Hobbykwekerij Sephora - de laatste, Luna, is weg *snik*

Gestart door Lin, 20 januari 2006, 16:45:26

« vorige - volgende »

Rianne

Hey,

dat is wel erg vreemd, je hebt haar toch wel zien eten, heb ik gelezen. Al zou je Feld bellen zou hij denk ik ook wel zeggen dat je weer pap moet voeren :-\

Lin

Het gaat goed met de twee. Morgen gaat helaas voor mij Lilo weg. Hij is behoorlijk aangekomen en eet echt super, dus ik heb geen reden om hem hier te houden. Zoals jullie weten gaat hij naar Randy. hij heeft nog geen dagboek maar hij zal me op de hoogte houden. Het wordt zijn eerste valkje. ik hoop dat hij het geweldig zal vinden. Hij weet al wel dat er wel een tweede bij moet. Dus dat is een geruststelling alleen laten zijn hele leven zou ik niet leuk vinden.

Luna is van 67 met een lege krop weer terug naar 81 gegaan. 14 gram is dus weer erbij. De ontlasting was ook weer goed en regelmatig. Ik heb vandaag nog 3 potten besteld 1 voor mij en drie die naar rianne gaan aaangezien zij morgen haar pot met nutribird afstaat omdat ik niet meer heb.

Morgenmiddag ben ik weer online om wat dagboekjes door te nemen. Vandaag kwam het er niet van.

Vandaag extra fotos van Lilo omdat hij morgen dus vertrekt.
DE LAATSTE FOTOS!

Kroelen






en dat mag niet meer!




en twee als mooie afsluiter




En mijn witte meid Luna


en deze is erg mooi gelukt.


Groeten, Lin


Volg onze kwekerij ook op Facebook (klik op Like)

Gerda


Hoi Lin,

Nummer 6 gaat dus het 'warme nest' verlaten!! Dus het wordt weer afscheid nemen!!
Randy, heel veel plezier met Lilo!!

Groetjes, Gerda

Lin

Ja Gerda.. vandaag is Lilo vertrokken... :'(
rond half 12 was Randy hier met zijn avder hij had nog een bos met bloemen mee genomen. Nogmals bedankt. Na wat gedronken te hebben naar de vogels toe en wat gepraat over valkjes natuurlijk. Toen ik Lilo mee naar beneden nam heb ik even naar de kooi gekeken. Die hadden ze namelijk meegenomen. Ik had een paar tips gegeven en vervolgens gingen we naar de kamer. daar was Lilo toch wat drukker dan normaal. Pas aan het einde was hij rustig. Na ook weer wat gepraat te hebben vertrokken ze weer met Lilo.

Ik kreeg een sms dat de reis goed verlopen was. en bij Randy gewoon weer op de hand kwam zitten. randy heeft beloofd om af en toe nog wat van zich te laten horen.

Groeten, Lin

p.s. morgen de fotos van vandaag. Moet zo helaas weer weg.


Volg onze kwekerij ook op Facebook (klik op Like)

ManjaV

Hey Lin,

Kom eventjes in jouw dagboekje kijken ;)
Lieve valkjes, die twee. Mis je Lilo erg? Heb je nog wat gehoord?
En hoe gaat het met Luna?

Groetjes,
Manja


MIKKI, MIJN EERSTE VALKJE...

Geboren 072005 / bij mij 092005 / afscheid 02092007 "Altijd in mijn gedachten"

Bezoek ook mijn website: www.everyoneweb.com/HobbykwekerijMikki

Lin

Hey,

Ja Lilo mis ik wel erg.. Vooral toen ik Luna druk zag rennen en dan zoek je automatisch Lilo. maar die is er niet meer. wel raar idee dat na 9 weken zorg en bij Lilo was het dag 1 dat ik pap moest geven dat hij dan weg is. Dat zal nog wel even duren voordat dat went. Gisteren zei ik ook ik pak Lilo even toen ik Luna weer naar boven wilde brengen. Het gaat goed met Lilo. De reis verliep goed. randy zal nog wel een mailtje sturen of een sms of misschien hier wat plaatsen. Luna gaat goed. ze is wel wat overstuur. Ze is erg druk nu met roepen.

Leuk dat je even langskwam ik hoop dat er meer nog langskomen. Ik heb hieronder een stukje gekopieerd wat ik ook in Caros dagboek schreef:

Luna is erg actief. Vanochtend bleef ze maar rennen toen ze me zag. Ze schreeuwt nu ook veel meer nu Lilo weg is. Ze zal hem wel missen. Op dit moment zit ze in de voerbak. Gisteren  was ze erg druk bezig met alles aan te pikken en mee te spelen met wat ze tegen kwam. Ze fladdert ook heel vaak en stijgt dan niet op. Als ze wel vliegt dan vliegt ze naar mijn hoofd.

Hier zijn de fotos van gisteren.

Op de bank








Mooi koppie he?


