My Cute Little Birdies, Part II... Sanya is vandaag 14 geworden :-)

Gestart door Monky, 25 september 2008, 22:53:20

« vorige - volgende »

Kimm

goed van je hoor dat je de va nog een keer hebt gesproken!
ik hoop dat ze dan snel in de rui zal komen en dan eens kijken hoe die veren zijn.
sterkte met disa ;)

liefs kim

ik hou van je Pebbles! 14-11-2008/15-02-2010

Romy

Hoi Monky

Ik krijg een brok in m'n keel bij het lezen over het leven van je collega. Echt verschrikkelijk wat iemand soms in 1 mensenleven allemaal moet meemaken...
56 is zeker te jong om te overlijden. Eigenlijk is het (bijna) altijd te vroeg om te gaan, maar op zo'n jonge leeftijd steekt het nog meer...
Ik hoop dat je het een plaatsje kan geven  :-*

Het is een goed idee dat je de VA nog even gecontacteerd hebt. Ik ben benieuwd wanneer ze in de rui zal gaan, en hoe haar veren er dan gaan uitzien.

Groetjes
Romy

*Manon*

Jammer dat de Va nog niks voor Disa kan betekenen... hoop toch echt dat het binnenkort wel goed komt met haar.
Hopelijk gaat ze ook van de pellets eten... Ik ga duimen hoor  ;D

Groetjes Manon

sabine

Hoi Monky,

Het is te hopen dat Disa van de pellets gaat eten. En dat het dan beter gaat met haar veren.

Sterkte ermee!
Groetjes Sabine

•=Bonnie=•

Vreemd van Disa haar veren. Maar ja, als het geen beestjes zijn en ze krijgt alles binnen wat ze verder nodig heeft dan valt er verder ook niet veel aan te doen. Ik kan me herinneren dat ze bij stichting AAP een paar papegaaien hadden die ook zo'n vreemd "aangevreten" verenpak hadden. Dat is alleen zo vreselijk lang geleden, geen idee waar dat ook al weer aan lag.

Kaatje

Hoi Monique,

Wat een schitterende reportage heb je laten zien hier ! Je hebt echt prachtige valken  :-* Ik heb er werkelijk van genoten en maak maar gelijk van de gelegenheid gebruik om je een heel fijn weekend te wensen  :D

Groetjes, Karin

Monky

Ik hoop ook dat ze goed door de rui komt, Kim. Ik heb er alleen een hard hoofd in. De veren zullen waarschijnlijk wel goed doorkomen, maar ik ben bang dat ze ze kapot zal blijven knabbelen  :-\

Tja, Romy, die dingen gebeuren helaas nu eenmaal. Je hebt het niet voor het zeggen wanneer het jouw tijd is om te gaan.

Ik ben ook benieuwd of ze van de nieuwe veertjes af zal blijven  :P

Hey Manon,
Ze eet heel af en toe van de pellets als er geen zaad meer is. Die geef ik namelijk maar beperkt. De andere birdies eten dan vrolijk van de pellets, maar deze Dame.... het is bijna om grijs van te worden  :P
Maar eh... bedankt voor het duimen... ik hoop dat het gaat helpen.

Bedankt Sabine  :)

Bedankt voor het meedenken, Bonnie. We moeten het gewoon maar afwachten. Ik weet ook niet of er nog veel is wat ik eraan kan doen.

Hey Karin,
Dank je wel voor de complimenten  :D
Ik hoop dat jij ook een fijn weekend hebt gehad  ;D





Met de birdies gaat het heel erg goed. Ze zijn natuurlijk volop in de rui, maar goed... wat zal ik zeggen... het hoort erbij  :P

Ik heb afgelopen weekend 2 bakjes opgehangen met rijst, pasta en sla. Nou dat ging erin als zoete koek. Er is niets van over gebleven  :D
Ik had het eerst in een schaal op de grond gezet met wat strengen trosgierst. Ze keken er niet naar.... het zag er super lekker uit, maar ze raakten het niet aan.
Nu het allemaal in een bakje op zithoogte staat, vreten ze het wel allemaal op.
Zou het daaraan liggen, dat ze niet van de grond durven eten? Maar goed dan dat ik hun eten nooit op de bodem zet  :P

