6 mei 2025, 00:35:20

ik kan het niet zien

Gestart door corry, 3 november 2004, 23:10:23

« vorige - volgende »

corry

zeg me wat ik moet doen

mijn overbuur heeft 3 valkjes en telkens als ik daar kom(ongeveer om de maand) hebbben deze dieren geen eten of vers drinkwater. echt niets geen druppel drinken. als ik daarkom geef ik ze steeds eten en drinken. heb zelfs al een reactie gekregen. ze zei je bent de enige die de vogels voert. en heb al eens gevraagd of ze ze niet wil wegdoen heb gezegd dat ik nog wel plaats heb maar dat wil ze niet omdat ze volgens haar er totaal geen last van heeft. maar in mijn ogen kun je geen last ondervinden als je ze toch niet voedert.

wat moet ik doen ik krijg ze daar echt niet buiten.

hopen op snelle reacties de dieren gaan er op achteruit

Ivy

Hoi.
Wat een toestand. Zo een mens zou je het liefts zelf in de kooi zetten zonder eten en drinken! Waarom nemen mensen huisdieren als ze toch niet voor ze willen zorgen!
Je kan waarschijnlijk weinig aan doen, zij is de eigenaar en je kan ze niet tegen haar wil weg nemen. Kan je haar niet overtuigen om ze weg te doen? Of misschien zelfs verkopen, misschien vind ze de visie van geld overtuigend genoeg. Er zijn vast mensen die een betere huis voor ze hebben.

Succes en laat nog weten hoe het gaat.
Groetjes, Ivy




Mischka&Brokkie, Jelle&Jessie, Sammy&Joepie, Leia&Bobby, Makker&Nicky & Moppie

corry

ze wil ze niet wegdoen zelfs niet verkopen heb al vanalles geprobeerd ben ten einde raad :-/

AnnemiekeS

Ik zou de dierenbescherming is bellen als de sit. nu nog steeds onveranderd is.

AnnemiekeS

Ik zou de dierenbescherming is bellen als de sit. nu nog steeds onveranderd is.

tommy

hoi
Ik weet niet waar je vandaan komt, maar in belgie is het heel moeilijk als een diermishandelt wordt. Want zo zou je het kunnen noemen.
Ik heb wel een telefoon nummer voor je als je in nederland woont. Dierenmishandeling meld numer 09002021210 (10ct./min.)
De vrouw heeft zelf aan gegeven dat jij de enige bent die ze wel eens voert.
Dat is een bekentenis dat zei er dus niet voldoende aandacht aan geeft.
Als het je echt aan het hart gaat zou je dit nummer kunnen bellen.
Je zal wel je naam en alles moeten vertellen.
Het kan niet anoniem nog helaas.
Sterkte met je zorg om de overbuurtjes,
Groetjes annemieke

Inger m

Hoi,
Klinkt niet goed, maar ook wel weer vaag...aangezien een vogel niet langer dan een paar dagen zonder eten en drinken kan, zou ze ze toch zelf in de tussentijd wel moeten voeren.

Probeer er via haar wat aan te doen en anders via de Dierenbescherming, dit kan idd niet anoniem., maar de Dierenbeschermig zal (als het goed is) je naam niet doorgeven.

gr Inger
Lots of people talk to animals. Not very many listen, though. That's the
problem.

Annouschka

5 november 2004, 19:35:54 #7 Last Edit: 5 november 2004, 19:36:22 by Chewbakka
Hoi,

wat een vervelende toestand zeg, wat ik zou doen is het volgende, let op, ik wil hiermee niemand tot iets aanzetten. ::) :-X
Ik zou ze 's nachts gaan halen, gewoon een grote kniptang meenemen en een doos (vervoersbakje) en klaar is kees en ze voorlopig zelf onderdak geven.