Groeten Lin


Volg onze kwekerij ook op Facebook (klik op Like)

Rianne

Ahhh weer een kindje weg. :'( Leuk dat Randy bloemen voor je mee had? :) En ook leuk dat hij er zo fanatiek mee bezig is, de meesten halen een valkje en zetten m gewoon in de kooi, maar hij wou echt weten of de kooi goed ingericht was. :D

Ik zat in Roosendaal toen ik je sms over het ei kreeg. We waren net weer begonnen met de theorie stof dus moest sneaky terug sturen. Zal mij benieuwen of er nog meer eitjes komen bij Ayko en Tiaro.

Maar krijg ik nu 3 potten pap? Ik hoef er maar 1 hoor ;)

Lin

Mijn filmpje met Luna is nu ook geupload:

http://www.youtube.com/watch?v=_Jg6sJGrJbM

ik zal later vandaag op de reacties reageren.


Volg onze kwekerij ook op Facebook (klik op Like)

ManjaV



MIKKI, MIJN EERSTE VALKJE...

Geboren 072005 / bij mij 092005 / afscheid 02092007 "Altijd in mijn gedachten"

Bezoek ook mijn website: www.everyoneweb.com/HobbykwekerijMikki

Caroline

Citaat van: Rianne op 28 mei 2006, 12:58:21

Ik zat in Roosendaal toen ik je sms over het ei kreeg.




Ei??????
Pablo, Rocky, Noa, Coco, Eros, Diégah, Amor, Perle, Ricky, Kouros,
Princess, Armani, J´adore, JOOP! Queenie, Van Gils, Giorgio,
Jim, Anaïs, Naomi, Dior, Jasmijn, Vlinder, Ashley, Juicy, Tommy,
Isabella, Azzaro, Lilly, Zara, Valentino, Dolce & Violet.


Regelmatig jongen.



KLIK op foto.

Rianne

Citaat van: Caroline op 28 mei 2006, 13:13:30
Citaat van: Rianne op 28 mei 2006, 12:58:21

Ik zat in Roosendaal toen ik je sms over het ei kreeg.




Ei??????


Ayko heeft weer een ei gelegd. ;)

Caroline

Pablo, Rocky, Noa, Coco, Eros, Diégah, Amor, Perle, Ricky, Kouros,
Princess, Armani, J´adore, JOOP! Queenie, Van Gils, Giorgio,
Jim, Anaïs, Naomi, Dior, Jasmijn, Vlinder, Ashley, Juicy, Tommy,
Isabella, Azzaro, Lilly, Zara, Valentino, Dolce & Violet.


Regelmatig jongen.



KLIK op foto.

Lin

Hey rian,

Ja echt leuk kreeg ik zomaar weer bloemen. Wat een lieve mensen die hier valkjes komen halen. Ja het was wel grappig dat de hele kooi mee kwam gelukkig was bijna alles goed een paar kleine wijziging over de bakjes. Die hingen namlijk erg laag. en nee.. je krijgt 2 potten pap..  ;D

Hey Manja bedankt voor je compliment! Fotos ook gezien?

En Caroline je begrijpt hem!

De fotos van vandaag zijn goed gelukt!
Dag 68 voor Luna









Deze vond ik wel erg mooi


Groeten, Lin


Volg onze kwekerij ook op Facebook (klik op Like)

Randy

haaaaj iedereen ;D

tuuurlijk hou ik jullie allemaal op de hooogte hoe het gaat 8)
en graag gedaan hoor die bloemen, vond het wel miste wat ik je kon geven voor die intensieve zorg :)
bedankt gerda ;D ,,
ik ben echt heel erg blij met lilo, het is wel mijn eerste valkje dus het is ff wennen :P maar heb al vaak op deze site gelezen over hoe en wat, ook heeft linda me de belangrijkste basis verzorging uitgelegd 8)
ik begin niet zomaaar aan een dier, heb er goed over nagedacht :P

hee lin de bakjes hangen nu in het midden van de kooi,de stokjes ook iets beter op gehangen zpdat het makkelijker overspringen is voor hem :P


en d terugreis verliep gister echt goed, hij was rustig en keek om zich heen,toen die eenmaal in de kooi zat was die ook heeel erg aan het rondkijken, en van de voerbak wilde die nix weten :-\
vandaag ging het al een stuk beter, hij heeft de voer en gritbakjes ontdekt, de knaagsteen en speeeltjuhs zijn nu savonds om half twee aan de beurt ;D
ook is die er goed in troep maken, maar dat hoort er nou eenmaal bij :P
trogierst eet hij ook al uit me hand daar is die gek op ne laat dat ook weten met allemaal verschillende geluidjes 8)
ik hoop dan ook dat hij net zoveel van mij gaat houden als ik al van hem,en we een hechte band gaan krijgen 8)

en als ik een digitale camera heb, of eindelijk een snoertje naar me mobiel dan ga ik ook fotos van hem plaatsen ;D


groetjes (happy) randy :P
Wanna see my Diary??
CLICK HERE

caro

Hoi Lin,

Het zijn mooie foto's. Luna ziet er een stuk beter uit.
Gaat het nog steeds goed met Luna. Eet ze nog steeds pap.

Groetjes

Caro
Hobbykwekerij " Het Valkjesparadijs "



http://members.lycos.nl/hetvalkjesparadijs/