12 mei 2025, 16:20:03

Jonge en oudere valken te koop

Gestart door Inger m, 22 september 2004, 01:24:21

« vorige - volgende »

Inger m

22 september 2004, 01:24:21 Last Edit: 22 september 2004, 01:37:35 by Cinnamon_valk
Hoi,
Ik ben op dit moment even aan het minderen met valkparkieten (vogels). Dit omdat ik het even heel anders wil gaan aanpakken en ivm met reis naar Australie, waarbij anderen de zorg voor mijn dieren opzich moeten nemen.

Op dit moment heb ik 10 volwassen en 5 jonge valkparkieten zitten en dit aantal moet minimaal gehalveerd worden. Ik wil nog met enkele vogels verder. Niet omdat de vogels niet goed/ niet leuk zijn, maar omdat ik hierin keuzes heb gemaakt. Mogelijk ga ik ook over op een andere vogelsoort ...maargoed ik ga volgend jaar ook verhuizen, dus er komen een hoop veranderingen.

Mochten er nog forumleden interesse hebben in valkparkieten, want ik zoek graag een goed te huis. Het gaat met name om wildkleur en cinnamon vogels van 2003/ 2004 (ook nog jongen om tam te maken).

Ik heb ook nog een mooi bewezen koppel cinnamon bont x cinnamon gepareld witkop (2003) zitten, hebben jongen gehad (oa cin witkop). Hierover zit ik te twijfelen, maar mocht iemand veel interesse hierin hebben en goede motivatie...

gr inger

Lots of people talk to animals. Not very many listen, though. That's the
problem.

Inger m

23 september 2004, 19:38:34 #1 Last Edit: 23 september 2004, 19:39:20 by Cinnamon_valk
Hoi,
Nuja, dan zal ik zelf maar ff reageren  :'(
Desire 'Deesdoos' heeft gereageerd dat ze 1 of evt meerdere stellen wil hebben, dus daarvoor heb ik een goed tehuis gevonden.
Voor de jonge valkparkieten heb ik inmiddels ook enkele reacties gehad.

Ik vind het zelf wel een lastig besluit om min of meer het houden van vogels te gaan afbouwen. Ik wil iig een hoop dingen gaan veranderen.
Mss staat het in het verkeerde topic, maar ik vind het eiglijk wel beetje jammer dat op mijn besluit verder geen enkele reactie is gekomen van (bekende) forumleden.

Maar ik ben blij als er straks een paar bij Desire te recht kunnen... :)

gr Inger

Lots of people talk to animals. Not very many listen, though. That's the
problem.

tommy

hoi
Ik had het helemaal niet gezien.
Bij deze reageer ik dus even op je.
Ben je je mooiste koppel al kwijt?
Zo niet wat wil je er voor hebben.
Ik wil zo graag een keer een koppel wat wel jongen groot brengt.
Bij mij zijn ze alleen maar aan het eten en slopen.
hahhaha
Laat me maar even weten of je nog vogels kwijt wilt en wat je er dan voor wil hebben.
Grt Annemieke

Anita1

wauwww inger.ik ben blij dat je je valkjes mss al kwijt bent.ik hoorde het al van je op msn.is toch fijn als ze goed terecht komen he? doet altijd toch wel wat zeer.maar een reis naar australie..  ::) ::) ::) :P ben zeeeeeeer jaloers .wauwwww.ik gun het je van harte!!.kusssssss anita :-*

Valerie

Nou, ik ben enkele dagen niet online geweest, dus heb het ook niet kunnen lezen. Heb je er nog te koop?
Zijn ze +- tam, hoeveel vraag je, mannetje/popje, leeftijd...
Heb zelf nog maar net een 2de bij, weet niet of nog eentje wel of niet kan, maar lijkt me wel leuk.
Leuk dat je naar Australia reist. Daar kom je ze mss wel in het wild tegen, want tenslotte komen ze toch van daar?



daan

Hoi Inger,

Hihihihi, ik kijk eigeijk nooit bij het onderwerp "aanschaf"haha.
Vreemd eigenlijk maar waar, dus nu ben ik er via "laatste 10 berichten gekomen.
Maar nee sorry ik moet zelf ook een aantal valkjes weg doen, ruimte gebrek, dus dan moet ik zeker gaan nieuwe gaan aanschaffen.
Jeetje meis, wel een hele stap om je moppies weg te doen, veel sterkte en ja ook veel plezier in Australië hé.

