## Binky's friends deel 2. ## ** 01-10-2006 t/m 01-10-2008 **

Gestart door Caroline, 1 oktober 2006, 00:01:44

« vorige - volgende »

Hermien

Bedankt Gerda!

;D

Kom het mij hier thuis nog maar eens goed uitleggen...

??? ::) ;D

Kimm


ik hou van je Pebbles! 14-11-2008/15-02-2010

Annelies

Hoi Caroline

Hoe is het met je, ik hoop zo van harte dat de medicijnen hun werk doen  :'(

Heel veel succes ik denk aan je  :-[

Gr Annelies

Caroline



Hoi hoi,

Even een snel groet en update van mij ....  de situatie is onveranderd, met Naproxen kan ik 's middags de pijn een paar uurtjes dragelijker maken, de rest van de dag leef ik op paracetamol/codeïne wat het ietsjes verzacht .... en naast deze pijnstilling krijg ik 3 x daags Amoxiciline en 3 x daags 2 Zelitrex (inderdaad Gerda). Dit geheel maakt me onzeker en tevens mag ik er niet mee deelnemen in het verkeer.

De tijd doorbrengen is moeilijk .... lezen, tv kijken, zelfs het kleine schermpje van de camera  :-\ en computeren verorzaken helse zenuwenpijnscheuten.  :o Langer dan 5 minuten kan ik die dingen dan ook niet .... moet je eens proberen ....  dit zijn toch de dingen die je doet om afleiding en ontspanning te zoeken.  :-\

Ik merk op dit moment geen enkele verbetering maar ook de vorige keer begon na een week of 3 de pijn wat af te zwakken.

Ik probeer afleiding te vinden bij mijn gezin en mijn valkjes, helaas de drukte van de kids en het fluiten van de valkjes activeren de zenuwenknoop ook.  :'(

Jeetje wat een geklaag .... sorry.  :'( :'(

Iedereen heel erg bedankt voor de lieve en leuke berichtjes.

Nog even bijkletsen over de valkjes ...... ik heb een berg leuke foto's gemaakt maar ook die kan ik helaas nu niet plaatsen .... die houden jullie tegoed, hier alvast een klein voorproefje.  ;)

Ik heb nog niet het baasje gevonden van Van Gils


Hier zie je hem eten van een peterselie die hij aanpakt met zijn pootje.  :D


Queenie doet het erg goed en vermaakt zich prima samen met Unique in de kooi.

De jongen van het K-nest doen het ook heel erg goed .... Kampioentje, Kinky, Kiaro en Kerry zitten apart en zijn al zelfstandig.  :D 

Dus Sylvia .... mocht je dit lezen .... je mag Kinky halen als je wilt.  :D


Hier een foto van Kerry.  :-*

De jongen van het L-nest doen het ook erg goed .... de eerste veertje komen uit de pennetjes en het blijft spannend.




Lieffie, de oudste heeft maar 4 grijze veertjes op de linker schouder verder is het helemaal geel,  het is een Bonte cinnamon wat betekend veertjes opsturen over anderhalve week, dit kan een man en een pop zijn. Is het een pop blijft ze zeker hier en wordt het de partner van kouros.  :D

Lou Lou de middelste heeft op beide schouders enkele grijze veertjes en helaas ook 4 in de staart. Zij is een Bonte geparelde wat betekend een popje, over haar twijfel ik nog even wat ik ga doen en neem ik een beslissing als ze volledig in de veren zit.  ;)

Lemon de jongste heeft ook op de linkerschouder wat veertjes en helaas ook enkele in de staart  :-\ of deze wildkleur of cinnamon zijn is nog even afwachten tot de uit de pennetjes zijn.  ;)

Hier nog een mooi foto van Lieffie



Ik MOET nu afsluiten .... ze zitten met een breekijzer tussen mijn kiezen te wrikken.  :'( :'(

Nogmaals heel erg bedankt voor de lieve woorden hier .... ik heb er afleiding van.

Oh en meer leuk nieuws .... maandag komt Kirsten gezellig kletsen met haar dochter Demi ..... lekker even wat afleiding, lief hè.  :-*

Tot gauw.



