19 juli 2025, 17:13:45

Pipi's vriendjes

Gestart door *Manon*, 26 februari 2007, 12:41:38

« vorige - volgende »

*Manon*

Hoi hoi Peggy,
Dank je wel, vond ze zelf ook leuk, ook leuk om te maken, krijg er zo een paar hobby's bij hé... ;)

Hoi Manja,
Kan me voorstellen dat je steeds aan je Mikki denkt als je Boyke ziet. Mikki is het valkje van je handtekening toch als ik het goed begrijp?
Ja Ruffle heeft zijn kuifje op laten eten door zijn ouders hhahahahaha, maar hij begint weer te groeien.
Nou volgens mij begint er wel iets te broeien bij Ruffle en Lizzy, want vanmorgen toen ik bij ze kwam, zaten ze naast elkaar op de stok en dat zie ik niet vaak, normaal zitten ze allebei aan een kant van de stok... dus wie weet....
Ja, die migraine komt van mijn hormonen die ik nu even moet spuiten ivm de IVF, maar vandaag voel ik me beter en ben ook net naar de yoga geweest... even heerlijk ontspannen.. Dus het gaat de betere kant weer op, dank je wel!

Hoi Sanna,
Leuk... typisch Valks... die houden we erin ;D

Hoi Mara,
Dank je wel, ja vandaag gaat het eindelijk weer wat beter gelukkig...  ;D ;D Dank je  ;)

Hoi Anja,
Wat is die 'wat is mooi' mooi  ;D ;D ;D Dank je wel voor je mooie tekst in mooie letters :D en natuurlijk voor je compliment!

Hoi Silke,
Gaat weer beter Silke, hormoontjes doen wat met je lichaam, had ik niet verwacht, maar het is zo helaas >:(
Nee ik hoop inderdaad ook niet dat Ruffle dit gaat volhouden, maar ik oefen veel met hem en laat hem ook een paar keer per dag opstappen, maar dan is meneer zo gevlogen... omdat Lizzy dat ook doet ???
Jouw Punky is toch al wat ouder, komt dan nu pas zijn witte masker naar voren? Ruffle heeft toch al een wit koppie... verschilt dat zoveel van de ene valk met de andere?
Dank je wel voor je complimenten!!

Liefs Manon

Caroline

Pablo, Rocky, Noa, Coco, Eros, Diégah, Amor, Perle, Ricky, Kouros,
Princess, Armani, J´adore, JOOP! Queenie, Van Gils, Giorgio,
Jim, Anaïs, Naomi, Dior, Jasmijn, Vlinder, Ashley, Juicy, Tommy,
Isabella, Azzaro, Lilly, Zara, Valentino, Dolce & Violet.


Regelmatig jongen.



KLIK op foto.

ManjaV

Hoi Manon,

Mikki is inderdaad het valkje in mijn handtekening, mooi was hij he?
Ik denk dat Boyke net zo mooi wordt!

Grappig dat kuifje van Ruffle ;D ;D ;D het ziet er zo lief uit, zo een kort kuifje.
En goed nieuws dat hij met Lizzy op 1 stokje zat! Ze raken dus langzamerhand aan elkaar gewend!

Ik hoop voor jou dat de migraine snel verleden tijd is als de behandelingen voorbij zijn. Uiteraard hoop ik ook dat de ivf-behandelingen succes zullen hebben. Het lijkt mij niet niets, je moet er echt heel wat voor overhebben. Ik heb echt bewondering voor je! Sterkte met alle nare bijkomstigheden, zoals de migraine.
:-* :-*

Groetjes,
Manja


MIKKI, MIJN EERSTE VALKJE...

Geboren 072005 / bij mij 092005 / afscheid 02092007 "Altijd in mijn gedachten"

Bezoek ook mijn website: www.everyoneweb.com/HobbykwekerijMikki

Silke *

Hoii Manon,

Hèh, Ruffle doet alles wat Lizzy doet, mss toch wat verliefd  ;D
Punky is van het kweekseizoen 2007.
Toen had hij een ERG kort kuifje, nu groeit groeit dat meer en maar, ookal is het nog niet zo groot. Zijn wit kopje komt er ook gelijdelijk aan. Het is nu wel al een eindje dat het witter werd. Maar in het begin was het echt grijs. Van Ruffle gaat het precies wat sneller  ;D Punky is en blijft ook een erg klein valkje, daarom heb ik hem ook gekocht. Ik vond 'm zooo schattig met zijn kort kuifje en zijn kleine "zelf"  ;D