Groetjes daan

Paul

Hoi Inger,

Ik had van Dees inderdaad al gehoord dat ze er een paar van je over ging nemen dat is wel fijn dat je al een paar valkjes kwijt kan op een goed adresje :-)
Bij Dees zit ook een valkje van mij en die word heel erg goed verzorgd :-)
Het lijkt me inderdaad heel moeilijk om dat te besluiten maar als je al weet dat ze goed terecht komen is dat al een stuk makkelijker.
Je doet in elk geval niet alles weg had ik begrepen dus je hebt altijd nog een paar schatjes om te verzorgen als de andere weg gaan.
Zelf heb ik ook geen ruimte voor nog meer erbij omdat ik er al zoveel heb maar je raakt ze zeker wel kwijt hoor ik nu al :-)

Groetjes, Paul

Inger m

Hoi,
Bedankt voor jullie reacties!

Als het goed is heb ik straks 6 valken, 4 kakariki's, 4 grasparkieten en 3 diamantduifjes over in de voliere. (verder nog 3 konijnen, 3 cavia's, 2 krielkippen en 2 agapornissen, niet in de voliere). Vind ik wel weer ff een mooi aantal  :).

gr Inger
Lots of people talk to animals. Not very many listen, though. That's the
problem.

Inger m

Hoi Valerie,
Ik hoop idd valken tegen te komen in Australie, lijkt me erg leuk.
Ik heb op dit moment nog cinnamon en wildkleurvalkjes zitten van circa 7 wkn. Ze zijn niet handtam, maar wel wat gewend aan handen en regelmatig uit de nestkast gehaald. Ze zijn nog goed handtam te maken. Ze zitten nu met zn vieren in een aparte kooi en eten zelfstandig. Ze kosten 18 euro per stuk.

gr inger
Lots of people talk to animals. Not very many listen, though. That's the
problem.

Valerie

Lijkt me best leuk, maar Gouda lijkt mij wel ver. Ik praat er wel met mijn vriend over.
groetjes
Valerie



Lique

Hoi Valerie,

Ik had je een mailtje gestuurd, heb je die ontvangen?

groetjes lique

Val

Hoi Lique!

Ben op andere pc, dus ff niet ingelogged.
Las net je mailtje, heb ook geantwoord. Hartstikke bedankt! Erg lief van je!
Valerie

Inger m

30 november 2004, 21:03:45 #12 Last Edit: 30 november 2004, 21:05:30 by Cinnamon_valk
Hoi allemaal,
Ik zal dit topic nog even naar voren halen.
Inmiddels heb ik een tijdje terug vier valkparkieten kunnen verkopen, deze zijn naar Annemieke (Tommy) toe. Ze bouwt binnenkort een buitenvoliere, dus dat gaat helemaal goedkomen!

In tegenstelling tot veel andere leden  ;) ben ik de valkenhobby wat aan het afbouwen. Ik kies er bewust voor om minder vogels te gaan houden. Ik heb altijds ontzettend veel dieren gehad (van diverse vogelsoorten tot allerlei knaagdieren, konijnen etc), maar ik vind wat minder ook wel even prima zo. Bovendien werd mijn voliere wat aan de volle kant en dit vind ik ook niet bevorderlijk voor de vogels.

Momenteel heb ik nog 6 valkparkieten zitten, waarvan 1 vast koppel (dat ik al jaren heb) en 2 witkoppen, albino en een kneus cinnamon vogel (die heeft mijn vriend gekocht en deze moest blijven van hem), maar deze is dus uitgesloten van de kweek. Verder zitten er nog kakariki's, 3 grasparkieten en 3 bejaarde diamantduifjes in de voliere. Er gaat nu niks meer weg en er komt ook niks meer bij. Ik vind het prima zo!
Daarnaast heb ik nu nog 3 konijnen, 3 cavia's en 2 kippen, maar deze bevinden zich grotendeels in aparte verblijven.

gr Inger
Lots of people talk to animals. Not very many listen, though. That's the
problem.

Stijn dc

hoi

ik heb dit topic ook gemist, maar je wist van mij al dat ik ook aan het afbouwen ben. Ik moet nog een heel aantal vogels wegdoen, en zodoende ga ik volgend jaar maar 1 bewezen koppel valkjes hebben. Dit zal ook mijn enige kweekkoppel worden. Voor de rest drie koppels roodruggen, en dat is het...
ik ben ook aan het afbouwen, maar men roodruggenhobby wel aan het uitbreiden, overschakelen op andere soort zoals inger ook al zei.

bobbie

Hallo Inger M,

Het is maar goed dat je dit weer naar voren hebt gehaald want anders had ik het nooit gelezen (zit nog veel te kort op deze site).

Wat ik er uit begrijp ga jij dus de valkparkieten in hun eigen natuuromgeviing bewonderen. Niets verkeerd mee.

Ik begreep dat het volgend jaar gaat gebeuren.
Voor die tijd komen we je nog wel tegen toch op deze site?
In ieder geval veel succes bij je voorbereidingen voor de reis en verblijf aldaar.

Groetjes, Nel