24 juli 2025, 01:39:29

Cobie`s  Valkjes.

Gestart door Cobie, 29 mei 2003, 00:56:23

« vorige - volgende »

Cobie

Hoi Mariska.

Ja de kakarikie`s gaan goed hoor. En van de eitjes kan ik nog niet zeggen  ::). Er zijn er weer wat bijgekomen dus van de week ff kijken.

Groetjes Cobie.
Groetjes van Cobie en de valkjes

[/glow]
Cobie's valkjes klik hier

Cobie

25 april 2004, 01:23:10 #646 Last Edit: 25 april 2004, 01:33:17 by lucky
Hallo Allemaal.

Zo daar ben ik weer met nieuwe foto`s van de kakarikie`s. Ze groeien echt als kool, wat gaat dat hard zeg  ::).


Met ze allen in het broedblok.

Het is maar goed dat de ouders het grootste broedblok hebben uitgekozen. Ze moeten nog veel meer groeien, en zijn pas 3 weekjes oud  :P. Dus die ruimte hebben ze echt wel nodig.


Even lekker op het deksel van het broedblok.

Ik ben niet zo`n goede fotograaf, maar ik doe mijn best  :-/.
Heb ze er maar ff uitgehaald dan zijn ze beter te zien. Het zijn toch wel dotjes hè. Ook zie je al wat kleuren doorkomen  ;D.


Dit is de jongste van de 5.

Deze mocht alleen op de foto, het is de jongste van de 5. En staat nog lekker krom op zijn pootjes. Maar wat wil je ook 3 weken oud en dan al poseren  :P :P :P :P.

Deze week komen er echt foto`s van Spike in mijn dagboek.
Tenslotte ben ik mijn dagboek begonnen over mijn valkjes.
Daar gaat alles gelukkig goed mee  :). Dus deze week komt er weer iets van de binnenvalkjes.

Groetjes van Cobie en de Valkjes.

Groetjes van Cobie en de valkjes

[/glow]
Cobie's valkjes klik hier

Paul

Hoi Cobie,

Wat fijn dat ze zo goed groeien :-)
Dat felle geel is wel heel mooi om dat zo tussen de veren te zijn komen :-)
Ik mis alleen de kuifjes  :D
Volgende keer wil ik wel foto's van kleine valkjes erbij hoor zeg maar tegen ze dat ze even flink op moeten schieten :-)

Groetjes, Paul

Cobie

Hoi Paul.

Geweldig zijn ze hè. Ik ben er trots op hoor. Maar ook ik mis de kuifjes  :-[. Zouden er pruikjes voor valkjes zijn? Ik sta de hele dag voor de voillere van toe wipwap dan. Maar ze doen niks op comando  :). Ik wacht het wel af.

Groetjes Cobie.
Groetjes van Cobie en de valkjes

[/glow]
Cobie's valkjes klik hier

Cobie

10 juli 2004, 04:36:54 #649 Last Edit: 10 juli 2004, 04:38:30 by lucky
Hallo allemaal.

Nou eindelijk weer iets in mijn dagboek hoor. Maar het is er niet van gekomen door de ziekte van Daan. Maar hier is eerst een foto van de kakariki zoals hij nu is.


Is het geen plaatje? Het is de enigste kakariki die ik gehouden heb uit het nest. En hij draagt de naam Bontje  ;D. Hij zit binnen in de kamer voillere met Beetle, Elvis, Cyclo, Monchou en Spike. En dat gaat fantastisch met elkaar om. Ook Bontje is handtam en een knuffelkont. Maar ook graaft hij graag in de etensbakjes en dat is minder  :o. Beetle en Elvis zijn een echt koppeltje geworden  :P. Er is wat afgewipt door die twee. Maar Elvis wilde niet in een broedblok, dus de eitjes vielen bijna allemaal kapot op de bodem van de kooi. Beetle is ook abrupt gestopt met de voortplanting  :D :D :D :D.
Nu heeft hij weer alle aandacht voor mij, en is Elvis weer tweede geworden. De jonge valkjes die ik buiten had zijn gestorven  :'(. De ouders zijn gestopt met voeren.
Wat wel weer leuk is om te vertellen dat Lucky en Parel de twee valkjes die ik binnen had, en in de buitenvoillere heb gedaan nu eitjes hebben. Dus ook die hebben elkaar gevonden  ;D. Ik hoop dat het met hun eitjes en hopelijk jonkies wel goed gaat. Ze zitten om de beurt te broeden en de eitjes zijn bevrucht  :P. Ook heb ik leuke (vind ik zelf) kleurplaten van mijn valkjes gemaakt en van Bontje natuurlijk.
Hier komen ze.