Pablo, Rocky, Noa, Coco, Eros, Diégah, Amor, Perle, Ricky, Kouros,
Princess, Armani, J´adore, JOOP! Queenie, Van Gils, Giorgio,
Jim, Anaïs, Naomi, Dior, Jasmijn, Vlinder, Ashley, Juicy, Tommy,
Isabella, Azzaro, Lilly, Zara, Valentino, Dolce & Violet.


Regelmatig jongen.



KLIK op foto.

aad

Hoi Caroline

Een knuffel van mij helpt vast wel  :)



groetjes aad


*Manon*

Hoi hoi Caroline,

'k Kan me voorstellen dat je zo langzamerhand niet meer weet waar je het zoeken moet...
Alles draait gewoon door, de kindertjes vragen gewoon alle aandacht, de valkjes verwachten gewoon de verzorging en jij voelt je gewoon niet goed!
Pfff.. echt op de tenen lopen dus en dan met zoveel helse pijnen...
Waarom duurt het toch zo lang voor die medicijnen gaan werken.... Hopelijk gaan ze dat snel doen, zodat jij je eigen dingen ook weer kunt oppakken... de dagen zullen zo wel lang duren..



Liefs Manon

Kimm

hoi caroline,

jeetje zeg, vreselijkt voor je hoor. hier word je ook erg moe van denk ik. dat vreet energie. :-\
ik duim voor je dat je snel van die vreselijke pijn af komt.
wel fijn dat het goed gaat met de valkjes. ook erg leuke foto's heb je geplaatst. vooral van gils met die peterselie :D



groetjes kim

ik hou van je Pebbles! 14-11-2008/15-02-2010

Peggy

Och Caroline toch wat verschrikkelijk voor je zeg,dat de gordelroos weer terug is.
Als ik zo je verhaal lees,dan is dat toch bijna niet om te doen.Heel veel beterschap hoor.


Ik heb een sms gekregen van het baasje van Rocky;  ze zitten nu in Kroatié en nemen na hun vakantie weer even contact met me op. Idd het valkje heet dus Rocky (  schreef ze in het smsje ).  was het al zeker dat jouw wildkleurtje niet Rocky is?  Je hebt wrsl dus ook al hun 06 nummer.

Nogmaals heel veel sterkte Caroline  :-*

Groetjes Peggy


Mijn lief en trouw koppel; Joep&Guusje



Voor ons dagboek; klik hier

Hermien

Lieve Carolien,

Wat fijn dat Kirsten bij je op ziekenbezoek komt. Kirsten is echt een schat van een meid. Maar waar woon jij eigenlijk? Ik heb nl. vakantie, alleen geen auto. Wil je ook best komen afleiden hoor! Kan ik meteen Queenie zien, die nu een kus van haar broer Silvo krijgt.

Ik vind het trouwens toch knap van je dat je ondanks die helse pijn telkens weer een update geeft met notabene ook nog foto's erbij!

Vandaag ga ik voor een kleine 5 dagen met vakantie, maar zla proberen vanaf mijn vakantieadres je te blijven volgen en uiteraard ben en blijf je in miijn gedachten.

Dikke kus.

amazingleeuwtje

Hoi caroline,

Ik lees dat je gordelroos hebt, he getver.. hoop dat het nu beter met je gaat en als je dit leest ik kan vanaf NU jou bevrijden van Kinky, geef een kreet wanneer ik kan komen...
ohhhhhhhhhhh wat leuk heb er al helemaal zin in, komt net terug van een weekje vakantie en ik kan mijn kadootje gaan halen jeuheuuuuu....

lieve groetjes van mij...

Anke

Hoi Caroline,
Ondanks de helse zenuwpijnen toch nog updates plaatsen.
Je bent een kanjer!!!
Ik wil even laten weten dat ik aan je denk.
Heel veel sterkte en beterschap!!!
Groetjes Anke




Klik op de foto om mijn dagboekje te lezen...Kijk ook eens op de website van de Santpoortsevalkjes

Caroline



Dank je wel allemaal voor de lieve plaatjes en berichtjes, stuk voor stuk helpen ze hoor, zeker weten.

