2 augustus 2025, 23:18:19

Cheeky & Chara

Gestart door Cor_en_Petra, 22 maart 2005, 23:57:55

« vorige - volgende »

Cor_en_Petra

Citaat van: Gerda_T op 16 april 2005, 00:13:13
Ik zei je toch dat badderen in een slabad niet eng was. Nu wil je vast elke dag wel. Hopelijkheid durf je straks wel zonder de sla in bad, want anders moeten je baasjes elke dag naar de groenteman.En ook groetjes van Spikey en Nezumi, ze vinden je een cool valkje!!!

Haaaaaaa Gerda!
Doe Spikey en Nezumi maar de groetjes terug en geef ze maar een flinke  :-* van mij! Cool valkje... klinkt heeeel erg vleiend  ;D De volgende keer gaat Petra mijn badje zonder sla erin uitproberen, maar als ik het dan vertik, blijft er voorlopig nog wel wat in zitten, sla heeft ze meestal wel in huis, dat scheelt (voor mij dan!)  ;)
Liefs van Cheeky

Cor_en_Petra

Heya Nel,
Hartstikke bedankt voor het zwemdiploma!  :P Dit is het eerste diploma dat ik in mijn jonge valkparkietenleventje heb gekregen en ik ben er apetrots op! (kan dat bij valkparkietjes, of heet het dan valkjestrots op?).
Groetjes aan DIPSY, YUKI, PIPO, COBUS EN BEPPIE (en ook aan BOBBIE EN DINKY)!!!


Ha Ankie, Carine en Zazou,
Bedankt voor jullie complimenten! Zazou, je moet gewoon ook eens proberen te badderen met wat stukjes slablaadjes erin! Wedden dat jij ook overstag gaat? Enne... alleen al die complimenten van iedereen hier, maakt het toch zeker de moeite waard!  ;D  Go for it, broertje!!!


Heya Peppertje (en Ruud en Astrid natuurlijk!)
Natuurlijk ga ik door voor mijn zwemdiploma B! Wat denk je! Na al die lieve reacties hier, is het voor mij meer dan de moeite waard om mijn kuif en veertjes onder water te steken! Hoop alleen dat er geen sla op blijft zitten dan, want ik ben nog niet toe aan een toupetje.... ;D ;D ;D


Vanavond komen de foto's weer en uiteraard mijn belevenissen van vandaag.....

Cya allemaal!
Cheeky





Cor_en_Petra

16 april 2005, 20:26:54 #167 Last Edit: 17 april 2005, 08:38:54 by Cor_en_Petra
CURSORJAGER/COMPUTERFREAK

Ha die hoi!

Daar ben ik weer, zoals beloofd met een pak nieuwe foto's.
Zal ik eerst mijn verhaal maar doen en dan de foto's?

Ik heb een nieuw spelletje ontdekt: landen op Cor's schouder (heel behoedzaam), dan trippelen naar zijn laptop (die meestal op zijn schoot staat) en dan CURSORJAGEN! Ik kan minuten achter elkaar met mijn snaveltje achter de cursor aanjagen! Ook ben ik dol op het toetsenbord stappen en happen. Ik knabbel aan alles wat maar enigszins uitsteekt, dat geeft soms rare effecten! Ik heb nu echt al meerdere malen mailtjes etc. vernaggeld  :P
Daarnaast heb ik helemaal uit mijzelf een snelkoppeling gemaakt op Cor's bureaublad naar Zazou's dagboek! (Petra en Cor: ja echt waar! ongelooflijk zo'n computerfreak als die Cheeky is  ;D)

Ik fluit en brabbel wat af momenteel! Overal heb ik commentaar op! Het A-team liedje lukt me nog steeds niet, maar met name 's morgens vroeg als het licht is geworden en 's avonds rond koffietijd kan ik alle deuntjes die ik ooit gehoord heb samenvoegen tot een kunstwerk van fluiten en brabbelen, waar nog maar flarden van alle originelen in te herkennen zijn!

