5 mei 2025, 16:02:30

Wie o wie kan mij helpen!

Gestart door Defje, 18 februari 2010, 15:04:31

« vorige - volgende »

Defje

18 februari 2010, 15:04:31 Last Edit: 18 februari 2010, 20:44:01 by Defje
Ik hoop dat iemand mij kan helpen want ik weet het werkelijk waar niet meer  Wij hebben 2 valkparkieten een tam witmasker mannetje genaamd bowie van bijna 3 en een popje die 1.5 jaar oud is en zij is echt een allemansvriend want zelf een inbreker kan haar kroelen , bowie is echt  mijn vogeltje, alleen ik mag hem kroelen, hij praat, fluit, zingt er vrolijk op los en kwebbelt heel de dag, ik hou ook ontzettend veel van hem, ik heb al veel met hem meegemaakt en we zijn veel bij hedwig geweest omdat hij een darmbacterie maar gelukkig zijn ze weer helemaal beter.

Bowie ie verzot op spiegels, geen spiegel is veilig voor hem, daarmee moeten we goed uitkijken want hij is echt verliefd op zichzelf, het popje lily is heel rustig en vindt het allemaal prima, hoewel ze bowie graag achterna waggelt. Nu is het volgende het probleem wat echt tussen mij en me man in komt te staan en ik ondervindt er veel stress van.

Door ziekte ben ik bijna 2 jaar thuis geweest en ben ik recent mijn baan verloren en daardoor kunnen we ons huis nog niet verkopen. Wij wonen in een 1 kamer appartement,ook ben ik nu bijna 7, 5 maand zwanger, wat hoewel het onverwacht was zeer zeer welkom is  en daardoor hebben wij hebben onze slaapkamer ingericht als babykamer en slapen wij  nu op een slaapbank in de woonkamer, dit is uiteraard tijdelijk tot we een groter huis hebben maar tja dan kan natuurlijk ook mede door de crisis weet ik niet hoelang duren en nu ik nog geen baan heb, hebben we geen andere keus dan het zo tijdelijk te doen, gelukkig komt onze kleine niks te kort want hij krijgt een prachtig kamertje.

Om toe de point te komen, is het volgende het probleem: we eten in de huiskamer, we ontvangen er mensen, en slapen er nu, met name bowie heeft dat gauw in de gaten gekregen en wij krijgen nu geen seconde rust meer omdat hij ons nu iedere seconde van de dag kan horen en zien,maar daardoor willen ze die aandacht ook, overdag kan ik niet meer een uurtje rusten omdat hij blijft roepen en schreeuwen. De vogels in een andere ruimte zetten daar heb ik geen ruimte voor. 's avonds doen wij altijd een doek over de kooi en dat zijn ze zo gewend dat ze meteen gaan slapen, dit is met name in overleg met de vogelarts gedaan omdat hij continu wakker bleef en om zich heen bleef kijken maar nu is het zo dat hij overdag zo veel om mij blijft roepen dat ik er soms  echt gek van wordt maar om overdag een doek over de kooi te doen daar ben ik faliekant tegen maar ik heb het 1x geprobeerd maar hoezeer hij het 's nachts is gewend om een doek over de kooi te krijgen, hoe zeer zeker hij dat overdag niet is, hij schreeuwt er gewoon onderdoor. Ook mijn bovenbuurvrouw heeft er soms last van. Ook als ik wegloop naar een andere ruimte roept en schreeuwt hij continu om mij en ik heb van alles al geprobeerd, laten zien dat ik terug kom, het hem ook zeggen van: ik ben zo terug, maar niks helpt en ik ben inmiddels zo moe, en heb continu last van harde buiken van het me eigen druk maken dat ik overweeg om hem weg te doen maar de gedachte alleen al doet vreselijk veel pijn.

Wie weet hier iets voor want we krijgen geen seconde rust meer, alleen maar als we bowie zijn zin geven, en dat is ook niet de juiste oplossing, ook kwebbelt hij overdag heel de dag veel en hard en ik vraag me ook wel af of mijn aanstaande baby daar doorheen kan slapen, want alles is uiteraard op de begane grond en de slaapkamer grenst meteen aan de huiskamer dus super gehorig. Ik wil hem absoluut niet kwijt maar ik zie bijna geen andere oplossing meer. Het is een vogeltje die continu los wil zijn en is dat niet zo dan blijft hij continu roepen, ik weet dat het gedeeltelijk onze schuld is en hem veel hebben verwend maar daar is nu niks meer aan te doen.

Sorry voor het lange verhaal maar  ik wil alles goed uitleggen, wie o wie kan ons alsjeblieft helpen. Ik twijfel continu tussen wel niet, wel niet en ik en mijn man komen er niet meer uit. Het is een heel tam vogeltje en verdient niet dat ik tegen hem schreeuw( wat uiteraard niet helpt dat weet ik) hem veel negeren verdient hij ook niet want we geven hem automatisch minder aandacht nu en dat verdienen ze niet. wie weet een oplossing.

