7 augustus 2025, 16:19:27

nu mijn tranen gedroogd zijn

Gestart door Cobie, 4 mei 2004, 22:31:00

« vorige - volgende »

Mariska

Heel mooi Cobie!

Dit gedicht vind ik heel mooi passen bij het beeld dat ik heb van de liefde tussen jou en Daan.

Liefs
Maris!!


Twila en Dakota (1 bonte man, 1 cinnamon bonte pop beide split witmasker, nog te reserveren. nu 1 jaar oud)

Salsa & Sueño (2 geelwang poppen en 2 split geelwang mannen te reserveren, nu 1 jaar oud)

Monky

Hi Cobie,

Heel veel sterkte met dit enorm verlies.

Liefs,
Monique

Christine

Lieve Cobie,
Heel veel sterkte met dit vreselijke verlies! :'(





Dikke knuffel
Christine :-*

*-*Rust zacht lieve Amy :'(*-*

Groetjes van: Flutty, Freya, Jazzy, Baïsha, Nicky, Ricky, Miko, Tosca, Dario, Cathy, Toby, Snowy, Timmy,  Simba, Ozzy, Diégah, Bounty, Mochita, Angelo, Gloria, Mumble, Khalina, Lyna, Lobke, Christy en Kobe **Fien, Luna, Amy & Sunny**

Gerda


Lieve Cobie,

Ik ben erg geschokken van je berichtje. Er zijn eigenlijk geen woorden voor.
Hopelijk vind je troost in alles wat jullie nog samen hebben kunnen doen.




Afscheid nemen

Afscheid nemen
is met zachte vingers
wat voorbij is dicht doen
en verpakken
in goede gedachten
der herinnering...
is verwijlen bij
een brok leven en
stilstaan op de pieken
van pijn en vreugde.
Afscheid nemen
is met dankbare handen
weemoedig meedragen
al wat waard is
niet te vergeten...
is moeizaam
de draden losmaken
en uit het spinrag
der belevenissen loskomen
en achterlaten en
niet kunnen vergeten.
[/size]


Liefs, Gerda

moonwitch (diana)

HI Coby

Woorden schieten hier tekort, ik leef zo met je mee.
Had het hier wel altijd gelezen maar je kijkt een paar dagen niet, en dan lees je dit, dat Daan toch nog vrij onverwacht van je is heen gegaan.
Ik wens je heel heel veel sterkte in deze oh zo moeilijke tijd voor jou en natuurlijjk voor de rest van de familie.

                                       
R.I.P. Boomer 15-11-06
Voor altijd in onze gedachten , Kanjer

Rob S

Hoi Cobie,

Ook ik heb het verhaal van je gevolgd, en de tranen sprongen me in de ogen toen ik het topic in nieus over valkparkiet.com zag staan.
Ik heb ook een paar dagen niet gelezen hier, daarom dacht ik ook dat het nog goed ging met Daan. Ik schrok enorm toen ik je berichtje las...
Heel veel sterkte in deze moeilijke tijd, en probeer te denken aan de leuke en goede dingen die jullie samen deden...

Groetjes Rob

Caroline

Lieve Cobie,

omdat ik wil dat je weet hoeveel mensen er aan jullie denken en meeleven met je wilde ik hier even een link naar een ander topic plaatsen.

Misschien heb je hem al lang gevonden, maar dan kan hij misschien ook nog wel door andere worden gebruikt om een paar woorden voor je te schrijven.

Sterktel, Lieve Cobie.   KLIK HIER



Pablo, Rocky, Noa, Coco, Eros, Diégah, Amor, Perle, Ricky, Kouros,
Princess, Armani, J´adore, JOOP! Queenie, Van Gils, Giorgio,
Jim, Anaïs, Naomi, Dior, Jasmijn, Vlinder, Ashley, Juicy, Tommy,
Isabella, Azzaro, Lilly, Zara, Valentino, Dolce & Violet.


Regelmatig jongen.



KLIK op foto.

eefje nieuwenburg

ik zit bijna te huilen hier.
ik vind het zo erg voor je,zo hard gevochten en dan loopt het zo af,zo snel.....ineens.
heel veel sterkte en neem je tijd,loop jezelf niet voorbij,rouw,huil,schreeuw , laat je emoties de vrije loop.dat werkt en helpt!
heel veel sterkte nogmaals voor iedereen die daan liefhad.

groetjes eefje

Wilma

Lieve Coby,

Net als een aantal anderen dacht ik ook: even bijlezen in het dagboek van Coby. En dan lees ik dit.  :'(
Ontzettend, er zijn gewoon geen woorden voor.
Ik wens je heel veel kracht en sterkte.

