1 mei 2025, 11:57:01

wanneer water geven?

Gestart door koko, 15 mei 2006, 20:08:04

« vorige - volgende »

koko

 ??? Ik heb een kleine lutino in huis. Het voeren van de pap is me duidelijk, maar wanneer geef ik water en hoe? Of hoeft een kleintje geen water omdat hij nog pap krijgt? Ik weet het, ik ben onervaren maar wil het zo graag goed doen?!

marilyn

hoikes koko

als je je kleine valkje pap geeft dan doe je toch water bij de poeder om pap te verkrijgen hé , wel op die manier krijgt hij zowel zijn voeding als zijn vocht binnen  ;)

groetjes marilyn

koko

hoi marilyn, ik dacht het wel, maar van alle berichten werd ik een beetje onzeker. Ik voel me net een nieuwe moeder voor het eerst alleen met de baby! groetjes en bedankt!

marilyn

hoikes koko

graag gedaan hoor en als er nog iets is kan je het altijd vragen er is altijd wel iemand die reageert al kan het soms wel een tijdje duren want niet iedereen is op hetzelfde moment online hé  ;)

groetjes marilyn

Lin

Ik geef wel als ze ouder zijn en ze beginnen met pellen een drinkflesje. Dan kunnen ze daar aan wennen.


Volg onze kwekerij ook op Facebook (klik op Like)

Mariska

Hoi,

Hoe oud is je valkje dan?

Ik heb èèn keer een valkje met de hand gevoerd vanaf 5,5 week, maar die gaf ik wel voer en water in zijn kooi erbij.

Groetjes
Maris!!


Twila en Dakota (1 bonte man, 1 cinnamon bonte pop beide split witmasker, nog te reserveren. nu 1 jaar oud)

Salsa & Sueño (2 geelwang poppen en 2 split geelwang mannen te reserveren, nu 1 jaar oud)