14 mei 2025, 23:58:14

Jessy'shome

Gestart door inayce, 29 januari 2006, 21:55:11

« vorige - volgende »

inayce



Daar is hij dan, na weken van spanning, e-mails uitwisselen, foto's krijgen, was het gisteren zover, onze Jessy werdt naar ons toegebracht.
We hadden al eerder een valkje maar die is jammer genoeg weggevlogen, dit valkje was redelijk tam, maar dat had heel lang geduurd, we hadden hem in de dierenwinkel gekocht en dat is ons niet zo goed bevallen dus toen we weer een valkje in huis wilden nemen zijn we op internet gaan zoeken en daar vonden we Kirsten van Valkcity, zij had in december jongen en al heel snel was ik helemaal weg van 1 van de jongen en dat is nu onze Jessy, ik ben heel blij dat ik de site Kirsten heb gevonden want wat een fantastische vrouw is dat, door mijn handicap heb ik bijna geen handfunctie en op mijn vraag of zij Jessy wat extra aandacht kon geven in het handtam maken heeft ze volmondig ja gezegd, met als resultaat een fantastische behoorlijk tamme Jessy, hij reageert al op zijn naam, komt op het deurtje zitten om zo op mijn schouder te springen, wil heel graag kroelen, echt te gek.
Gisteren is Jessy door Kirsten hier gebracht en meteen was het liefde op het 1e gezicht en volgens mij denkt Jessy er ook zo over,we gaan heel erg genieten van onze Jessy en ik hou jullie via dit dagboek op de hoogte.

Groetjes van Ina, hulphond Yce en Jessy[

marilyn

hoikes ina en jessy

heyyyyyyyyyyy hier ben ik dan  :D welkom in ons midden en vele uurtjes plezier met dit dagboekje  ;) ik blijf je zeker volgen  :D

groetjes marilyn

Kirsten

Jeh ik heb je gevonden :D,.
Ik hield het natuurlijk gelijk in de gaten toen ik in mijn dagboek zag, dat je het wel erg leuk zou vinden om zelf wat belevenissen te gaan opschrijven.

Ik vond het gisteren erg gezellig en jullie zijn schatten van mensen,. Ik vind het heerlijk dat Jessy zo´n liefdevol thuis gevonden heeft :-*

De geschiedenis van Jessy :D

Op 11 december kwam deze kleine mop uit het eitje gekropen,

Op deze foto is hij 5 dagen oud:)



22 dagen was hij op deze foto



Zo´n lekker ontdeugend nieuwsgierig koppie vond ik hem hebben

en tot slot is deze genomen op 17 januari, dus toen was hij 38 dagen.



De liefde op het eerste gezicht gold zeker ook voor Jessy,. hij viel heerlijk bij je in slaap op je schouder,. ik genoot ervan om te zien hoe heerlijk hij het gelijk bij je vind.

Ina heel veel plezier in je dagboek en natuurlijk word ik een trouwe bezoeker.

Groetjes
Kirsten


Onze hobbykwekerij en webshop vind je hier!

--------------------------------

bobbie

Hoi Ina,

Leuk!!! Toch een dagboekje gestart.

Welkom bij de DAGBOEKEN. Ik ga je zeker volgen.

Ik ben benieuwd naar de avonturen van Jessy.

Groetjes, Nel :)

marilyn

hoikes ina

dit was ik nog vergeten  :-[ een mooi plaatje om jou welkom te heten  ;)



groetjes marilyn

carco

Hoi

Weer een dagboek erbij om te volgen ;)
Volgens mij gaat het helemaal goed daar met Jessy: hartstikke fijn.
Groetjes: Caroline.
Klik op het plaatje voor onze site!




Caroline

Hoi Ina,

Welkom en veel plezier met Jessy en het dagboekje.

Fijn dat het zo goed met hem gaat.

Ik kom zeker regelmatig hier lezen.

Liefs Caroline  :D
Pablo, Rocky, Noa, Coco, Eros, Diégah, Amor, Perle, Ricky, Kouros,
Princess, Armani, J´adore, JOOP! Queenie, Van Gils, Giorgio,
Jim, Anaïs, Naomi, Dior, Jasmijn, Vlinder, Ashley, Juicy, Tommy,
Isabella, Azzaro, Lilly, Zara, Valentino, Dolce & Violet.


Regelmatig jongen.