Sorry als jullie mij raar vinden, ik ben nogal een fanatiekeling  ::) :-X :D en kan het niet zien als dieren in slechte omstandigheden gehouden worden. :(

Natuurlijk kan je eerst de dierenbescherming proberen maar als je daar geen gehoor moest krijgen..

groetjes
Annouschka

Inger m

CitaatHoi,

wat een vervelende toestand zeg, wat ik zou doen is het volgende, let op, ik wil hiermee niemand tot iets aanzetten. ::) :-X
Ik zou ze 's nachts gaan halen, gewoon een grote kniptang meenemen en een doos (vervoersbakje) en klaar is kees en ze voorlopig zelf onderdak geven.

Sorry als jullie mij raar vinden, ik ben nogal een fanatiekeling  ::) :-X :D en kan het niet zien als dieren in slechte omstandigheden gehouden worden. :(


Haha, das zeker fanatiek! Maar helaas...ook diefstal valt in mijn ogen niet goed te praten en ik hoop dat ze het met de vrouw in kwestie kan oplossen.

gr Inger
Lots of people talk to animals. Not very many listen, though. That's the
problem.

corry

mensen,

de toestand is nog steeds niet veranderd. hoe kan ik nu de vogels gaan halen s'nachts ze zitten binnenhuis.

Ik ben van belgie en hier wordt niet zoveel gedaan om een vogel door de dierenbescherming. hun antwoord is '' het is toch maar een vogel daar moet je ons niet voor bellen hoor'' heb dit al geprobeerd. daarom moet het via een andere weg.

het kan zijn dat de vrouw de vogels eten geeft maar dan echt onvoldoende en ik heb er eerlijk gezegd nog nooit eten bij geweten. of ze moest het wegdoen voor ik kom maar dat zou nogal hypocriet zijn he.

ik hou jullie op de hoogte

grtz corry

Annouschka

Hoi,

ja Corry dat wist ik helemaal niet dat ze binnen zaten, dan liggen de zaken natuurlijk anders.
Ik woon ook in België en je moet niet bij de dierenbescherming zijn hier, stuur een mail naar Gaia met de vraag wat je moet doen, misschien kunnen zij je wel verder helpen.


Riny

Hallo Corry
Vraag eens aan die mevrouw of je ze niet een paar dagen bij jouw mag hebben staan.Je zegt dat je zelf valkparkieten wil kopen,maar nog twijfelt of je het leuk vindt.En dat dit een goede manier is om uit te proberen.
Misschien als ze de valkjes een paar dagen kwijt is dat ze er toch wel afstand van wil doen.
Ik zou haar niet de dierenbescherming op haar dak sturen,je moet ook nog plezierig kunnen wonen.
En het is net zo als Inger al zei,als ze maar om de maand gevoerd werden waren ze al lang dood.
Veel succes!!!
Groetjes Riny

corry

ze even bij mij nemem om te zien of ik ze leuk vin is niet een perfecte oplossing. ik zelf heb al 3 valken een grasje en een pracht rosella en dat weet ze.

trouwens ze heeft gister nog 3 grasjes gekocht zien wat daarvan komt he.

grtz corry

kipparkiet

Wat??????
ze verzorgt ze niet en ze koopt er nog bij????
Kan ik echt niet inkomen hoor...
Wat is dat nu voor iets... dat ze ze dan ook maar eten geeft hé!
snap dat 'mens' echt niet ze

bobbie

Hoi,

Wat een toestand zeg. Ik zou er ook mee zitten als ik het idee had dat de vogels aan de overkant geen eten en drinken krijgen.

Is het misschien een idee dat jij aan die mevrouw vraagt of je haar vogels mag verzorgen? Ze heeft voelt vast iets voor die valken want anders zou ze ze ook niet 's avonds binen halen, toch?
Als ze bij haar blijven en jij verzorgt ze, is het grootste probleem opgelost.

Misschien de moeite waard om dit te proberen, ik ben benieuwd.

Groet, Bobbie (en veel succes)