Verder merk je echt dat de dagen gaan lengen. De vogels beginnen steeds eerder te fluiten en wakker te worden. De mooiste riedeltjes krijg je dan te horen. Echt heerlijk om naar te luisteren. Garath heb ik al op de rug van Disa betrapt  :-X

Neona lijkt niet zo heel erg happy... Ik dacht eerst dat dit het beste zou zijn zo bij Grovertje en Dara in de kooi, maar ze zit steeds zielig alleen... soms gaat ze boven Dara zitten op de schommel, maar echt met elkaar bezig zijn, doet ze niet. Ze mag ook niet voor haar beurt eten. Er lijkt wel een rangorde te zijn. Zij eet daardoor heel keurig van de pellets. Op zich niets mis mee, maar leuk is anders.
Ik neig nu dus steeds meer om een maatje voor Neona aan te schaffen. Maar ik wacht het nog even af... sowieso zijn de ouders van de eventuele nieuwe jong nog niet begonnen met broeden dus ik heb nog even.

Ik heb volgens mij nog wat foto's liggen van vorige week die ik nog niet geplaatst had... ik hoop dat ik daar vanavond aan toe kom  :) Dat geeft dit boekje ook weer een beetje kleur.

Groetjes,
Monky

Romy

Hoi Monky

Fijn dat het goed gaat met je birdies  :D
Het kan erg goed dat ze niet van de grond willen eten hoor. Dat is een beetje bedreigend voor ze, omdat ze dan kwetsbaarder zijn.

Leuk dat je zo'n mooie riedeltjes hoort van je valkjes! Dat is natuurlijk het voordeel van mannetjes te hebben.

Wat het beste is voor Neona vind ik moeilijk in te schatten. Jij kan dit het beste inschatten  :)

Groetjes
Romy

Caroline

Pablo, Rocky, Noa, Coco, Eros, Diégah, Amor, Perle, Ricky, Kouros,
Princess, Armani, J´adore, JOOP! Queenie, Van Gils, Giorgio,
Jim, Anaïs, Naomi, Dior, Jasmijn, Vlinder, Ashley, Juicy, Tommy,
Isabella, Azzaro, Lilly, Zara, Valentino, Dolce & Violet.


Regelmatig jongen.



KLIK op foto.

*Yvon

Hoi hoi

Nou jouw boekje is echt niet kleurloos hoor.  ;)
Maar foto's zijn natuurlijk altijd welkom.  ;D
Als het bij Disa echt tussen haar oren zit,zou dan een kapje niet helpen ??
Het is natuurlijk wel een heel zielig idee.....  :-\

Groetjes Yvon

Klik op de foto en zie onze site.
Ons dagboekje is 
< hier >

Monky

Sorry dames dat er nog geen foto's zijn geplaatst... Ik had het even drukker dan ik dacht  :-[ Vanavond zal waarschijnlijk ook niet lukken, dus ik hoop op morgen  :) En anders wordt het dit weekend... misschien maak ik er dan nog wat foto's bij.

Yvon, er zijn inderdaad mogelijkheden om iets te doen als het bij Disa echt tussen de oren zit. Iderdaad het kapje bijvoorbeeld, of anti-depressiva. Ik vraag me dan alleen af of ik er dan goed aan doe. Ze zal er in die periode niet blijer van worden. Als ze nu gewoon happy is, kan ik het dan niet beter zo laten als het verder niet van invloed is op haar gezondheid? Ze blijft dan wel lelijk, maar als ze verder gezond is... Dat is toch het belangrijkste, toch?

De reden dat ik een beetje terughoudend ben over kapje en anti-depressiva ben, is omdat we het ook met onze kat hebben gehad. Ze likte zich kaal tussen haar achterpoten. We hebben haar een kap omgedaan en ook hebben we het geprobeerd met anti-depressiva. Ze werd er niet leuker op. Vooral die medicijnen maakte het een hele slome karakterloze kat. Het was echt niet leuk. Het heeft ook niet geholpen, want daarna begon ze weer gewoon te likken. Ze is er nu uit zichzelf ervanaf gekomen. We spraken haar wel steeds aan als we haar het zagen doen, dus misschien heeft dat ook geholpen.

