26 juni 2025, 16:14:52

sandy's valkjesparadijs

Gestart door sandy, 14 oktober 2007, 21:50:44

« vorige - volgende »

Kaatje

Hoi Sandy,

Je hebt trouwens hele mooie blauwe kijkers ( ogen ) .... dat wilde ik nog even kwijt en je straalt iets heel warms en liefs uit !!! Je bent een toppertje !!!

Groetjes Karin


sandy

 :-[ :-[ als ik me zelf moet omschijven  ik ben ook lief  maar mensen hebben mijn zo vaak in de maling  genomen dat ik mensen niet meer zo vertrouw  ik kijk eerst de kat uit de boom
maar als ik iemand in mijn hart sluit dan laat ik het niet meer zo makelijk meer los jully zijn voor mijn ook goud waart ik zou graag uren willen praten  bv telefoonies waar ik me zelf kan zijn en niet iemand anders
mens denken vaak als ik vertel dat een lichte beperking en ik vertel dat ik in een lunch room werk waar mensen werken meteen beperking dat ik gek of dom ben aan mij merk je het niet maar ik val tussen wal en het schip doe gewoon iedereen heeft een beperking waarom ben ik dan anders dat vraag ik me vaak af ik wil graag mens leren kennen

Sanna

Gelijk heb je hoor Sandy, gewoon lekker jezelf zijn ;).

sandy


Kaatje

Hoi Sandy,

Ik heb alleen maar respect en bewondering voor je want je werkt toch !? Waarom zouden mensen met een beperking minder zijn, voor mij is iedereen gelijk, eerlijkheid en vertrouwen heb ik hoog in het vaandel staan en niet of iemand nu een beperking heeft of niet !!

Ik ben het dan ook met Sanna eens, hier kan je gewoon lekker jezelf zijn en word je gewaardeerd om wie je bent en niet of je een berperking hebt ... En ik vind je zeker een hele lieve meid en ik begrijp heel erg goed dat je ook behoefte hebt om mensen te leren kennen,... en voor je het weet komt dat zo maar ineens op je pad !!!

Lieve groetjes en een dikke knuf !!

Karin

Kaatje

Hoi Sandy,

Wat een mooie avatar heb je geplaatst, ik zie dat Gerda deze gemaakt heeft !! Hou je haaks meid, ... ik heb even met je te doen !!!

Groetjes Karin

sandy

bedankt karin voor je lieve worden  soms woor er wel eens verdrietig van
ondanks alles ben ik toch mezelf gebleven lief en behulpzaam ik sta voor iedereen klaar
ik denk vaak meer aan anderen dan aan mn zelf

sandy

morgen om 10 uur weer werken  :-\ :-\ weer een druke dag voor de boeg

*Petra*

Hoi Sandy,

Jij ook wakker? En morgen om 10.00 uur werken  :-\.
Lastig hé, als je niet kunt slapen.
Ik heb al gezien dat je een heel mooi valkje krijgt, ze zal prachtig staan bij je andere valkjes.
Je hebt wel een hele mooie verzameling  ;)!
Het is leuk om naar uit te kijken, een nieuw valkje!
En dan nog heerlijk thuis bezorgd, fijn voor je hoor!

Groetjes Petra


Jonge tamme valkjes zoeken goed huisje !

sandy

nog een nachtje dan is het zo ver ANGEL KOMTik ben heel benieuwd naar hem
als ik de verhalen geloof moet het een kroelkond zijn

♥Debby♥



♥Debby's Gevleugelde Vriendjes♥
Klik op de foto voor mijn boekje.

sandy


Kirsten

Hoi Sandy,

Nou de lieve angel is er klaar voor hoor!. Gisteren heb ik nog even zitten spelen met hem met een vijltje,. Ik dacht even kijken hoe hij erop reageert mocht het in de toekomst een keer nodig zijn. Hij vond het prima, dus ik verwacht echt geen problemen.
Ik ben het overigens compleet met je eens dat iedereen gelijk is, dik dun, lang kort, met of zonder beperking,. iedereen heeft een plekje op deze aarde en verdiend het om zijn kansen en dromen uit het leven te halen.
Ik heb zelf in april een zoontje gekregen die het down syndroom heeft. Een waanzinnig mooi en lief ventje, die vanaf de eerste dag ons hart veroverd heeft. Ik zou er niet aan moeten denken dat hij niet bij ons zou zijn geweest. Hij maakt ons gezin compleet en we zijn heel erg gelukkig. Ook voor hem heb ik dromen en toekomstideeën genoeg, net als voor onze dochter. Daarin zit geen verschil.

Tot morgen!,. rond half 11 ben ik bij je  :D Misschien nog iets eerder,. doe m'n best ;) ;D

Groetjes!
Kirsten


Onze hobbykwekerij en webshop vind je hier!

--------------------------------

sandy

dank je kirsten voor reactie jully zij zo verschikkelijk lief voor me  :'( :'(
ik kijk helemaal uit naar morgen en de koffie staat klaar
geef hem nog maar een grote knuffel van me

Kirsten

Citaat van: sandy1975 op 21 december 2007, 20:32:37
geef hem nog maar een grote knuffel van me


Zal ik doen!, maar kan je vanaf morgen ook zelf doen  ;D


Onze hobbykwekerij en webshop vind je hier!

--------------------------------