Beetle.


Elvis




Cyclo



Monchou


Spike


Bontje

Zo zeg maar èèns dat ik mijn best niet heb gedaan  ::).
Ach ze lijken misschien niet heel erg maar wel een beetje.
Ik zal deze week even mooie foto`s van mien lieve (b)engeltjes maken. Dan kunnen jullie pas goed vergelijken.

Nou tot schrijfs en groetjes van Cobie.
Groetjes van Cobie en de valkjes

[/glow]
Cobie's valkjes klik hier

Irene

he cobie,
wat een geweldige tekeningen heb je gemaakt, vooral de kuifjes vind ik erg lijken ;D ;D!
Kan ik jeeen order bij je plaatsen om zo een kleurboek voor school te maken? ;D
groetjes, irene

v.l.n.r.: Pebbles, Punkie en Gijs
Lees hier meer over deze 3 spookjes


Marianne

Hoi Cobie,

Wat een leuke kleurplaten.
Een echte crea-bea ben je zo te zien.

Groetjes Marianne
Ook de valkgroetjes van Bassie, Dobey, Pino, Yuko, Zazou, Dory, Koda, Kazoo, Jut en Jul !!!

Cobie

Hoi Irene.

Nou dat is mogelijk hoor. Ik vind dat wel leuk.
En de vakantie duurt nog lang dus ik heb de tijd.. Als je het echt meent moet je maar ff contact met me opnemen.
En Marianne ik ben graag aan het knutselen. Dan kun je je gedachten even verzetten.

Groetjes Cobie.
Groetjes van Cobie en de valkjes

[/glow]
Cobie's valkjes klik hier

Cobie

Hallo allemaal.

Nou weer even mijn dagboek bijwerken hoor  8).
Beetle, Elvis, Cyclo, Monchou, Spike en de kakariki Bontje zitten nog steeds heerlijk binnen  :P.  Ze hebben wel last van de extreme warmte gehad, maar wie niet? Dus druk in de weer met de plantensproeier dan maar  :P :P :P :P :P.
Met dat warme weer eten ze ook slechter, maar dat kunnen ze nu weer inhalen. Fluiten en knuffelen doen ze er niet minder om  ;). Vooral Beetle die wil als hij bij mij zit en ik een sigaretje rook, ook een peukje  :o.  Ik draai dan van een vloetje een sigaretje en hij heeft de grootste lol.



Beetle met sigaretje  ::).

In mijn buitenvoillere heb ook ik nu jongen  :) :) :).
Het zijn er in totaal 8. En ik ben er trots op  8).
Daar zal ik deze week foto`s van maken en in mijn dagboek plaatsen. Ook heb ik voor de valkjes buiten een mooie fontein gekocht. Kunnen ze heerlijk badderen. Ook daar komt een foto van. Voor nu hou ik het voor gezien, maar deze week meer  ;).

Groetjes van Cobie en de Valkjes.
Groetjes van Cobie en de valkjes

[/glow]
Cobie's valkjes klik hier

Henry

                              he cobie

nou wat kan beetle lekker rustig zitten zeg en samen met jou een peukie rokken :D en wat is de volgende wat je hem gaat leren?nou hij gaat toch niet aan de drank he dan gaat hij achteruit zingen he dat vind cyclo niet leuk he :D
nou dan zet hem op he het gaat nu de goede kant op met daan.

henry en de valkjes

Cobie

 Hoi Henry.

