12 mei 2025, 00:19:37

Kan dit

Gestart door jokebaeten, 16 augustus 2005, 11:22:49

« vorige - volgende »

Lin

Een mannelijke lutino is meestal geler op de rug en vaak kop. Als ze vlekken heeft dan zijn het niet meteen parels. Dat verschijnt over haar hele lichaam en zijn echt vlekjes. dat is wel een duidelijk verschil. Ik ben benieuwd hoe de moeder eruit ziet van dichtbij. Mocht ze wel gepareld zijn dat kan het geslacht van de geparelde man of pop zijn. Is ze dat niet dan alleen geparelde poppen volgens mij.

Groeten, Lin


Volg onze kwekerij ook op Facebook (klik op Like)

jokebaeten



Ik hoop dat  deze foto duidelijk is.
Ik heb net nog eens van alle vogeltjes een foto gemaakt. Het begint heel moeilijk te worden om die wildkleuren uiteen te gaan houden.

Riny

Hallo Joke
Ik kan het mis hebben maar ik denk dat het geen geparelde is.
Groetjes Riny :D :D :D

Lin

dat denk ik ook! Het geparelde jong is dus een pop.


Volg onze kwekerij ook op Facebook (klik op Like)

jokebaeten

Ok, bedankt. Ik zal straks eens een paar vogeltjes wat veertjes armer maken in de hoop te ontdekken wat het zijn.
Hoe lang zou ik de jongen nog samen bij de ouders kunnen laten zitten? We zijn er namelijk niet op voorzien om al de vogeltjes apart te zetten.

Lin

Valkjes kunnen vanaf 8 maanden geslachtsrijp zijn. Dus je hebt nog even!

Groeten, Lin


Volg onze kwekerij ook op Facebook (klik op Like)

jokebaeten

Dan hebben we inderdaad nog tijd. Heb juist ook vernomen dat onze verhuis met enkele weken / maanden is verschoven, dus daar zitten we ook al niet meer zo mee. Nu hebben we rustig de tijd om de vogeltjes groot te krijgen voor ze weg moeten.

Lin

Hey,

dat komt dan weer mooi uit.

Groeten, Lin


Volg onze kwekerij ook op Facebook (klik op Like)