Kimm

hoi,

dit is niet leuk voor je zeg.
ik zou zo niet een oplossing weten  :-\
heb je ook goede vrienden die ook gek op valkjes zijn? misschien dat hij daar tijdelijk heen kan? ik weet het niet hoor, ik denk even mee, want je hebt alles al gedaan eigenlijk wat je kon doen.
sterkte,

groetjes kim

ik hou van je Pebbles! 14-11-2008/15-02-2010

Defje

Hoi,

Dankjewel voor je reactie, nee helaas geen van mijn vrienden zijn vogel liefhebbers en mijn ouders die hebben zelf al 2 kooien met vogels, hun hebben bonte boertjes en daarbij willen ze liever  niet nog meer vogels en ze hebben ook niet meer ruimte dus dat gaat ook niet helaas. Bedankt dat je mee wilt denken want pfff ik wordt er een beetje moedeloos van.

groetjes defje,

Saar

Misschien dat iemand van het forum dan op wil passen?
Totdat jullie een huisje hebben?
Want je hebt voor de rest alles al geprobeerd :-\

Kimm

Jammer voor je  :-\
ik hoop dat je hier nog wat advies zal krijgen hoor, zodat je je valkje niet hoeft weg te doen.

groetjes kim

ik hou van je Pebbles! 14-11-2008/15-02-2010

Defje

18 februari 2010, 16:47:48 #5 Last Edit: 18 februari 2010, 16:52:03 by Defje
Hoi saar,

Het zou een optie kunnen zijn dat iemand zou kunnen oppassen maar voor hetzelfde geld duurt het, bij wijze van dan he,ik hoop het niet maar je weet het nu niet, nog alles bij elkaar 3 jaar voordat wij ons huis hebben verkocht, en een ander huis ervoor terug hebben en dan vindt ik het sneu voor mijn valkjes om ze weer terug naar mij te halen want dan zijn ze intussen weer zo gewend aan hun nieuwe plekje, snap je een beetje wat ik bedoel? erg ingewikkeld allemaal maar ik hoop ook dat ik ze niet weg hoef te doen want het zijn echt mijn kindjes.

Ik vindt het wel super dat jullie zo meedenken dat doet me wel super goed.

groetjes,

Defje

helaas heb ik de keuze moeten maken om ze bij herplaatsing te zetten, ik had het graag anders gewild maar het wordt erger i.p.v. minder. ik hoop dat ik een rasechte valken liefhebber voor ze kan vinden want voor minder doe ik het niet.

Groetjes defje,

Kimm

hoi,

erg sneu voor je. let je er wel heel goed op aan wie je ze mee geeft?
sterkte en groetjes kim

ik hou van je Pebbles! 14-11-2008/15-02-2010

Defje

ja dat zal ik zeker doen, als ik enigszins twijfel dan gaat het niet door. Mocht jij nog iemand weten van wie je weet dat ze goed zullen zijn voor ze en ze zou willen hebben, wil je het me dan laten weten?

Groetjes def

*Manon*

Hoi hoi,

Jeetje wat een moeilijke keus heb je gemaakt.

Het zal niet meevallen, maar ik denk dat jullie en de baby straks, Van harte gefeliciteerd  :D, straks wel de rust hebben en krijgen die jullie nodig hebben.

Ik weet zo niemand die je valkjes op kan vangen... ik krijg zelf straks een voliere buiten waar mijn tamme valkjes in komen te zitten, maar ik las dat dat geen optie voor je is en dat is ook een keus die je maakt  :)

Ik hoop dat er snel iemand komt die je valkjes een fijn huisje willen geven.

Succes en sterkte  :-*

Groetjes Manon

Defje

hoi allemaal,

Tot mijn grote geluk, hebben we toch een oplossing kunnen vinden, ze gaan toch naar mijn ouders. Mijn ouders zagen hoeveel verdriet ik ervan had dat ik ze weg moet doen en zelf kennen ze mijn vogeltjes ook goed dus ze waren toch bereid om hun huiskamer enigszins aan te passen zodat ze toch naar hun toe kunnen, en vinden we binnenkort een groter huis dan mogen ze gewoon weer terug komen :), en ik zie ze nog vaak want ik kom er regelmatig. Ik ben hier super blij mee dat ik me schatjes niet helemaal hoef weg te doen. Hier mag dus een slotje op.

Groetjes def

Caroline

Jeetje wat een fijn nieuws!!!!

Gefeliciteerd hoor.  :D

Super van je ouders!!
Pablo, Rocky, Noa, Coco, Eros, Diégah, Amor, Perle, Ricky, Kouros,
Princess, Armani, J´adore, JOOP! Queenie, Van Gils, Giorgio,
Jim, Anaïs, Naomi, Dior, Jasmijn, Vlinder, Ashley, Juicy, Tommy,
Isabella, Azzaro, Lilly, Zara, Valentino, Dolce & Violet.


Regelmatig jongen.



KLIK op foto.