Maar goed, ik wacht nog even de rui af... en dan bespreek ik met de vogelarts wat we verder voor een stappen kunnen ondernemen. Aan haar eten ligt het nu in elk geval niet, want ze eet nu alles  ;D



Ik ben heel druk bezig mijn mooiste manneke op de gevoelige plaat te zetten voor de fotowedstrijd.... het wil alleen niet zo lukken, want hij is erg bewegelijk en heeft een hekel aan de camera :-\ Misschien zit het wel in de familie... ik zag deze week dat zijn vader het ook niet zo heeft op fototoestellen  ::)

Ik neig steeds meer een maatje voor Neona aan te schaffen. Ze zit dan wel bij de andere twee, maar ik heb niet echt het idee dat ze interactie heeft met die twee  :-\
Soms zit ze boven op de schommel waar Dara op zit, maar meestal zit ze aan de bovenkant van de ladder of op het grit bakje in haar eentje.

Ik wilde echt eigenlijk geen nieuwe vogels. Ik dacht ik haal er wel een uit de voliere en die zet ik erbij, maar zo makkelijk gaat dat helaas niet  :-\ Ze zijn de ruimte van een grote kooi/voliere gewend en willen gewoon iet kleiner ook al mogen ze vaker los.
Ik vind het erg lastig en ik vind het ook rot om haar zo in haar uppie te zien.

Ik ga nu weer gauw verder... doei doei!!  :D

Groetjes,
Monky

Marian

Hoi Monky,

Haha....dan wordt het van het weekend genieten van je foto's :D ;)
Goh als ik dan lees over kapjes en anti-depressiva....ik weet niet hoor....voor mensen soms al vreselijk....en die kunnen daar dan nog over praten.....lijkt me ook een moeilijke beslissing hoor....zeker ook met je ervaring met je kat.
Even nog een vraagje over je kalender....ander topic....maar misschien heb inmiddels daar al gereageerd ;)

Groetjes, Marian

Monky

Hey allemaal,

Zoals beloofd, is het weekend en plaats ik zo de foto's  :)

Ik heb wel goed nieuws... denk ik...
Disa eet de pellets. Wel een beetje onder dwang, want er is niets anders... maar ze eet het wel.
Ik hoop echt dat dit gaat werken.

Van de week is er een keer paniek in de volière geweest. Althans, dat denk ik, want Vesna heeft een wond aan haar vleugel over gehouden... en het bloed kwam zelfs tot de deur  :o Maar goed, ze lijkt er geen last van te hebben, gelukkig.

De birdies zijn allemaal in de rui. Ze zien er echt niet uit  :P Deze foto's zijn voor een deel van vorige week en een deel van deze week.






Ilo... Ik blijf haar echt prachtig vinden. Ze is gewoon bijna perfect  :-*


Whooshy, mijn lieverd  :)


Yara en natuurlijk....


haar broertje Yaro  ;D


Zowie... nu komen een aantal foto's van hem  :)








Pluizige Isaura  :D


En nest zusje Vesna...

Dan hebben we nog een paar broedfoto's van Yara... Yaro is nooit ver bij haar vandaan  :)


Ze broed op het rode touw  ;D


Yaro.


Zoals ik al zei... nooit ver bij elkaar vandaan  :-*

Dat was hem dan.

Ik ga nog gauw wat foto's van de cathi's, rosella's, nijntjes en tuin plaatsen  ;D

Groetjes,
Monky

Anke

Hoi,
Mooi, mooi, mooi!!!!
Het is altijd genieten van jouw foto's van je prachtige valkjes!!
Groetjes Anke




Klik op de foto om mijn dagboekje te lezen...Kijk ook eens op de website van de Santpoortsevalkjes

Caroline

Ach gossie, wat een lieve foto's weer.  :-*

SUper nieuws over Disa .... hopelijk helpt het .... ik duim.  ;)

Liefs Caroline
Pablo, Rocky, Noa, Coco, Eros, Diégah, Amor, Perle, Ricky, Kouros,
Princess, Armani, J´adore, JOOP! Queenie, Van Gils, Giorgio,
Jim, Anaïs, Naomi, Dior, Jasmijn, Vlinder, Ashley, Juicy, Tommy,
Isabella, Azzaro, Lilly, Zara, Valentino, Dolce & Violet.


Regelmatig jongen.



KLIK op foto.