Groetjes
Silke x

*Manon*

hoi hoi allemaal,

Ik ga Lizzy en Ruffle weer uit elkaar halen.
Op deze manier wordt Ruffle echt niet tam en dat terwijl het zo'n lief valkje is met een heel klein hartje!
Hij is nu gewoon bang en achterdochtig en als ik tegen ze praat, schudt Lizzy met haar koppie (doet ze altijd) en nu doet Ruffle dat ook al als ik met hem praat...
Stel je het zo voor hé.... zitten ze samen op de kooi, praat ik heel lief, tenminste... ik denk dat ik lief praat ;) schudt Lizzy met haar koppie, dan praat ik weer heel lief, schudt Ruffle met zijn koppie... en zo gaat het omstebeurten ???
Komt Lizzy bij je op het hoofd zitten, even later komt Ruffle er ook aan ???
Ik heb gemerkt, toen Pipi net overleden was, dat Lizzy direct meer naar ons toe trok en dan denk ik, dat ik haar wel tammer krijg, maar op deze manier samen in de kooi.... dat gaat echt niet lukken en dat vind ik ontettend jammer.
Ik wil de komende tijd even verschrikkelijk veel aandacht aan ze geven om ze wat tammer te krijgen en dan mogen ze weer samen in de kooi.
Wel even zielig, maar dit was mijn bedoeling ook niet en al helemaal niet dat Ruffle bang voor me ging worden :-\
Nu gaan ze dus allemaal in een aparte kooi!


Hoi Caroline,
Fijn dat je de foto's geweldig vind, vind ik zelf namelijk ook!
Er komen er nog meer.... heb ik vanavond gemaakt... neehee... ik bedoel... heeft Hans gemaakt ;)

Hoi Manja,
Jouw Mikki was inderdaad heel erg mooi ;D Je zult 'm vast vreselijk missen, dat merk ik vaak in je berichtjes :-*
Ik vraag me af of Lizzy en Ruffle aan elkaar wennen, want vanmorgen zaten ze alweer allebei apart aan een kant van de stok >:( Ik heb dus nu besloten om ze uit elkaar te halen :o
Misschien wordt Lizzy dan ook wat vriendelijker naar andere valkjes  ;) als ze wat tammer wordt... of zou het niet... heb zelf geen flauw idee eigenlijk, maar met Pipi zat ze ook nooit gezellig te zijn, dus eigenlijk is ze dat ook niet gewend hé, terwijl toen Boyke per ongeluk bij haar de kooi is ingewipt, zat ze direct met haar kuifje onder zijn snaveltje te kroelen... maar toen was Pipi er nog en dan kan het ook jaloezie zijn hé, misschien was ze wel bang dat Pipi vriendje werd met Boyke... helaas heeft dat niet zo mogen zijn :-\
Dank je wel voor je lieve woorden ivm de ivf!
Ben alweer over mijn dip heen en de hoofdpijn gaat niet weg, maar is niet meer zo hevig gelukkig! ;D ;D ;D ;D

Hoi Silke,
Nou, verliefd zijn ze nog niet, ben bang dat dat ook nooit zou gaan komen, maar we wachten af!
Ik vind kleine valkjes ook wel erg schattig hoor, maar ja... dan de stevige valkjes vallen dan wel erg op hé... dat je echt gaat denken van: Die is veeeel te dik, maar het verschil is dan zo groot en daar komt het natuurlijk van ;)

Groetjes Manon
[/color][/size]

Yvette

Ik vind het wel erg jammer dat het nog niet wilt lukken tussen Ruffle en Lizzy
Maar het is denk ik wel het beste voor ze als dit ten goede komt voor Ruffle

*Manon*

Hier nog wat fotootjes van Boyke, die het kroelen ontdekt heeft en zo te zien geniet ie er niet alleen van ;D ;D


Het eerste wat Boyke doet als ie bij je op de schouder zit.. is zijn koppie tegen mijn wang drukken... zooooo lieffff...







Groetjes Manon

Monky

Hi Manon,

Wat een schattige foto's  :)


:-* :-* :-* :-*


Groetjes,
Monky

Yvette

Ik vind dit zo ontzettend vertederend en vooral je 2e foto
Echt Super vind ik het en ook ervan genoten

Sanna

Hoi Manon,

Wat een schééééééétje is die Boyke :-*. Daar zul je wel heel veel plezier van hebben. En weet je? Op den duur zullen Lizzy en Ruffle ook heus wel meer naar je toe gaan trekken hoor. Als je ze straks allemaal bij elkaar hebt gaan ze dat vanzelf van elkaar overnemen.