Cor en Petra hebben in plaats van de kunstvaren nu een klein schilderijtje van Rien Poortvliet boven mijn kooi hangen van een konijntje... Ik vind het heel leuk om erop te landen, dan naar 1 kant te lopen en dan gaat langzaam aan het hele schilderijtje om z'n as draaien totdat ik wegvlieg en het konijn op zijn zij ligt! Da's fun!!!  ;D ;D ;D

Hier komen dan nu de foto's:



Hier ben ik volgens Cor en Petra echt "Het Heertje"



Hier zit ik altijd heel graag: in en op de fiberlamp!



Sierraden! Joepie!



Ritshappen!



Knuffie! Ik kom ze zelf halen tegenwoordig  ;)



En maar knuffen met Cor... all night long!

Dat was het weer voor vandaag! Ik ga nog ff rondvliegen hoor, Doeiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii!
Cheeky


Gerda

Whahaha Cheeky, het beroemde ICT-valkje!!!

Astrid

17 april 2005, 01:34:54 #169 Last Edit: 17 april 2005, 01:39:53 by -Astrid-
Ohhhh Cheeky,

Wat heb ik toch een leuke broer,
we hebben best wel wat dingetjes gemeen,
ritshappen - knuffie doen - mee computeren
alleen zijn ze daar niet zo blij mee  ::)

Ik ga nu weer slapie doen.

Prieuw,
Pepper  :-*

Cor_en_Petra

17 april 2005, 10:01:58 #170 Last Edit: 17 april 2005, 10:04:06 by Cor_en_Petra
Bad zonder sla: Cheeky happy!

Plons, spetter, badder, pfwiet pfwieeeeeeeeeew!  :P Ik heb het vanmorgen zoooooooo naar mijn zin! Ben voor het eerst in mijn leven uit mijzelf een bad zonder sla in gedoken en ben ook kopje onder en veertjes onder geweest. Alleen de bovenkant van mijn veertjes lukte nog niet zo goed, maar ik heb geen watervrees meer! Plons, spetter......!  ;D ;D ;D Is dit een B-diploma waard???



Lekker spetteren in bad!



Voor het fohnen nog even zelf de natte veertjes uitschudden

Dat was me een feest! Na het badderen ben ik nog even een paar rondjes gaan vliegen en landde ik in de krabpaal van Gizmo, zo precies in het holletje:




Gizmo was hier niet bepaald blij mee en ze kwam meteen op mij af rennen. Petra redde mij en zette mij op mijn kooi neer om verder droog te worden.

Wat een avonturen voor één ochtendje he?  ;)
Ik ga zo denk ik ff een slapie doen....
Truste!
Cheeky

Gerda

17 april 2005, 10:25:15 #171 Last Edit: 17 april 2005, 11:00:44 by Gerda_T
Nou Cheeky, ik vind je een durfal. En het is bijna diploma B waard. Je moet maar eens aan je baasjes vragen of ze je willen sproeien met de plantenspuit (lauwwarm water en er mag alleen maar water in de spuit gezeten hebben - anders moeten ze bij blokker of de hema er maar even eentje voor je kopen). Zo'n lekker douch van boven af is heerlijk. Daar gaan je vleugels meteen van uit staan ;) :D

Groetjes van Gerda
en natuurlijk van je vriendjes Spikey, Nezumi, Yesil en Azul

Astrid

Yahoo Cheeky,

Wat ontzettend goed van je zeg,
ben het ook met Gerda eens bijna een diploma B waard,
maar dan moet je kuifie ook nat zijn.

Wij zijn wel ontzettend trots op je hoor  :-*

Liefs van Pepper & Astrid

Carine

Citaat van: Cor_en_Petra op 16 april 2005, 20:26:54

Daarnaast heb ik helemaal uit mijzelf een snelkoppeling gemaakt op Cor's bureaublad naar Zazou's dagboek! (Petra en Cor: ja echt waar! ongelooflijk zo'n computerfreak als die Cheeky is  ;D)



Haha! Cheeky wil gewoon heeel erg graag weten hoe het met zijn broetje gaat  ;D
Leuk ook dat hij nu helemaal zelf in bad gaat  :) Wij moeten het ook maar eens proberen met sla en water op een bord want in de wasbak badderen was voor Zazou geloof ik ook maar eenmalig ;)
Groetjes, Carine!

