Ik heb eindelijk mijn albino koppel!!

Gestart door miranda8482, 15 augustus 2006, 21:09:33

« vorige - volgende »

miranda8482

Hallo,

Ik  ben zo blij!! ;D  :D :)  8)
heb vandaag eindelijk een albino koppel kunnen bemachtigen.
Dit was al een tijdje een wens van me. Ik vind ze echt zo mooi!

Nu kon ik( particulier) via een kennis er eindelijk aankomen. Van mensen die met valkjes houden gingen stoppen!
Ik ben er erg blij mee!  ;D
En kan niet wachten tot ze ook een keertje jongen gaan krijgen!!!

Dit wilde ik gewoon even vertellen!!

Doei ,

Miranda  ;)

Riny

Hoy Miranda
Weet je wel dat je eigenlijk niet mag kweken met twee roodogigen ?
Dan krijg je zwakkere jongen.
Groetjes Riny :D

miranda8482

Hoi Riny,

Nee dat wis ik eigenlijk niet!!

De mijne hebben beide zwarte ogen du sdat zit dan wel goed toch??

Dan is het trouwens toch wel een echte albino? (omdat albino toch eigenlijk wit met rode ogen heeft!)

Groetjes Miranda

*Esther*

CitaatDan is het trouwens toch wel een echte albino? (omdat albino toch eigenlijk wit met rode ogen heeft!)

Groetjes Miranda


dan is het een bonte witmasker waar het bont uit gekweekt is. Dus officieel geen albino.

Ik heb ook zo'n popje.

gr Esther

Lin

albino zal wel rode ogen moeten hebben anders is het een zwaar bonte witmasker.  ls de valkjes ouder worden dn veranderd het rood meer naar het donker rood. dan lijkt het niet zo fel rood meer.


Volg onze kwekerij ook op Facebook (klik op Like)

miranda8482

He dit wist ik echt niet hoor!!!

Van degene waar ik ze gekocht heb zeiden dat ze toen ze jong waren wel rode ogen hadden en dat nu weg is.
Kan dat???

Ik weet nu trouwens niet of het wel echt zwart is of donkerder rood! Morgen maar eens goed gaan kijken he als het weer licht is!

En ze zouden al een keer een nestje gehad hebben met albino.
Kan dat? Wat voor jongen kan je dan wel krijgen?

Groetjes Miranda

Ivy

Hoi Miranda.
Ik heb hier een lutino die ook donker grijze oogjes heeft - ik zie de rood echt niet. Ik denk dat de oogjes een beetje kleuren naarmate ze ouder worden want hij had vast rode oogjes toen hij klein was. Het is 100 procent een lutino. Waarschijnlijk kan je dan nog bij zonlicht rood zien... heb ik eigenlijk nooit bekeken.
Is de koppel die je kocht echt een koppel? Het is gewoon niet zo verstandig om met ze te kweken... Maar met een juiste partner kan je dan ook albino's kweken hoor.
Groetjes, Ivana




Mischka&Brokkie, Jelle&Jessie, Sammy&Joepie, Leia&Bobby, Makker&Nicky & Moppie

Karin

Als ze rode ogen hebben gehad zouden ze nu ook nog gewoon rood moeten zijn. Zijn het echt 2 geheel witte valken dan is het inderdaad niet verstandig om hier mee te kweken. Je krijgt dan zwakkere jongen. Als je graag albino wilt kweken, neem dan een albino man en een witmasker pop, of een albino pop en een witmasker man die split is voor lutino. Zo krijg je mooie sterke jongen. Je moet het zo zien : je kweekt om te verbeteren, niet om te vermeerderen ( komt uit de hondenfokkerswereld  ;D ;D ;D ). Maar je kunt dus met deze 2  2 prachtige koppels vormen. Heb je nog meer kans op schitterende jongen !
Ik weet wel dat er mensen zijn die wel albino x albino doen ( of lutino x lutino, fallow x fallow enz ), maar zelf zou ik het niet doen.
Groetjes, Karin





mijn website

mijn dagboek

De Bonte Parel hyves

miranda8482

Bedankt voor jullie reactie's hoor!

JA zo had ik het eigenlijk nooit gezien!
Maar goed dat ik altijd ff op deze site aanwezig ben!

Er werd gezegd dat het inderdaad een koppel is, maar dat moet ik nog ff bekijken (heb ze vanaf gisteren).
maar ik wil inderdaad geen zwakke jongen dus de keus is dan ook zeker niet om met hun te gaan fokken.
Wil inderdaad mooie jingen en geen zwakke, daar doe ik het niet voor!

He ik keek net naar de vogels en zag dat de ogen wel donker zijn. Maar ook niet echt zwart, maar kan ook niet zeggen dat ze rood zijn!
Het zal wel!

Bedankt voor de reactie's he!

Groetjes Miranda ;)

Riny

Hoy Miranda
Het beste kun je het bekijken, als de zon flink schijnt.
Ook met een fel lampje ,maar dat is weer wat moeilijker als de vogels niet tam zijn.
Nog even een paar daagjes wachten, dan komt de zon weer tevoorschijn.
Groetjes Riny :D

miranda8482

Oke met het zonlicht erin kan je dus het rood wel zien als ze het hebben natuurlijk!
Dat ga ik dus zeker doen!
Ben benieuwd!!!!

Groetjes Miranda

Rianne

Hoi Miranda,

wat vreemd dat de kweker dit niet tegen je gezegd hebt. Maar er zijn er gewoon bij die mikken het niet zo nauw. :-\ Hebben jouw albino's een kaal plekje achter de kuif?

miranda8482

Ze hebben beide een kale plek achter de kuif!
Wacht ga nog ff kijken voor de zekerheid!........

JA hoor beeide een kale plek achter de kuif!

En dat betekent dan???

Groetjes Miranda

Rianne

Soms kan het wel om met 2 roodogen te kweken, maar dan moeten het forse vogels zijn, zonder kale plek achter de kuif. Ik vind dit erg slordig van degene die jou dit koppel verkocht heeft. :-\
Het kan verder geen kwaad hoor, veel albino's en lutino's hebben dit. Bij mijn albino valt het gelukkig wel mee. :)

miranda8482

Oke dan,

Nou mee kweken doen we maar niet dan hoor!

Verder heb ik gewoon 2 hele mooie vogels dus daar ben ik heel blij mee!  ;D

Bedankt!

Groetjes Miranda  ;)