De Bonte Parel : stoppen met valkjes(212) Ook de 4 tamme kan ik niet houden :o(

Gestart door Karin, 13 oktober 2007, 23:30:08

« vorige - volgende »

Marc van de Kuifjes

Citaat van: *Debby* op 22 september 2008, 08:56:41
Nou dan geen donsjes nieuws denk ik.. want de blokken moesten nog gehangen worden toen ik Djeego ging halen.. dus zo snel kan dat niet..

euhhh.. andere optie's.. verzin eens wat Marc!  ;)


[speculate]

Nieuwe kipjes?

[/speculate]




De Kuifjes van Wilgendaal!

- De Kuifjes van Wilgendaal -

Nathalie84

Hallo allemaal,

Het is alweer een hele tijd geleden dat ik iets van mezelf heb laten horen.. :-\ shame on me...

Heb net alles een beetje doorgenomen en de foto's bekeken...

Karin, gecondoleerd met je vader echt heel erg..

Natuurlijk ook met verlies van je beesten...is nooit leuk!!!!

Met Ukkie en Mumble gaat het heel erg goed!! Ze zijn allebei lekker in de rui...en Ukkie is al zijn pareltjes kwijt... :( ;)

Mumble heeft haar mooie pareltjes behouden..

Ukkie maakt veel leuke geluidjes en kan sommige dingen goed imiteren is echt leuk om te horen af en toe...

Debby hoe gaat het met de grote broer van Ukkie en Mumble??

Karin heel veel succes met het nieuwe broedseizoen!!!

Ben ook benieuwd naar de verassing!!

Groetjes,

Nathalie


♥Debby♥

Hoi nathalie,

wat leuk om weer van je te lezen!

met Dixie gaat het ook heel goed.. de pareltjes zijn inderdaad harstikke weg maar hij is nog steeds heel erg mooi en lief..

Er staan recente foto's in mijn verhalen boekje.. kan je eens kijken als je tijd en zin hebt!

Groetjes Debby


♥Debby's Gevleugelde Vriendjes♥
Klik op de foto voor mijn boekje.

Caroline

Pablo, Rocky, Noa, Coco, Eros, Diégah, Amor, Perle, Ricky, Kouros,
Princess, Armani, J´adore, JOOP! Queenie, Van Gils, Giorgio,
Jim, Anaïs, Naomi, Dior, Jasmijn, Vlinder, Ashley, Juicy, Tommy,
Isabella, Azzaro, Lilly, Zara, Valentino, Dolce & Violet.


Regelmatig jongen.



KLIK op foto.

♥Debby♥

Ben benieuwd of het nieuwtje al online komt..  :)


♥Debby's Gevleugelde Vriendjes♥
Klik op de foto voor mijn boekje.

Karin

Ik laat jullie nog even in spanning... eerst nog even foto's bewerken  ;D ;D ;D
Groetjes, Karin





mijn website

mijn dagboek

De Bonte Parel hyves

♥Debby♥

wat ben jij gemeen Karin.. had ik helemaal niet achter je gezocht!  :)


♥Debby's Gevleugelde Vriendjes♥
Klik op de foto voor mijn boekje.

Karin

 ;D ;D ;D Ben niet gemeen hoor, foto's zitten nog op het kaartje in het fototoestel en jullie willen er toch wel foto's bij of niet soms ?  ;D ;D ;D
Groetjes, Karin





mijn website

mijn dagboek

De Bonte Parel hyves

Nathalie84

Nou ben ook wel benieuwd hoor!!!  :D

Ik zou jullie graag wat foto's willen laten zien van Ukkie en Mumble...maar weet niet precies hoe ik dat moet doen...

Kan iemand mij dit uitleggen??

Groetjes,

Nathalie



Karin

Hier staat hoe het moet Nathalie : http://www.valkparkiet.com/sqlforum/index.php/topic,16188.0.html

Geweldig dat het zo goed gaat met Mumble en Ukkie. Ukkie was natuurlijk ook wel heel speciaal  ;D Jammer van de pareltjes, maar ja, ook zonder pareltjes zijn ze lief toch ?  ;D ;D ;D
Groetjes, Karin





mijn website

mijn dagboek

De Bonte Parel hyves

Karin

En dan de verrassing..... Tádááááá :

Mag ik jullie voorstellen aan mijn 2 nieuwe catharinadames !

Deze is een Mauve ( ofwel DD turquiose ), ze is 2 jaar en was eigelijk bedoelt voor de tentoonstelling, maar de kweker had daar geen tijd voor. Ze komt uit de buitenvolière :



En dit is een turquiose grijsvleugel van 1 jaar. Ze komt bij dezelfde kweker vandaan, maar zat daar binnen, in een soort kweekruimte in een minikooitje  ::) Ze heeft nu dus zeeën van ruimte in vergelijking met hoe ze zat. Maar ja, grote kwekers houden hun vogels nou eenmaal zo.....



Gisteren hebben ze de hele avond apatisch in de tralisch gehangen, maar gelukkig zitten ze er nu een stuk vrolijker bij :



Ze hebben al heerlijk van het appeltje gegeten. Nu nog namen voor ze : ik heb al een kiwi en een lemon, maar ja, op welk fruit lijken deze kleurtjes ?  ;D ;D ;D

Ze zitten nu met zijn tweetjes in de huiskamer, in "quarantaine". Met een beetje geluk kan ik dit broedseizoen nog een ronde met ze doen, dus als iemand interesse heeft in een handtamme cathi en geen haast heeft....Die kan op de wachtlijst !
Groetjes, Karin





mijn website

mijn dagboek

De Bonte Parel hyves

♥Debby♥

ooooooo wat gaaf!

Jij laat er ook geen gras over groeien zeg.  ;D ze zijn heel erg mooi... over de namen ga ik nog even nadenken.. moet ik even in mijn grijze cellen spitten want heel vroeger stond ik als zaterdagbaantje op de markt in de groente en fruit!  :)

Mooie foto's weer... natuurlijk!  ;D


♥Debby's Gevleugelde Vriendjes♥
Klik op de foto voor mijn boekje.

♥Debby♥

vijg klinkt niet echt gezellig he.. maar de kleur zou een klein beetje overeenkomen..

je maakt het niet echt makkelijk he.. hahaha..

iets van blueberry?..


♥Debby's Gevleugelde Vriendjes♥
Klik op de foto voor mijn boekje.

Karin

Hihi, ik was al een tijdje er mee bezig hoor  ;D Ik heb al heel wat kwekers gemaild en toen kwam ik deze 2 tegen, precies de goede mutaties en ook nog eens van een hele goede kweker..... ja, wat wil je dan nog meer hè ? En hij had het liefst dat we ze meteen kwamen halen, want hij had het van de week druk, dus maar meteen gedaan  ;D Over een week of 3 gaan ze hopelijk samen met hun toekomstige mannen apart, moet nog ff kijken waar, in ieder geval niet in de vogelkamer, want dat is nog te vroeg, dat durf ik nog niet aan. Ik wil toch minimaal 2 maanden quarantaine.
Groetjes, Karin





mijn website

mijn dagboek

De Bonte Parel hyves

Marc van de Kuifjes

Wel heb je... :o ;D

Mijn originele tekst in mijn speculatie over het nieuwtje was...

nieuwe kipjes
nieuwe valkjes
nieuwe catharina's voor catharinamannen


...maar ik dacht laat ik het maar bij de kipjes houden. Had ik niet moeten doen dus! ;D




De Kuifjes van Wilgendaal!

- De Kuifjes van Wilgendaal -