30 juni 2025, 17:46:28

pikt mijn oorbellen uit mijn oor

Gestart door margot, 24 april 2003, 02:31:04

« vorige - volgende »

margot

 :) hallo ,ik ben Margot
we hebben een valkje van iemand overgenomen hij is gekortwiekt ,dat hij al was ,ik weet hoe veel hier over denken .
maar nu mijn vraag ze is dus tam en als ze op je schouder zit ,pikt ze steeds aan mijn oorbellen ,en ik heb er 3 in elk oor  ;D
ze kan ze er gewoon uit krijgen ,maar is dat niet gevaarlijk ???
ze zit dan opeens met zo achterstukje in haar bek
oja verder nog een klein vraagje ,als we deze valk bevoorbeeld weer de vleugels aan laten groeien ,is ze dan nog steeds tam ?
of komt dit echt omdat ze nu gekortwiekt is ?
groetjes Margot  ;)

Karin

Gewoon lekker de vleugels aan laten groeien hoor Margot. Hij blijft echt wel tam. En een vliegende vogel is een gelukkige vogel  ;D Zolang de oorbel niet ingeslikt kan worden en er geen gevaarlijke stoffen in zitten ( lood ? Ik weet het niet, ik draag geen oorbellen  :D ) kan het geen kwaad, maar is het niet pijnlijk ? Jazzy pakt altijd mijn velletje vast in mijn nek en dan hou ik mijn hand ervoor. Dan is hij weer even afgeleid en gaat wat anders doen.

Groetjes, Karin.
Groetjes, Karin





mijn website

mijn dagboek

De Bonte Parel hyves

dunija

mijn valke neemt ook altijd meen oorbellen af
volgens mij vinden ze dat blinkende dingetje wel een leuk speeltje wat voor ons niet zo leuk aanvoelt :D
maar ik weet wel dat ze er graag mee spelen omdat het zo blinkt

stephenie

hoi!
mijn bobby zit ook ltijd aan mijn oorbellen te prutsen. ik draag er ook drie in elk oor, dus kan hij vooruit. maar die laatste gaatjes heb ik pas een paar maanden, en toen hij daar aan begon, deed dat zo ontzettend zeer! maar nu niet meer. ik had er eerst knopjes in zitten met zo'n glimsteentje, en die wipte hij steeds uit de setting. ik heb ze een paar keer gelijmd, maar het gebeurde steeds weer en ik was toch wel bang dat hij hem door zou slikken. dus draag ik daar nu andere. zou dat trouwens gevaarlijk zijn, als hij het echt zou doorslikken? of poept hij het dan gewoon weer uit?
groetjes stephenie

luukluuk

grappig ik heb er ook 3 in elk oor
en als je ziet hoe snel hij de oorbellen er uit heeft :-/
maar mijn vraag is ook kunnne ze ze inslikken ???
groetjes Margot

Paul

6 mei 2003, 08:42:10 #5 Last Edit: 6 mei 2003, 08:43:28 by Paul
Hoi Margot,
Meestal spelen ze er alleen mee en eten ze het echt niet op.
Ze slikken normaal niet zomaar iets door, bij mensen zou dat wel sneller gaan maar bij een valkje zal meestal het tongetje wel die dingen tegenhouden want ze hebben maar een heel dun keeltje.
Als het glimt hebben ze er vaak interesse in maar dat is meer spelen als dat ze het willen eten.
Voordat ze iets eten bijten ze dat met de snavel best heel klein en die 24 karaats diamanten oorbellen van je krijgen ze echt niet stuk dus eten ze het niet  :D


Groetjes,  paul