Amor, Perle, Ricky, Kouros,
Princess, Armani, J´adore, JOOP! Queenie, Van Gils, Giorgio,
Jim, Anaïs, Naomi, Dior, Jasmijn, Vlinder, Ashley, Juicy, Tommy,
Isabella, Azzaro, Lilly, Zara, Valentino, Dolce & Violet.


Regelmatig jongen.



KLIK op foto.

bobbie

Ha Lin,

Je hebt het maar druk zo.

Dat mannetje voor jou vindt ik echt een lekker ding. Zie je de ondeugd in zijn ogen?

Groetjes, Nel :)

Gerda

Hoi Lin,

Speciaal voor jou het aquarium ingedoken (niet letterlijk!!) bij Artis en wat vissenfoto's enzo gemaakt.
Ook nog eentje van drie schildpadden!!!

Hier te vinden:
http://www.valkparkiet.com/sqlforum/index.php/board,23/topic,11887.93.html#msg185540

Groetjes Gerda

Lin

Citaat van: Rianne op 24 oktober 2005, 13:37:39
en hij kan fluiten! Ik zat beneden bij m'n visite en het was net of er een alarm af ging! :)
Alleen valt me nu op dat hij met 1 pootje iets heeft. Er steken 3 teentjes naar voren ipv 2. :-\


Gisteren dus mijn naamloze valkje gezien. Heb nog niet nagedacht over een naam. Wel heel apart dat teentje. Gelukkig gaat de poot wel netjes om de stok heen. dus hij heeft er geen last van!

Citaat van: aad op 24 oktober 2005, 20:19:04
ha die linda

Gefeliciteerd he met je nieuwe aanwinst .........pfff was hier ff niet geweest .. maar tis allemaal voor deze oude man niet meer bij te houden al die dagboeken ;D ;D
Mooi geel .. ben benieuwd hoe het Luuk vergaat... hier wordt ook al wat geler ..wel leuk om te zien :P

Groetjes Aad


Dank je Aad,

Ook al een eeuwigheid niet in jou dagboek geweest, sorry. Ik ben ook wel benieuwd hoe Luuk eruit gaat zien. en natuurlijk hoe het straks verder gaat met Lucky en haar eitjes.

Citaat van: Valerie op 25 oktober 2005, 08:25:59
Ik heb ze gezien, LIn en vond ze supermooi! :)


Mooi! Ik hoop dat ik morgen wat tijd heb om ook even in jou dagboek te lezen ben heel benieuwd hoe het met de valkjes en de rosella gaat.

Citaat van: bobbie op 25 oktober 2005, 22:34:40
Ha Lin,

Je hebt het maar druk zo.

Dat mannetje voor jou vindt ik echt een lekker ding. Zie je de ondeugd in zijn ogen?

Groetjes, Nel :)




Ja het is toch wat. Ik dacht dat ik wel een van de laatste zou zijn die een wildkleur zou kopen. en nu heb ik er maar toch een erbij. Maar als ik dat koppie zie ben ik toch wel overstag. Gisteren bij rianne was ik toch wel even aan het glunderen, echt een lief koppie! Maar Nel hangt er nou bij jou een blok? Volgens mij meldde rianne dat maar ben nog niet bij je langs geweest. Heb alleen even bij Roosje gelezen omdat de titel opviel.

Citaat van: Gerda op 27 oktober 2005, 17:13:50
Hoi Lin,

Speciaal voor jou het aquarium ingedoken (niet letterlijk!!) bij Artis en wat vissenfoto's enzo gemaakt.
Ook nog eentje van drie schildpadden!!!

Hier te vinden:
http://www.valkparkiet.com/sqlforum/index.php/board,23/topic,11887.93.html#msg185540

Groetjes Gerda


Wat leuk! Ga meteen even kijken. Zal morgen even reageren. Heb trouwens nu sinds 3 dagen jonge maanvissen. Echt onwijs mooi om ze bij de ouders in het aquarium te zien zwemmen. Helaas worden het er steeds minder want ik kan de jongen niet echt goed voeren. Maar ik kan de jongen toch niet houden want moet er nog 6 verkopen. Heb overbevolking. Bedankt voor de fotos!

Hey Caroline,

Ik zag dat je lutino geelwang wel mooi vindt, of alleen de geparelde. Ik had het er nog gister met rianne over. Wat apart dat zou zijn een geelwangetje te kweken. Ik denk dat rianne ze allemaal zelf gaat houden :-) Maar ik ben ook wel benieuwd hoe de zilveren witmaskers eruit gaan zien. Toch wel spannend om geen voorbeeld te hebben van hoe het eruit ziet als het nog klein is.