Dikke knuffel,
Wilma

roscorocky

Beste Coby,

toen ik het van Daan hoorde was ik erg geschrokken ,ik had zo gehoopt dat jullie samen meer tijd hadden!

Het zijn vaak de kleine dingen die in je herinnering blijven:
de vredige momenten samen, een glimlach, een bepaald gebaar.
Hoe zwaar het nu ook is, op den duur zullen deze kleine dingen het verdriet verzachten.




In gedachten bij je....
we hopen dat je de kracht vindt
om dit verlies te dragen.
Veel sterkte toegewenst


Groeten van je nicht Miranda.

helen

lieve cobie. ik wil je bedanken dat je ons in jullie hart hebben gesloten en dat je ons gevraagt hebt om het verdriet te delen met ons, vandaag.
ik vond het erg emotioneel vandaag, en heb toen ik thuis was twee kaarsjes voor jullie laten branden, een voor daan en een voor jou.
ik weet dat jij het normaal vind om ons te vragen voor vandaag maar ik niet. tenslotte kennen we jullie geen jaren.
nogmaals bedankt en heel veel sterkte de komende tijd.
:-* :-* van ons beiden.
liefs super worm. :-*

marilyn

hoikes cobie

ik heb het eff enkele weekjes erg druk heb gehad en nu lees ik opeens dit slechte nieuws  :o ojeeeeeeee cobie ik leef zo met je mee, de tranen lopen langs mijn gezicht  :'( ik had zoveel bewondering voor jullie vechtlust en de liefde die jullie voor elkaar voelden droeg je in je verhaal over en ik vind het zo jammer dat jullie vechtlust niet werd beloond  :-\
ik wou dat jullie meer tijd samen konden doorbrengen maar de natuur is hard en zoals ik in je verhaal lees was het voor daan ook een beetje teveel. hij vocht voor zijn leven om nog samen met jou te zijn en jij hebt hem gezegd dat hij mocht gaan als dat geen liefde is  :o

jullie hebben beiden afscheid genomen ook al doet het heel veel pijn in je hart, maar weet dat daan altijd heel dicht bij je zal zijn want zijn lichaam kunnen ze van je afnemen maar de herinneringen aan hem die blijven voor altijd van jou  ;)

veel sterkte met het verlies van je allerbeste vriend, je levensgezel, je allerliefste daan

knuffel

marilyn

Cobie

Hallo allemaal.

Bij deze wil ik jullie bedanken voor jullie lieve woorden, gedichten en kaarten na het overlijden van mijn lieve Daan. Jullie hebben altijd een luisterend oor voor ons gehad. En dit heeft ons ondanks al het verdriet toch altijd goed gedaan. Ook was ik verbaasd om te lezen dat er ook familie van mij trouw het verhaal heeft gevolgd. Ik wil hier toch ook nog even wat foto`s plaatsen.


Bloemstuk modurators valkparkiet.com.

Angelique,Peter en Dylano waren er tijdens de condolance met dit prachtige bloemstuk. Het heeft mij ontzettend goed gedaan dat ze er waren. En het bloemstuk van de operators en modurators is door mij zeer gewaardeerd. Wel vond ik het jammer dat ik door mijn verdriet en zeer grote belangstelling tijdens de condolance niet de tijd heb gehad om even met ze bij te praten.


Mijn bloemstuk op de kist.

Ik had gekozen voor een hart met rode en witte rozen. In de kist staan de foto`s van de honden met een roos bij de foto.


De tekst op het lint.

Na de condolance hebben we de kist gesloten. Ik vond het fijn om dit met familie te doen. Het is wel erg confronterend en erg definitief.


Gesloten kist met mijn bloemstuk.

Ook tijdens de begrafenis was het enorm druk. Daan zou dit erg fijn hebben gevonden. En voor mij was het fijn om te zien hoe geliefd Daan toch altijd is geweest. Hier waren Helen en Martin van de site aanwezig. Zoals jullie misschien weten heb ik tijdens hun vakantie op hun valkje gepast. En Karel moest zonodig verliefd worden op Monchou. Ze hebben nu het tweede nestje. En er is een valkje naar Daan vernoemd. Dit valkje is geboren op de dag dat Daan overleden is. Ook is er een valkje naar mij vernoemd. Tenslotte waren Daan en ik onafscheidelijk. Het derde valkje heeft nog geen naam. Ook krijg ik van Helen deze valkjes. Ik zal ze koesteren net als mijn andere valkjes.
Tijdens de uitvaart heeft de begrafenisondernemer een gedicht van mij voor daan voorgedragen. Ik kon dit zelf niet. Hier het gedicht.