Nou roken mag Beetle wel, maar alcohol niet. Dan krijst hij de oren van je kop  :D :D :D. En om een dronken vogel in de kooi te zetten  8).  Dat wil ik de andere valkjes niet aandoen.
En gelukkig gaat het inderdaad redelijk goed met Daan.

Groetjes van Cobie.
Groetjes van Cobie en de valkjes

[/glow]
Cobie's valkjes klik hier

Cobie

Hallo allemaal.

Nou hier komen dan de beloofde foto`s  ;).


Dit is dus de fontein, kunnen ze lekker badderen.


Ach en dit is een nepkind van Lucky en Parel. Die zaten eerst binnen, maar het werd me te druk dus die zijn naar buiten gegaan. En daar is de liefde opgebloeid  :P :P.  Het gevolg was 4 onbevruchte eitjes  :-/.  Dus heb ik van een ander koppel met 6 eitjes, er 2 overgelegd. Maar helaas heeft 1 daarvan het niet overleefd. Maar voor dit jong zorgen Lucky en Parel erg goed, kijk maar naar de krop  ::).


En deze 2 kleine poepjes zijn van een donker geparelde pop. Wie de vader is, geen idee. Daar zal ik toch èèns op letten.


En dit is mijn eerste jong van dit jaar dat ook nog leeft  ;D.
Is het geen dotje. Zijn ouders zijn wildkleurtjes. Ik denk ook dat ik dit jong zelf ga houden. Arme Daan  8).


En dit zijn mijn andere dropjes. Van deze ouders heb ik dus 2 eitjes overgelegd. Moeder is gepareld en vader is een witkopmasker. Wat mij opvalt is dat er èèn jong rode oogjes heeft. Van de andere valkjes zijn ze gewoon donker. Ik wacht wel af wat het word.

Nou dat waren de beloofde foto`s. Ik hoop dat alles goed blijft gaan. En dat de ouders ze goed blijven verzorgen. Maar tot nu toe gaat dat goed. Het is voor ieder koppel het eerste nest. Behalve voor het laatste koppel die hebben een nest gehad maar zijn naar 1 week voeren gestopt. Nu doen ze het prima. En ik maar zeggen wat een goede ouders zijn jullie  :P.
Ik hou jullie op de hoogte van het verdere verloop.

Groetjes van Cobie en de Valkjes.
Groetjes van Cobie en de valkjes

[/glow]
Cobie's valkjes klik hier

Marianne

Hoi Cobie,

Wat een mooie foto's van die moppies.
Leuke voliere ook.
Goed dat het zo lekker gaat met Daan.
Geniet er maar lekker van.

Liefs Marianne
Ook de valkgroetjes van Bassie, Dobey, Pino, Yuko, Zazou, Dory, Koda, Kazoo, Jut en Jul !!!

Cobie

Hoi marianne.

Ja de jonkies zijn echt wijs hoor  ;). Ik ben er ook super trots op. En natuurlijk ook op mijn voilerre. Die heeft Daan voor mij gemaakt. Er komt nog een klein stukje aan, met aan de bovenkant alleen gaas. Ze vinden de regen zo lekker  :P.
Als het regent hangen ze allemaal aan het gaas  ::).
En ik ben ook erg blij dat het goed gaat met Daan. Het lijkt nu allemaal een beetje positief te verlopen hier. Hopen dat het zo blijft.

Groetjes van Cobie.
Groetjes van Cobie en de valkjes

[/glow]
Cobie's valkjes klik hier

christa van diest

hoi zwarte piet ;D
nou eindelijk weer is tijd gehad om in je dagboek te lezen en de foto s te bekijken ziet er leuk uit hoor en wat een mooie fontein dat zal wel lekker zijn geweest met de hittegolf van laatst
groetjes van mij
ps.mochten de lezers nieuwsgierig zijn waarom ik je zwarte piet ;D noem  leg jij dan zelf maar uit  :D