Hey allemaal,


drukte drukte drukte!! Pfoe... nou ik heb het echt ontzettend druk. Elke avond weg om dingen te regelen en naar orkest en naar dwarsfluit les te gaan en overdag werken. Morgen heb ik nog niks op het programma staan dus dan hoop ik even te werken aan mijn herkansing adviesrapport. Jullie moesten eens weten hoe ik daar tegen op zie. Maar na 16 december hoop ik dit keer echt helemaal klaar te zijn met school. Dan ga ik de broedblok ophangen of misschien een week eerder want dan komen ze rond 1 januari en die week heb ik vrij en is het 2006.

Dan gaat rianne ook beginnen met haar geelwang koppel. die pop is al 4 (5?) jaar dus al oud genoeg om eieren te leggen. Als het misgaat kan ayla en tiamo wat overnemen. Het zal wel behoorlijk zwaar worden omdat het het eerste nest wordt voor riannes geelwangen en het zijn ook nog geelwangen, dus we verwachten dat de kans heel groot is dat het misgaat.

de andere  "koppels" zijn nog te jong dus dat wordt pas na juli 2006 dat we beginnen met kweken.

Verder ga ik dinsdag met mijn vriend het huurcontract ondertekenen en kunnen we dus verhuizen! Ik hoop dat ik dan wel toekom aan mijn adviesrapport en aan jullie dagboeken.


even over de valkjes nog. vandaag kwam ik de kamer binnen en ayla hing aan de tralies maar bewoog niet. Pas toen ik haar echt aanraakte bewoog ze. Ik was helemaal kapot geschrokken, gelukkig was er niks aan de hand. Ayla is trouwen sbehoorlijk opgeknapt ze zit niet meer zo bol en is gewoon veel actiever nu Kaiyo en Naira erbij zijn. dus dat si wel erg leuk om haar zo te zien.

Kaiyo en Naira zijn geen koppel nog dus ik kan haar nog koppelen aan de naamloze wildkleur van me. Ik hoop dat dat gaat klikken. Verder kom ik niet aan tam maken toe, maar als ze de voliere in gaat omdat haar man niet tam is dan hoeft ze ook niet super tam te zijn.

Kaiyo maakt allemaal geluidjes maar niks melodieus. Verder is het gewoon een klein schattig mannetje. Altijd zijn vleugels een beetje van zich af en heeft een heel lief koppie. Lijkt een beetje tinco qua karakter.

Mijn laatste aanwinst is dus nog bij rianne. Gisteren heb ik hem weer gezien. en ik ben toch wel erg blij met hem. Tsja dat koppie was toch wel erg mooi. Verder heb ik bij rianne een filmpje gezien (jaja de pc doet het weer alleen internet niet) en hij dat mannetje doet echt een autoalarm na. Dat wordt nog wat straks in een voliere.

Verder heb ik niet echt nieuws, werk gaat gelukkig nog goed!

Sorry voor mijn lange post, heb zelf ook nooit zin om veel te lezen.

Groeten, Lin


Volg onze kwekerij ook op Facebook (klik op Like)

Lin

Oh ja wie weet er nog een mooi naam voor mijn wildkleur?

eisen:

eindigen op een o !!!!!
liefst met een i of y erin
en als het kan met een betekenis!

Groeten, Lin


Volg onze kwekerij ook op Facebook (klik op Like)

bobbie



Hoi Lin,

Ja inderdaad, er hangt een blok bij mij. Charlie en Noelani zitten in die kooi. Charlie heeft er wel zin in maar hij moet Noelani nog verleiden. Ze is wel in een broedse periode. We zullen zien.

groetjes, Nel :)

valkchico

hallo lin,

mm beneens een vertaalsite opgegaan en....

Fiero = wild in latijn
Àrido = wild in spaans
Cattivo = ondeugend in italiaans
Carino = mooi in Italiaans

Vind het wel moeilijk hoor maar misschien heb je er wat aan?

gr Esther

Gerda

Ik heb er ook een paar:

Ayo = nigeriaans voor blijdschap

Yasuo = Japans voor peaceful one

Keiko = Japans voor geliefd

Ik zoek nog wel even verder!!!

Groetjes Gerda