Voor mijn lieve Daan.

Oh mijn lieve Daan,
we wisten dat je ooit zou gaan.
Voor ons kwam deze dag te snel,
het leven is èèn groot spel.
Je was en bent de man van mijn leven,
we hebben elkaar zoveel liefde gegeven.
Nu moet ik verder zonder jou,
ik voel geen warmte alleen maar kou.
Er spookt zoveel door mijn hoofd,
trouw tot aan de dood hebben we elkaar beloofd.
Deze laatste reis maak je alleen Daan,
moeite heb ik om je alleen te laten gaan.
Ik stik zowat van verdriet,
maar ik ben blij dat je dat niet ziet.
De hele begrafenis heb jezelf geregeld Daan,
waar haalde je toch de moed vandaan.
Tot aan het uitzoeken van de steen,
wat is het leven toch gemeen.
Mooie tijden en slechte tijden hebben we gekend,
samen zijn we door het leven gerent.
Natuurlijk ging het bij ons ook wel èèns slecht,
maar onze liefde was trouw en oprecht.
Ik hoor je zeggen, Co je bent niet alleen,
kijk thuis maar èèns goed om je heen.
Daar wachten onze honden op jou,
zij laten je niet staan in de kou.
Ik beloof je bij deze Lieve Daan,
ik weet dat ik verder moet gaan.
En met opgeheven hoofd,
zoals ik je voor je dood heb beloofd.
En als het mijn tijd is om te gaan,
wacht dan boven op mij lieve Daan.
Dan zullen we voor altijd samen zijn,
is dat idee niet fijn.
Rust zacht,
ik weet dat je op me wacht.

Voor altijd jouw Cobie.

Ook hebben er mensen van zijn werk gesproken. En de oudste dochter van mijn broer heeft een gedicht voorgelezen. De oudste zoon van Daan zijn broer heeft ook een mooi stukje voorgelezen. Daarna hebben we Daan naar zijn laatste rustplaats gebracht. Daan is gedragen, prachtig vond ik dit en erg waardig.Ik ben de volgende dag terug gegaan naar de begraafplaats en heb daar nog wat foto`s gemaakt.


Eèn bloemenzee.


Naambord tussen de bloemen.

Nu moet dus alleen de steen nog komen en die was al besteld dus maandag ga ik daar over bellen. Als de steen er staat zal ik daar ook foto`s van plaatsen.
Dus hoop ik dat deze topic nog niet gesloten word. Ik wil namelijk ook dit verhaal nog opslaan op de computer. en het andere topic dat jullie geopend hebben met gedichten en lieve woordjes voor mij.

Peter en Lique bedankt dat ik jullie site heb mogen gebruiken voor mijn lieve Daan.

Ik ben pas dood als jij me vergeten bent.

Liefs Cobie.
Groetjes van Cobie en de valkjes

[/glow]
Cobie's valkjes klik hier

Saar

Hoi Cobie,
ik weet gewoon niet wat ik moet zeggen.. :(
Ik vind het een mooi gebaar van helen en martin dat ze 2 valkjes naar jou en Daan hebben vernoemd. Ik vind t dan ook helemaal top van ze dat je ze krijgt :)
Ook het gedicht vind ik erg mooi.
Ik kreeg er een brok van in mijn keel.
Ik wil je nog heel veel sterkte toewensen.
liefs saar :-*

Olga en Hans

Lieve Cobie,

Ook wij weten niet wat te zeggen en bij jou gedicht liepen de tranen over m'n wangen  :'(
Of het de goede woorden zijn weet ik niet, maar Daan ligt mooi opgebaard met mooie bloemstukken om hem heen en die van jou met de tekst zo uit je hart vlak bij hem en zijn lieve honden er ook bij.

Straks komen er 2 valkjes met jullie namen naar je toe, helemaal toppie van Helen en Martin.

Heel veel sterkte Cobie,
liefs van Hans en Olga  :-*


Tjico    01-01-2004       Coco en Kaya
Spykie  06-07-2004       zijn verhuisd    
Coco    17-07-2004       en wonen sinds
Rocky   07-08-2004       07-10-2007
Kaya     04-04-2005      bij Cobie.
Yoeri    17-05-1993