11 augustus 2025, 21:08:24

1e ronde 2004

Gestart door Mandy, 5 februari 2004, 18:05:13

« vorige - volgende »

Mandy

Gelukkig, ook het 3e jong wordt goed gevoerd! :P ;


Dit is jong 2, 3 dagen oud;


En jong 1, 5 dagen oud;


En hier alledrie op een rijtje;


Mijn vermoeden is dat de eerste een gewone geparelde gaat worden en het 2e en 3e jong cinnamon gepareld, maar hou me er niet aan vast hoor, nog ff afwachten! ;D

Ik dacht dat het niet zou gebeuren, maar Kuifje is nu toch ook het blok ingegaan bij Bobbie. Ik zag dat hij niet zo goed durfde en niet goed wist hoe hij erin en eruit moest maar dat lijkt hij nu wel door te hebben, dus hij gaat nu toch ook een beetje meebroeden en dat is een goed teken. Ik zal over een paar dagen eens kijken of er bevruchte eitjes bij zitten. ::)  :)

Groetjes van Mandy en de hele beestenboel.
Wil je ons zien, kijk dan op; www.mandysbeestenboel.nl

Karin

Wat een moppies ! Leuke foto´s  !

Groetjes, Karin.
Groetjes, Karin





mijn website

mijn dagboek

De Bonte Parel hyves

Paul

Hoi Mandy,

(heb ik de naam nu wel goed  :D )
Wat een schatjes om te zien en zeker die witte dons vind ik heel mooi :-)
Ik zie trouwens ook iets wat lijkt op hennepvezel als ondergrond.
Bevalt dat een beetje?
Ik vind het zelf superspul voor onder de eitjes lekker zacht en het neemt goed vuil op als de jongen fletsen gaan neerleggen :-)
Ik ben benieuwd hoe ze eruit zien als ze wat groter worden.

Groetjes, Paul

daan

Hoi Mandy,

Wat een prachtige kleintjes.
Lief he zo klein.
Als ik ze hier dan zie kan je je haats al niet meer voorstellen dat ze zo klein waren hihihihi

Groetjes Daan

Mandy

16 maart 2004, 16:22:40 #169 Last Edit: 16 maart 2004, 16:25:27 by Mandy
Hallo,

Hier weer ff een fotootje van de 3 jongen;

Het gaat prima met ze! ;D
Ja dat is hennepvezel waar ze op zitten (Aubiose), zit ook in alle blokken en het bevalt prima. :)

Kuifje&Bobbie hebben 4 eieren waarvan er 2 bevrucht zijn, maar ik denk niet dat dat wat gaat worden, want Kuifje zit  er sinds kort wel op, maar nooit lang. Bobbie broedt wel goed, maar is er soms lang af. :-/

Rembo zit met een bolle kont dus ik denk dat die binnenkort d'r 1e ei zal leggen, maar ik ben bang dat die niet bevrucht zullen zijn, want als Rembo&Rembo paren dan zit zij in de voerbak en komen hun kontjes niet goed tegen elkaar... ::)
Dus als dat zo is verander ik de voerbakken voor de 2e ronde, ff afwachten maar. :)
Groetjes van Mandy en de hele beestenboel.
Wil je ons zien, kijk dan op; www.mandysbeestenboel.nl

Mandy

16 maart 2004, 17:02:02 #170 Last Edit: 16 maart 2004, 17:07:45 by Mandy
Het is verdorie toch niet te geloven, zit Jul braaf bij d'r 3 jongen klimt d'r man Jut buiten op Wiske! :o >:(

En Suske staat erbij en kijkt ernaar... ::)


Als dat maar goed komt... :-/

Als Jut nou bezig blijft zal ik Suske en Wiske naar het binnenkooitje verhuizen en Fred&Wilma naar de grote vlucht, misschien zowieso wel verstandig anders is mijn kans op bonte witmaskers helemaal verkeken en momenteel zit Wiske buiten ook veel te klieren bij Ot&Sien zodat die dat blok buiten weinig/niet in kunnen. :-/

Maar ik weet nu in ieder geval wel 100% zeker dat Wiske een pop is! :D

Groetjes van Mandy en de hele beestenboel.
Wil je ons zien, kijk dan op; www.mandysbeestenboel.nl

Rika

hallo mandy .

MMMM wat een schatje die jonkies.
daar wordt ik echt kippevel van .
heel veel plezier met deze verzorgen .
het is heel fijn om deze te lezen .
ik heb nooit zo memaken daar leer ik van deze MMM

Groetjes Rika.

Marianne

Hoi Mandy,

Wat een leuke foto's heb je weer gemaakt.
En wat goed dat Wiske inderdaad een popje is.
Ben heel benieuwd hoe deze valken soap verder gaat.
Ik blijf het volgen.

Groetjes Marianne
Ook de valkgroetjes van Bassie, Dobey, Pino, Yuko, Zazou, Dory, Koda, Kazoo, Jut en Jul !!!

