18 juli 2025, 17:14:55

* ARTI en MIJS *

Gestart door Always look.., 26 november 2008, 16:42:12

« vorige - volgende »

Always look..

Thnx Hermien, Jij ook de beste wensen voor 2010!
Pukkie heeft heel de nacht bij me op bed gelegen tegen me aan.. Toch een beetje veiligheid zoeken denk ik..
Maar Ze is nu weer vrij rustig hoor! Wel blijft ze bij me in de buurt  ::)

Met de Jongens gaat het erg goed, hebben nergens last van! Doen heerlijk hun ding vermaken zich zo te zien prima!

xxxx Sanne Pukkie en de Jongens!

Caroline

Pablo, Rocky, Noa, Coco, Eros, Diégah, Amor, Perle, Ricky, Kouros,
Princess, Armani, J´adore, JOOP! Queenie, Van Gils, Giorgio,
Jim, Anaïs, Naomi, Dior, Jasmijn, Vlinder, Ashley, Juicy, Tommy,
Isabella, Azzaro, Lilly, Zara, Valentino, Dolce & Violet.


Regelmatig jongen.



KLIK op foto.

Always look..


Marian

Hey Sanne :D

Ook hier wil ik je enorm bedanken voor je mooie foto die je in mijn boekje plaatste :-*
Ik ben trots op JOU, want jij bent een geweldige, bijzondere en lieve meid!!
De foto heb je knap gemaakt .. euh, gokje ... picasa? ;)

Liefs, Marian

Always look..

Jah het is idd Picasa, ik heb het al een tijd op de comp staan maar wist niet zo goed wat ik er allemaal mee kon doen... Tot ik jou prachtige creaties zag  :D
Dus dan toch maar even verder oefenen!

Erg lieve teksten aan mij in jou en mijn boekkie :D

Thnx!!

Always look..

Het raadsel is opgelost...

Van de week heb ik voor de Jongens nieuw speelgoed gekocht.. Het was de bedoeling dat er een naar de Grasparkiet  *Meneer Janssen*  Zou gaan en een naar Arti en Levi maar omdat de jongens mochten kiezen had ik het beide in hun kooi gehangen in de hoop dan een van de speeltjes hun interesse won..
Naja mooi niet dus de heren wisselde elkaar heerlijk af en beide speeltjes worden goed gebruikt, Dus heb ik uiteindelijk besloten dat ze blijven hangen bij de mannen en heb ik Meneer Janssen een oud speelgoedje van hun gegeven..
De jongens dol gelukkig en Meneer Janssen erg bang.. dus heb ik het bij hem er maar weer uit gehaald, Meneer Janssen heeft een schommeltje waar hij dolgelukkig mee is!

Maargoed bij de jongens merk ik al een tijdje dat steeds alle "vogelsluitingen" open zijn..
Had ik hem dan niet goed dicht gedraaid, moest ik het anders om hangen, Het maakte allemaal niks uit steeds weer waren ze open.
Wat blijkt... Arti speelt heel lief met het speeltje zelf en Levi speelt met de sluiting en als die open is gaat hij naar de volgende sluiting, Dé gekkerd!
Dus ik blijf het maar volhouden om ze steeds dicht te draaien zodat hij de rest van de dag iets te doen heeft ;)

Ook heb ik de Jongens vandaag een beetje extra geluk gevoerd...
Ik was aan de geluks koekjes en ze smaakte erg goed moet ik zeggen :P
Maar de Jongens waren zo lief geweest dat ik ze ook maar een stukje heb gegeven, Nou ook zij vonden het heerlijk hebben zelfs de gevallen kruimeltjes tussen de corbo uit zitten vissen..

Op het briefje van hun stond: "jou stralen doen andere mensen stralen"

Nou geloof me.. Ik straal helemaal als ik ook maar aan die schatten denk!

xxx

Hermien


patty_dordtse valkjes

Ach joh  ;Dhet is tijdsverdrijf haha. ;D
Kan die jouw een keer helpen als het jouw niet lukt :P


groetjes
Buster,Mandy,Zero,Angel,Kovu,Kiara,Balou,Bijou,Diesel(Lucky&Diego4Life)
jonge valkjes te koop





Klik op de foto voor onze website

Always look..

Na een tijd van elke dag 2 keer wegen heb ik mezelf eens even de halt toe geroepen..
Levi at goed hij deed normaal maar toch wat hij afgevallen *van de 100 naar de 89min* dus Sanne was toch een beetje in de stress..
Ik heb besloten om gewoon te stoppen met wegen, mocht het zo zijn dat hij zwakker slomer oid werd kon het altijd nog!
Naja toch was ik benieuwd en om dus jaar met een gerust hart te starten heb ik ze gisteren gewogen...
Om 9 uur Net als al die keren voorheen.. ;)
En...
Arti is van de 114 naar de 105 gegaan, gelukkig weet iets slanker
En Levi is van de 92 naar de 95 gegaan en ook daar was ik blij om!

xx Sanne en de Jongens

hilde

hoi sanne

hoe gaat het daar met RT en Levi ? 

groetjesssssss

Always look..

Hier gaat het goed met de jongens, zijn heel de dag al lekker aan het fluiten en gezellig aan het doen  :D

Met mij gaat het zijn gangetje alleen baal ik een beetje.. Een van de kuikens heeft ontdekt dat het een haan is en moet dus opzoek naar een plekkie...  :-\ :'(

xx

hilde

ach wat jammer dat ie dat ontdekt heeft  :-\

groetjessssssss

Always look..


hilde

Citaat van: Always look.. op 11 januari 2010, 15:09:51
Joah baal daar echt van!   :censuur


heb je dan niet gezegt dat hij geen haan mocht worden? ? grapje

Always look..

Jah ik heb het hem 100x verteld maar hij wil schijnbaar niet luisteren..  :o >:(