6 mei 2025, 20:55:04

Valkje zeer agressief.

Gestart door Snakevega, 31 augustus 2009, 22:50:28

« vorige - volgende »

Snakevega

ik heb 5dagen geleden een valkje gekocht. Het is een dier van een jaar oud. Nu vijf dagen later blaast hij nog steeds naar me. En als ik toenadering probeer te doen, dan deinst hij terug. Nu vanavond keek ik naar hem van dichtbij van voor de tralies en hij blaazde en beet zelf richting de tralies naar men ogen toe. Wat er mij wel opviel, is dat mijn vaakje probeert negatieve aandacht te trekken wanneer ik voor mijn computer zit. Precies jaloezie. Als reactie loopt hij dan heen en weer in men kooi. en piept af en toe eens. Wanneer ik naar hem toe ga, dan blaast hij naar me.

Nu vroeg ik me af. Is mijn kooi ook niet te klein? 60/30/70 ofzo

Ik zie mijn valkje echt graag en ik wil echt dat hij tam wordt.
enige hints voor me aub, want ik ben ten einde raad

Jacky

5 dagen is ook nog niet zo lang om een valkje tam te krijgen. Daar gaat een heleboel tijd in steken, vooral als hij al een jaar oud is.  Ik heb hier een logee zitten die nu na een half jaar eindelijk toenadering zoekt, maar nog geen handen vertrouwd en er naar blaast. Maar soms krijg ik een heerlijk kusje op mijn lippen. Wel door de tralies heen, maar het is wel een kusje :) Peter is nu ruim 2 jaar oud en is nu een half  jaar in therapie bij mijn zwager, maar die is er niet zo intensief bezig als jij bijvoorbeeld zou zijn.

Waar heb je het valkje vandaan? Wat is zijn achtergrond?

Kijk eens in aan de linkerkant van het forum. Daar staat ook "Tam maken" tussen.

Daar staat een stappenplan hoe je het beste je valkje tam kan maken.

Heel veel succes met het tam maken van je valkje. Je zult merken dat, ook al is het veel werk, je een fantastisch vriendje zult hebben.

Groetjes Jacky


Sanna

Hallo Snakevega,

Zoals Jacky al zegt, is 5 dagen nog heel erg kort. Je valkje is al wat ouder, dus dan zul je wat meer geduld moeten hebben met tam maken. Zoals jij het schrijft lijkt het me dat hij nog erg bang is (blazen duidt meestal op angst, niet op aggressie). Hij is denk ik nog niet zo gewend aan mensen? Ik zou zeggen, lees dit stappenplan eens goed door en probeer daarmee aan de slag te gaan:

http://www.valkparkiet.com/sqlforum/index.php/topic,12896.0.html

Heel veel succes. Je zult zien, als je volhoudt wordt het echt wel wat. Meestal zie je na een hele tijd inees heel veel verbetering wanneer je valkje besloten heeft dat jij te vertrouwen bent.

Groetjes, Sanna