3 augustus 2025, 00:16:10

De Bonte Parel

Gestart door Karin, 20 februari 2005, 01:17:24

« vorige - volgende »

Karin

Volgens mij mag dat wel hoor, misschien ff bij de zoekfunctie kijken of daar iets over geschreven is op het forum.
Gelukkig dat je de deur op tijd dicht kon doen zeg ! Zal wel schikken geweest zijn !

Groetjes, karin.
Groetjes, Karin





mijn website

mijn dagboek

De Bonte Parel hyves

Ankie

 Hoi Karin

Dank voor de tip ,ben weer wat wijzer geworden (voor zover dat kan dan natuurlijk). Had die zoekfunctie nog nooit gebruikt ,blond weer he?
We zijn inderdaad enorm geschrokken en moet er niet aan denken wat er had kunnen gebeuren. Heb het deurtje vastgemaakt nu ,want ik weet nog steeds niet goed wat er gebeurd is ::). Kijk nu ook 3 x voordat ik de tuindeur open doe.
Was een rare ervaring. Maar gelukkig goed afgelopen.

Groet en nogmaals bedankt.

Joke

Hoi Karin,

Gotsie wat vervelend  :( :-[. Heb je in de tussentijd al iets gehoord of het jong weer terecht is.
Mij lijkt het echt verschrikkelijk om te weten dat je valkje buiten is en wat er allemaal kan gebeuren met ze  :'( :'(
Wat leuk dat je je catharina volgende week mag halen. kun je lekker het hele weekend veel aandacht aan hem/haar geven  ;) Ik vind een catharine wel veel op een dwergpapegaaitje lijken zeg, of zeg ik nou iets helemaal verkeerds....... hihihih  ;D ik heb daar overal niet zoveel verstand van maar ik vind het wel leuk voor je
Wat groeien de jongen valkjes toch hard zeg. Victor en ik zitten elke keer weer te kijken hoe de volgende fotootjes zijn maar ze groeien echt met de dag. Ik vind het wel heel leuk om al die fotootjes te zien en te weten dat er dadelijk twee gezellig bij ons komen. Ik ga alle fotootjes bewaren (hihihi een soort babydagboek van ze maken).

Groetjes,
Joke

Kirsten

Hoi Karin,

Kom ik precies op een verdrietig moment je dagboek binnen,.
Ik hoop dat het jong gevonden wordt.

Heb genoten van je prachtige foto's en gefeliciteerd met je nieuwe aanwinst, een prachtige vogel zeg,. :-*

Groetjes
Kirsten


Onze hobbykwekerij en webshop vind je hier!

--------------------------------

Karin

Graag gedaan Ankie  ;D Best een handige functie !

Geen idee Joke, ik dacht dat de catharina's gewoon onder de parkietachtige hoorde, maar het heeft wel wat weg van een klein agapornisje alleen een stuk minder luidruchtig  ;D Straks weer foto's. Heb je trouwens al namen bedacht voor de jongen ?

Dank je Kirsten.

Groetjes, karin.
Groetjes, Karin





mijn website

mijn dagboek

De Bonte Parel hyves

Karin

Weer tijd voor een update. Ik heb de foto's gisterenavond gemaakt, maar omdat ik de hele avond bezig ben geweest  adresse te zoeken waar ik het ontsnapte valkje op kon geven van de mensen uit Massluis heb ik nog geen tijd gehad om ze hier te zetten. Bij deze dus  ;D

De 2 jongen van Dazzle en Chico heb ik inmiddels namen gegeven. Omdat ze nog geen baasje hebben moest ik toch maar eens goed na gaan denken  ;D De oudste heb ik Nesha genoemd, een beetje vernoemd naar "ome Nessa"  ;D Is het geen plaatje !



de jongste heb ik vernoemd naar mama, dus heet deze Dazzle JR  ;) Hij / zij krijgt vast net zulke mooie pareltjes  ;D



de andere foto's komen zo... eerst ff eten  ;)

Groetjes, Karin.
Groetjes, Karin





mijn website

mijn dagboek

De Bonte Parel hyves

Karin

Zo, en nu de jongen uit het nest van Dimple en Magic  ;D

Het eerste jong wat bij Joy gaat wonen, Chantal en Bas zijn nog flink aan het denken voor een naam  ;D



Het tweede jong, 2 van de cinnamon geparelde witmaskers gaan bij Joke wonen, welke van de 3 weten we nog niet, dus nog ff geen naam



Het derde jong  ;D



Het vierde jong



En het vijfde jong Lilo. Dit jong wordt een beetje ondergesneeuwd door de andere jongen en loopt dus ietsje achter. Dat is normaal met een groot nest. Dus hij / zij krijgt 2 maal per dag pap van me, en dan vind hij Hmmmmmm  ;D Zodra ik het broedblok open doe draait Lilo zich al om en slurpt binnen no time de pap op. De ouders voeren het wel, maar het kropje is gewoon wat minder vol dan de andere

Hier dus een lekker vol kropje van pleegmama gehad  ;D



Dat waren ze weer voor vandaag.

Groetjes, Karin.
Groetjes, Karin





mijn website

mijn dagboek

De Bonte Parel hyves

Gerda

Hoi Karin,

Wat een grappige foto van jong drie. Het ljkt of ie net op zijn kont ploft!! Zo die pootjes in de lucht.  :D

Is Lilo jong 4 of jong 5? Want ik tel er vijf. Of is het een typfoutje?

Ze zien er echt schattig uit en weer prachtige foto's

Groetjes Gerda

Petra en Cheeky

Wat een lieve foto's weer en wat een volle krop met pap zeg! hahaha, 't is net alsof ze zo uit balans zullen raken!  ;D Maar wel fijn dat het allemaal zo goed gaat. Nu alleen het ontsnapte valkje nog terug!

Sterkte ermee!
Groetjes
Petra

eefje nieuwenburg

lilo is de laatste foto,die word van mij ;D

groetjes eefje

zazoe

Haha, jong 3 dacht: ik ga er even goed voor zitten! ;)

Ze zijn werkelijk prachtig, leuk dat de broertjes/zusjes van Duncan nu ook namen hebben! :)

Liefs, Sanne.

Valerie

Wat erg van dat jong.  :'( Vin ik altijd zo zielig als een valkje er alleen voorstaat en z'n vertrouwde baasje moet missen.  :'(
Mooie foto's. Idd foto 3  ;D



Gerda

He Eefje,

Gefeliciteerd met Lilo. Is er al een Stich of komt die later??

Leuk he, zo je valkje al zien opgroeien op de foto. Maar het wachten duurt lang he??

Groetjes Gerda

eefje nieuwenburg

hoi Gerda,
ja er is al een Stitch ook ,en een Teun,ze zitten met smart te wachten op nog een vriendje(wij zijn ongeduldiger haha)
we hebben het nu nogal druk met ons nieuwe huis dus we wachten niet echt we hebben geen tijd om na te denken over leuke dingen(niet dat verhuizen niet leuk is hoor)
maar ja het kleintje komt dus als het huis af is,ideaal vind ik zelf.
Het nieuwe huisje van de vogels is wel al opgezet en zij zitten er ook al in,ben benieuwd of ze het wat vinden.
groetjes eefje

Joke

Hoi Karin,

Ik vind de volgende namen heel erg mooi en dat is: Zazoe en Indy  :D :D
De foto's zijn trouwens weer helemaal prachtig om te zien  ;D

Groetjes
Joke