Lin

Hey cheeky.

Hihi, wat leuk dat je achter de cursor gaat. Zorg je er wel voor dat je niet helemaal duizelig gaat worden en straks omvalt?  ;D en we wisten al dat je goed bent met de pc, want je schrijft zulke mooie verhalen. Je begint wel steeds nieuwschieriger en brutaler te worden en nu ook nog het 'konijntje' te plagen. wat een mooie fotos van je. Voor al die badder fotos vind ik mooi. Een echte actie foto!

Groeten, Lin


Volg onze kwekerij ook op Facebook (klik op Like)

bobbie




HOERA, CHEEKY HEEFT ZIJN ZWEMDIPLOMA B



Je mag nu door gaan voor je reddingsdiploma ;)

Groetjes, Nel :)

Gerda

Hoi Cor en Petra (niet voor cheeky bestemd :D)

Ik heb dit ook al in Lin haar dagboek gezet, maar nogmaals:
Het was niet de bedoelling om jullie onder druk te zetten.  Ik had meer het idee dat Lin's lutino popje bij jullie goed terecht zou komen. Komt vooral door het enthousiasme van Cheeky's dagboek. Je gunt ieder valkje wel zo'n leuk huis!!!! 

Maar ja, wie weet was het nog niet zo gek gedacht   ???

Groetjes Gerda

Nelleke

Hoi Cor en Petra,

Ik sluit me volledig aan bij Gerda.

Voel je vooral niet onder druk gezet, zat ook een dosis humor in.

Ga er maar van uit dat Lin het nooit aan iemand mee zal geven die ze niet vertrouwd om welke reden dan ook, dus de oudste lutino komt toch wel goed terecht al nemen jullie haar niet.

Groetjes, Nel alias Bobbie (heb nog niet ingelogd) ;)

Cor_en_Petra

18 april 2005, 14:59:03 #178 Last Edit: 18 april 2005, 15:01:25 by Cor_en_Petra
GEEN PROBLEEM HOOR!!!
Er stonden niet voor niets drie  ;D ;D ;D achter onze opmerking over de druk... we vinden het juist heel lief dat jullie allemaal zo je best doen om het popje te plaatsen! Dus maak je geen zorgen! Wij nemen toch wel onze eigen beslissing  ;) Maar we vinden het wel erg leuk dat Cheeky's dagboek kennelijk zo is aangeslagen dat wij eruit komen als "goede pleegouders"! Da's altijd fijn te horen.

Groetjes van
Cor & Petra

Cor_en_Petra

18 april 2005, 18:11:20 #179 Last Edit: 18 april 2005, 18:15:04 by Cor_en_Petra
Oorbelhangen  :P

Hadihoi!
Daar ben ik weer!
Petra heeft geprobeerd een "glamourfoto" van me te maken toen ik met Cor's oorbel aan de haal ging... vind je het wat?  Toen ik Cor's oorbel er eindelijk uitgepeuterd had met mijn snaveltje, wilde ik 'm  persé NIET meer loslaten, dus toen hing ik eraan, want ook Cor was niet van plan om los te laten! (hij heeft helaas uiteindelijk gewonnen... wacht maar tot mijn snaveltje getrainder is...!  8) )




Verder ben ik weer druk aan het kwetteren en vliegen! Tegenwoordig land ik ook op de keukenkastjes, op de gieter en op alles wat er maar voor handen is!
Ik ben ook gek op de gipsen roofvogel, die op de kast staat. Hier sta ik lekker eigenwijs naast mijn grote broer!




Verder nog een fotootje van mij bij het kanon! Ook in het leger doe ik het goed!




Dat was het weer voor vandaag!
Ik sla mijn vleugeltjes weer verder uit om RSI te voorkomen!
Liefs van Cheeky