Groetjes, Sanna

Anja

Hoi Manon,

Wat een lieve foto's.
En wat heb jij prachtige ogen zeg.

Groetjes Anja

Silke *

Hoi Manon,

Je komt er heus wel hoor, met je tam maken! Ik hoop het toch! Wanneer ze eens allemaal tam zijn, kunnen Ruffle en Lizzy weer lekker tesamen!  ;)
Je hebt ook erg lieve foto's van Boyke geplaatst! Wat een kroelkont zeg  ;D
En ja hoor, je ziet duidelijk het verschil tussen Punky en de anderen, maar ik vind het helemaal niet erg! Hij is lief, eet goed en dat is genoeg!


Groetjes
Silke x

*Manon*

Ik heb vanavond de kooien weer gereed gemaakt en toen Ruffle naar de keuken verhuist, maar meneer vloog mooi alle kanten op, behalve in de kooi.
Hij stapte wel op, maar wou niet in de kooi... nou we hebben er echt achteraan lopen te vangen en eindelijk had ik 'm mee kunnen nemen op mijn vinger naar de toilet! Pffff.... hij was helemaal achter adem :-\, maar niet opgeven de stinkerd ;)
Op de toilet, schrok ie al als ik mijn arm bewoog en hij vloog steeds naar boven in het toilet, maar elke keer pakte ik m weer en dan begon ie weer te blazen, tot hij in de gaten had dat ik het beste met hem voor had, tja.. het vertrouwen was dus even helemaal weg :-\ :-\
Toch had ik 'm aan het einde van de 'toiletsessie' (wat klinkt dat lekker intressant hé) ::) ::) ::) ::) ::) toch weer zover dat ik 'm zelfs mocht kroelen... eerst met mijn wang, daarna ook met mijn vinger... wat een opluchting en wat een vooruitgang toch in zo'n kleine 10 minuten ;D ;D ;D
Lizzy moet ik ook onder handen nemen wat tammaken betreft, want die is ook niet veel meer gewend, omdat ze toen direct bij Pipi in de kooi kwam en ook niks meer van me wou weten... hopelijk komt het allemaal goed en krijg ik straks van die kroelkontjes van valkjes!
Ik heb er alle vertrouwen in :D


Hoi Yvette,
Ja, ik vind het zelf ook wel jammer dat Ruffle en Lizzy het weer even zonder elkaar moeten doen, maar ik denk toch dat dit even het beste besluit is geweest.

Hoi Monky,
Leuk dat je in mijn dagboekje komt kijken, ik zal jouw dagboekje ook gaan lezen, lijkt me erg leuk :D

Hoi Yvette,
Dank je wel en fijn te horen dat je er zo van genoten hebt, doet me goed;D ;D ;D ;D

Hoi Sanna,
Ja ik denk ook dat het allemaal wel goed komt hoor, ze zijn allemaal heel lief met een goed karaktertje dus dat moet goed komen.
Dank je wel voor je lieve berichtje :) :)

Hoi Anja,
Je bent er weer van de vermoeiende dag ;D ;D
Moe maar voldaan? Ik geloof het wel hé ;)
Dank je voor je beide complimentjes ;)

Hoi Silke,
IK heb er alle vertrouwen in dat het helemaal goed komt met deze drietal, even wat tijd en aandacht aan besteden en dan komt het allemaal wel.
Punky is echt een schatje dat ben ik helemaal mee eens en verschillende valkjes in kleur en gewicht en grootte is zelfs ook wel heel leuk!!

LIefs Manon
[/color][/size]

Yvette


Caroline

Gave foto´s, wat een lieverd, die Boyke.  :-*

Het is wat, die toilettraining.  ;D ;D

Ik hoop dat het zo goed vooruit blijft gaan.  :D

Ik denk dat Lizzy met veel aandacht ook wel weer tammer wordt.  :)

Succes!!
Pablo, Rocky, Noa, Coco, Eros, Diégah, Amor, Perle, Ricky, Kouros,
Princess, Armani, J´adore, JOOP! Queenie, Van Gils, Giorgio,
Jim, Anaïs, Naomi, Dior, Jasmijn, Vlinder, Ashley, Juicy, Tommy,
Isabella, Azzaro, Lilly, Zara, Valentino, Dolce & Violet.


Regelmatig jongen.



KLIK op foto.