@ Anke .... eerlijk gezegd maak ik de update in Word en dan elke keer een paar minuutjes typen .... eigenlijk gekkenwerk maar .... voor mij is dit mijn enige afleiding en als je dat dan niet kunt vlieg ik helemaal tegen het plafond.  :o Dus dan maar af en toe even.  ;)

@ Hermien .... heel erg lief van je maar .... ik woon in Veghel .... voor jou wel een heel eindje uit de buurt maar  :-* voor het aanbod. FIjne vakantie.  :D

@ Peggy .... ik heb geen contact gehad over Rocky wel met andere baasjes van weggevlogen wildkleurtjes maar Rocky is dus weggevlogen uit Someren, dit is met de auto 3/4 rijden, persoonlijk denk ik niet dat Van Gils er een vliegtocht van 40 km op heeft zitten. Hij was toen hij hier kwam amper in gewicht afgevallen en niet beschadigd of niks, in overleg met div. valkenkennisjes denken we allemaal dat Van Gils hier uit de buurt komt en hooguit enkele daagjes buiten was. Maar natuurlijk heel erg bedankt voor het meezoeken en .... je mag het baasje van Rocky altijd mijn e-mailadres geven of mijn GSMnummer.  ;)

========================

Even wat anders .... ik plaatste vanmiddag dit berichtje bij mutaties, het gaat over Lou Lou het middelste jong van Armani & Princess.


Even een vraagje over het geslacht van een cross-over.

Armani & Princess hebben 3 jongen, over 1 jong gaat het, dit is een cross-over, de splits c.q. mutaties van Armani & Princess zijn 100 %, ouders en (over)grootouders zijn bekend en Princess kan niet zijn vreemd gegaan, ze zitten al meer dan een half jaar samen in een kweekkooi.  ;)

Princess: bont witmasker cinnamon
Armani: bont split voor {X1:  cinnamon} {X2: gepareld} 

Zonen:
50% bont cinnamon split voor witmasker
50% bont split voor witmasker {X1:  gepareld} {X2: cinnamon} 

Dochters:
50% bont cinnamon split voor witmasker
50% bont gepareld split voor witmasker

Dus .... ze hebben OF cinnamon OF opaline .... jong 2 heeft EN cinnamon EN opaline .... het is dus een bonte cinnamon die er pareltjes bijgekregen of een bonte opaline die er cinnamon bij heeft gekregen.

Mijn vraag .... is het nu sowieso altijd een pop of kan het ook nog een man zijn?? Wat betekend dat ik veertjes moet opsturen.  ;)

ALvast bedankt.  :D

Hier nog een foto van het betreffende valkje .... het is moeilijk te zien want het heeft maar enkele grijze veertjes maar live is het cinnamon echt duidelijk.



Groetjes van Caroline



Pablo, Rocky, Noa, Coco, Eros, Diégah, Amor, Perle, Ricky, Kouros,
Princess, Armani, J´adore, JOOP! Queenie, Van Gils, Giorgio,
Jim, Anaïs, Naomi, Dior, Jasmijn, Vlinder, Ashley, Juicy, Tommy,
Isabella, Azzaro, Lilly, Zara, Valentino, Dolce & Violet.


Regelmatig jongen.



KLIK op foto.

Gerdy

Hoi Caroline..

Petje af voor je..dat je toch steeds je up dates blijft schrijven..ik moet steeds aan je denken hoe je nu met je gezinnetje omgaat..en hoe moeilijk het nu is voor je om iets ontspannends te vinden..ik blijf voor je duimen dat het snel minder wordt..

kan je s nachts wel een beetje slapen of is dat ook prut.

heel veel liefs gerdy

Kimm

hey caroline,

wil het een beetje? heb je een beetje kunnen slapen?

groetjes kim :-*

ik hou van je Pebbles! 14-11-2008/15-02-2010

Dierenfreackske

Hoi Caroline ..ach , jeetje toch , dat je zo'n pijn hebt is echt niet leuk he ! Ik ken dat gevoel van die pijnscheuten hoor , dat heb ik ook veel , maarja , magere troost natuurlijk , gelukkig heb je een beetje troost bij de valkjes en je gezinnetje he !
Ik hoop voor je dat die pijn dan ook snel weer ophoud .
Doe maar rustig aan hoor , met schermen als tv en computer , dat is heel zenuw slopend he ! Je zal wel beter worden he meis , en dan heb je tijd genoeg om alles weer op te nemen he ! Ik mis je natuurlijk en ook je lieve schatten van valkjes en kids , maar je gezondheid gaat nu eerst voor hoor ! Ik zeg je wel als er iets speciaals gebeurd in je boekje ok ? Grtjs Ann