19 juni 2025, 23:16:11

nieuwe kooi?

Gestart door Coco en Chantal, 17 maart 2004, 15:29:54

« vorige - volgende »

Coco en Chantal

17 maart 2004, 15:29:54 Last Edit: 17 maart 2004, 15:30:19 by Coco__en_Chantal
hallo even een vraagje ben opzoek naar een grotere kooi, ik was aan het twijfelen over een jockkooi of deze op de afbeelding, weten jullie misschien of dit een goeie is?
deze blauwe mag ik ophalen voor 40 euro, is dat een redelijke prijs?

groetjes chantal en alvast bedankt voor het reageren.
Groetjes Chantal en de valkjes


Sanna

Wouw Chantal!! € 40,= is een koopie hoor :o Ik zou verkocht zijn, ik vind dat altijd leuke moddellen kooien ;).

Groetjes, Sanna

Stijn dc

hoi

als je op zoek bent naar een nieuwe kooi==> doen, dat is echt een koopje hoor, 40€.

SDC:D

Bianca

Dat is ECHT niet duur!
Ik heb er zelf het dubbele voor betaald, ook tweede hands.
Meteen doen man, hebben je vladders lekker de ruimte!
groetjes Bianca

Ervaring is de optelsom van alle vergissingen die je hebt begaan.

Nes

He Chantal,

jij bent net zo'n mazzelaar als ik  :)!! 40 € is echt niet duur! Als ik jou was zou ik hem gauw kopen voor ie weg is.
Ik heb ook een jockkooi. Ik heb er 50 € voor betaald en dat is al goedkoop! Zoiets moet je maar net treffen. Geluksvogel  ;)

Groetjes Nes.

Coco en Chantal

hallo

ja ik ben een echte geluksvogel whahaha, we gaan hem vrijdagavond halen JOEPIEE.
jeetje coco en chanel zullen verdwalen in die kooi hihihi, vandaag of morgen nog snel even naar de Jumper voor nog wat meer speelgoed, want dat kan er nog gemakkelijk in.
En mischien krijg ik over een paar weken een baby witkop bij, dus komt goed uit die nieuwe kooi  ;)

kan niet wachten hahaha :D
En de grasparkietjes gaan dan ook verhuizen, want die komen dan weer in die kooi die leeg komt, dus valken blij en grasjes blij, gaan er allemaal op vooruit.

groetjes chantal doeiiii
Groetjes Chantal en de valkjes


giovanni

wow, zo goedkoop en zo'n mooie... :)

heb je ze al?

Coco en Chantal

hallo
ja we hebben hem gisteren avond opgehaald, jeetjes wat een grote kooi zeg hahaha, heb hem gisteren meteen schoongemaakt, was trouwens wel nodig want er had een kaketoe in gezeten hihi.
maar na 2 uurtjes was de kooi schoon en ingericht en konden coco en chanel de kooi gaan ontdekken, was wel kei grappig om die 2 kleine vogeltjes in zo'n grote kooi te zien . :D
En zo te zien vonden ze het zelf ook heel erg leuk, had van de week ook ander speelgoed oor ze gekocht en dat waren ze toch goed aan het inspecteren  ;).

maar zal zo snel mogelijk foto's maken dan kunnen jullie ook zien hoe de kooi MET VULLING eruit ziet whahaha.


Iedereen nog een fijn weekend doeii  groetjes chantal
Groetjes Chantal en de valkjes


Coco en Chantal

hallo luitjes

Hier de beloofde foto van de nieuwe kooi en de bewoners. :D

groetjes chantal


Groetjes Chantal en de valkjes


Paul

Hoi Chantal,

Wat een mooie kooi zeg ze hebben nu echt lekker de ruimte.
Hij ziet er gewoon nog supermooi uit ook dus voor die 40 euro is het echt een koopje normaal zijn die ruim 200  euro.
Je valkjes boffen er maar mee :-)

Groetjes, Paul

Cybergirlie

Zo die is echt gaaf ja.
Nou die zullen echt reuze blij zijn met hun nieuwe huis en zo'n goede baas.
Te gek hoor.

Groetjes Cybergirlie.

Coco en Chantal

hallo
ja hij is zeker super gaaf.
En ziet er nog heel goed uit , heb wel even flink moeten boenen , maarja dan heb je ook wat hahaha.
Ze zitten er nu lekker schoon bij en ze zijn verwend met nieuw speelgoed.
Wat willen ze nog meer he  ;D.

groetjes chantal

Groetjes Chantal en de valkjes


Nes

Wauw Chantal  :)!!

Dat ziet er echt heel mooi uit zo! Gefeliciteerd met de kooi!
Je hebt hem ook zo leuk ingedeeld. Ik denk dat ik het interieur van de mijne ook eens ga herindelen  ;)
Je hebt me op ideeen gebracht.
Ik ben ook stiekem weer verder aan het kijken voor een nieuwe kooi voor m'n drie valkjes. Ik heb ook een jockkooi maar bij mij valt er zoveel rommel onder door .... ;D

Groetjes Nes.

Coco en Chantal

hallo nes

oja ben je ook opzoek naar een nieuwe kooi, ja rommel blijf je houden, maar ik stofzuig elke dag dus dan valt het niet zo op, moet wel trouwens want heb hier nog 5 honden lopen hihihihi.

ja dat speelgoed voor de vogels dat blijft leuk he, ik moet mij wel inhouden als ik bij de jumper loop hoor hahaha, moet nog wel 1 of 2 van die gekleurde touwen bij kopen, dat vinden ze fijn om op de zitten. ;D

groetjes chantal doeiii

Groetjes Chantal en de valkjes


Cybergirlie

Hoi Chantal,

Ik was ff op marktplaats aan het kijken voor kooien hè.
Als ik vragen mag,komt die kooi van jou uit Vinkel vandaan Noord-Brabant.Want als dat niet zo is ,is het misschien wel iets voor Nes.Want die zoekt toch ook een kooi?

Groetjes Cybergirlie