Karin

Hahaha, Pino 2  ;D Je moet die valkjes van je ook een beetje opvoeden  :D

Groetjes, Karin.
Groetjes, Karin





mijn website

mijn dagboek

De Bonte Parel hyves

Speedy

Whoehhahhahahaha jeetje mannen)))) ze zijn (bijna) allemaal hetzelfde he...hihihihi

Groetjes,
   Trudie

sabrina

Hi Mandy,

Je hebt 't er maar druk mee zeg; ruziemakers, vreemdgangers en Ot & Sien die een apart nestblok moeten krijgen...Maar als je die foto's van die drie schatjes ziet weet je ook meteen weer waarvoor je het doet! Succes!!

Groetjes,
Sabrina

Mandy

17 maart 2004, 21:23:08 #176 Last Edit: 17 maart 2004, 21:34:19 by Mandy
Hahahahaha wat een toestanden allemaal hé, het lijkt wel een soap, goede tijden slechte tijden, net als het leven eigenlijk. ;)

Maar ik heb na een grote schoonmaak vanmiddag dus toch besloten om te verhuizen, Suske en Wiske zitten nu in het binnenkooitje en Fred en Wilma buiten in de grote voliére, dan hebben ze nog het nachthok, want ze zijn de warmte van het binnenhok nog gewend natuurlijk, maar met dat mooie weer van vandaag is de overgang niet zo groot. 8)
Binnen ging Suske eigenlijk al vrij snel sjansen met Wiske, ik had 'm nog niet eerder horen fluiten en macho zien gedragen, maar hij haalde al van alles uit de kast hoor! :D
Fred en Wilma wilden buiten meteen het blok van Ot en Sien in duiken, maar Jut kwam daar al uit en ook Kuifje vond dat blok ook erg interessant... :-/
Ik heb het blok dus maar ff weggehaald en hoop dat Fred en Wilma binnen een blok uit zoeken, maar Ot en Sien ook, zo niet dan ruil ik wel een blok om voor die 6 hoekige en anders zet ik die weer buiten, ff aankijken maar... ::)

Het broeden bij Kuifje en Bobbie gaat eigenlijk best goed nu, ze wisselen elkaar steeds beter af en 3 van de 4 eitjes zijn bevrucht en zien er goed uit, ze ontwikkelen zich steeds verder. :P
Ik ben benieuwd wat daar uit gaat komen, want ik weet van hun niet of ze ergens split voor zijn, zo niet, dan krijgen ze witmasker zonen en geparelde witmasker dochters, ook heel mooi. :)

Met de 3 jongen gaat het prima, ze hebben bomvolle kroppen, bij het 1e en 2e jong gaan de rechteroogjes al een beetje open en de veertjes en kuifjes beginnen door te komen, ook heb ik de oudste vandaag geringd, ik zal morgen wel weer een foto laten zien. ;)
Groetjes van Mandy en de hele beestenboel.
Wil je ons zien, kijk dan op; www.mandysbeestenboel.nl

anika_en_spirit

Hoi Mandy,

Gezellig boel daar bij jouw hoor...
Eerst ruzie dan weer mannen die vreemdgaan...  ;)
Wat een droppies die baby valkjes...
Echt een lief gezicht.
Veel plezier met ze.

Groetjes ANika
Liefs, Anika
Spirit, Senna, Lucky, Shine, Skye, Syara, Soë, Sterre, Sero & Sweet!


Suzanne

Whoehahahaha, ik moet zo lachen om die laatste foto van Jut en Wiske. Wiske kijkt er zo gelukzalig bij  :D.

Maar fijn dat het allemaal goed gaat Mandy.

Groetjes

Suzanne

ps: Breezer en Pikachu hebben 3 eitjes, denk alleen niet dat ze bevrucht zijn  ;)

3 wildkleur mannen, 1 bonte witmasker man, 2 geparelde cinnamon poppen, 1 ervaren kweek koppel bonte witmasker x cinnamon gepareld bont te koop. Voor info, stuur even een im.

Mandy

18 maart 2004, 23:41:56 #179 Last Edit: 18 maart 2004, 23:42:31 by Mandy
Hallo,

Hier weer ff foto's van de jongen  :) ;

Jong 1, 9 dagen oud;


Jong 2, 7 dagen oud;


Jong 3, 5 dagen oud;


Helaas heeft weer iemand afgezegd, hij had al een jonge halsband gevonden, dus als er een gewone geparelde witmasker bij zit heeft die nog geen baasje. :-/

Kuifje en Bobbie hebben 5 eieren waarvan er 3 bevrucht zijn. :P

En Rembo en Rembo hebben een ei en broeden er omstebeurt heel goed op. ;D
Groetjes van Mandy en de hele beestenboel.
Wil je ons zien, kijk dan op; www.mandysbeestenboel.nl