4 mei 2025, 11:53:28

hulpp nodig !!!1

Gestart door safiera, 7 april 2005, 14:03:55

« vorige - volgende »

safiera

halloow ik heb een vraagje ik heb 2 valkparkieten vaarvan er maar 1 tam is en het pop heeft eieren gelegd maarrr ik wweet nog niet of ze uitkomen maar voor de zekerheid heb ik sepia en mineraalnlok enzz aan ze gegeven en eikrachtvoer dat voeren we het pop en zij is wel tam maar het manetje eet het niet is dat een probleem voor als de jongen later uitkomen
groetjes safiera ??? :-\ :(

Tara

Hoi Safiera,

je moet gewoon zorgen dat ze het beide tot hun beschikking hebben, dus eivoer bijvoorbeeld in een bakje hangen in hun verblijf.
Het kan zijn dat het mannetje pas eivoer gaat eten als er jongen zijn, als ie dit niet gaat eten, kun je ook een ander merk eivoer proberen, sommige valkjes vinden droog eivoer lekkerder, ander vinden nat eivoer lekkerder.

Maar als de pop het eet, dan is het al goed hoor.

Groetjes, Tara

safiera

ja maar ik heb al droog eivoer geprobeerd en nat eivoer ook en hij eet echt niks wat we hem als extraatje geven bijvoorbeeld een stukje appel ofzo alleen zaad wat in de kooi hangt.

Tara

Hoi Safiera,

zolang het popje maar eivoer geeft, zou ik me niet al te veel zorgen maken hoor, de jongen zijn er nog niet eens :).

Groetjes, Tara

Riny

Hoy Safiera
Ben je nu pas begonnen met eivoer geven?
Misschien dat hij er eerst nog aan moet wennen.
Groetjes Riny :D :D :D

margreet

hallo Safiera,

Extra toevoegingen als sepia, mineralenblok, grit en maagkiezel moet je ALTIJD in de kooi hebben hangen. dus niet alleen als ze eitjes gaan leggen. Ik hoop voor je dat ze het alsnog zullen gaan eten het zijn belangrijke toevoegingen voor valkjes. Meestal moeten ze wel even wennen aan nat eivoer maar gaan ze er toch wel van eten, wel elke dag vers eivoer in de kooi geven.

groetjes Margreet