15 mei 2025, 12:42:31

overgeven

Gestart door valkparkiet80, 13 juli 2015, 07:52:02

« vorige - volgende »

valkparkiet80

Ik zat gisteren rustig en keek naar me pop 5.5jaar. Ze ging met der kopje naar beneden en weer naar boven een minuut of 10 achter elkaar en op eens kwam er een golf water. Daar leek het het meeste op uit haar snavel. daarna heeft ze een poosje zitten trillen. En was ze haar eigen niet. Normaal wil ze de hele dag door geaaid worden en mag je niet stoppen ;D. Maar nu wou ze het niet hebben. Hoe kan dat komen? Nog een vraag. Hoe weet je of haar snavel te lang is?

Dumpy

Wat vervelend! Ik zou in iedergeval haar ontlasting even laten nakijken op een bacterie etc om ziekte uit te sluiten. Bij mijn valkjes ken ik dit niet maar mijn ara heeft dit  ook gehad. Bleek toen het eten niet goed te kunnen verteren, kuurtje gehad en weer helemaal oké. .

valkparkiet80

Haar ontlasting is precies het zelfde als anders. Ze heeft al speciaal voer. Omdat ze 1.5 geleden zo van het ene op het andere moment niet meer kon vliegen en heel erg zwak was, Dat ik dacht dat ze zou overlijden, Ze is en blijft een zorgen kind

de_vogelkamer

Als dit vaker gebeurd of als ze haarzelf niet is zou ik haar wel na laten kijken.  Misschien heeft ze een bacterie of een schimmel of zit er iets verkeerd in haar krop. Het kan vanalles zijn. Dat kun je helaas niet zelf met het blote oog te zien.

valkparkiet80

Ze is nu weer gewoon haar eigen gelukkig. Ik ga morgen wel even naar haar snavel laten kijken of die niet te lang is want dat zei iemand tegen me dat haar snavel te lang is.