KLIK op foto.

inayce



Alweer een nieuwe dag met Jessy, hij is hier pas sinds zaterdag maar het lijkt wel of hij hier geboren is zo voelt hij zich thuis, vanmorgen mocht hij zodra ik in de rolstoel zat uit de kooi, nou daar zat meneertje dus al op te wachten, hij had zodra hij op mijn schouder zat ook al heel snel in de gaten dat er op het schoottafeltje iets te eten lag en wat nog interessanter was, het glas met rietje! dat is toch wel erg leuk speelgoed!
Na een uurtje moest Jessy terug in de kooi, nou daar was hij het dus NIET mee eens, tjonge wat was ie boos, nou jammer voor hem daar raakten wij dus niet van onder de indruk, meneertje zal  bij ons heel veel uit z'n kooi zijn maar hij moet ook leren dat hij ook al zijn we in de kamer hij toch niet altijd uit z'n kooi mag.
Na 5 min. gaf Jessy het op en ging lekker zitten eten en drinken, we hebben zo meteen gezien dat hij z'n voer/drinkbakken dus ook gevonden heeft.
Vanmiddag mocht hij weer gezellig uit de kooi, Kirsten heeft hem geleerd dat als hij geroepen wordt dat hij dan naar het deurtje komt en daar ben ik heel blij mee want m'n gespalkte hand kan niet in de kooi, maar het gaat prima, even roepen en hup hij springt op m'n schouder.
Vandaag een beetje geoefend dat Jessy niet op m'n hoofd mag want daar kan ik hem zelf niet vanaf halen, maar in de loop van de tijd zal hij dat wel leren.
We genieten hier volop van dit manneke en zijn verschrikkelijk verbaast dat hij zo ontzettend tam is, nu zit hij gezellig op m'n schouder mee te lezen wat ik over hem schrijf, hij voelt zich heel veilig op m'n schouder, zit zich lekker te poetsen, en doet zelfs een dutje.
Hij weet ook al dat zodra m'n schoottafeltje op m'n schoot wordt neer gezet dat er dan eten voor hem is, heerlijke trosgierst of een bakje voer.
Vanmiddag heeft hij lekker gebadderd in de gootsteenbak heerlijk vond hij dat.

Dit was onze 3e dag samen, het is genieten met dit manneke en ik kijk uit naar nog meer mooie dagen,maanden, jaren met hem.

groetjes Ina hulphond Yce ( die Jessy nog maar een schreeuwlelijk vindt) en Jessy.

Kirsten

Hoi Ina,

Ja Jessy moet dat zeker leren. Hij kan niet altijd zijn zin krijgen en in dat opzich vind ik valken net kinderen,. haha

Ja en een rietje vinden ze feest en kunnen ze heel lang zoet mee zijn :D,. Het is wel een dondertje hoor en ach die Yce, die moet er natuurlijk weer even aan wennen. ::)
Zo'n fladder in huis kan toch zomaar ineens je heerlijke middagdutje verstoren ;) :D

Groetjes
Kirsten


Onze hobbykwekerij en webshop vind je hier!

--------------------------------

marilyn

hoikes ina

wat ben ik blij te horen dat het zo goed gaat met jou en jessy  :D en yce zal ook wel wennen aan jessy daar ben ik heilig van overtuigd  ;) veel plezier daar met zijn allen en geniet maar van je tamme jessy

groetjes marilyn

bobbie

Hoi Ina,

Wat leuk dat ie al zo "eigen" is bij jullie, die kleine boef.
Jessy heeft het maar getroffen in jullie huisje. Gelukkig krijgt hij een degelijke opvoeding, anders krijg je alleen maar een schreeuwlelijk ;D.

Ina, wil je  ook een keer een foto plaatsen van Yce? Ik ben erg benieuwd naar hem.

Geniet voorlopig maar lekker van Jessy.

Groetjes, Nel :)

Tess@

Hoi Ina,

Leuk dat je ook een dagboekje bent begonnen.
Wat een leuke foto van jessy op het schootblad.
Zo te lezen heeft hij het erg naar zijn zin bij jou.
Veel plezier met je kleine deugniet.

Groetjes Tess@ en Peppie

Kirsten

Hoi Ina,

Ik heb je vandaag nog even gesproken,. het gaat super met Jessy :D Ook vond ik het leuk om te horen dat hij al echt naar jou toe trekt,. super!

Raakt Yce ook al een beetje gewend?,. Ik vind het zo'n schat om te zien met zijn trouwe ogen.

Groetjes
Kirsten


Onze hobbykwekerij en webshop vind je hier!

--------------------------------

inayce

hallo Allemaal,

Het gaat goed met onze deugniet, gisteren even geschrokken omdat hij was afgevallen naar 79 gram maar volgens Kirsten kon het geen kwaad en vanmorgen woog hij alweer 82 gram dus het eten gaat prima.
Gisteren een drukke dag gehad, een paar uurtjes op kleindochter passen en s'avonds moest ik een lezing/demo over de hulphond geven en dat betekend voor mij dat ik dan s'middags echt rust moet nemen, we hadden Jessy s'morgens al een poos uit de kooi gehad en hem een kwartiertje voor we weggingen in z'n kooi gezet, tjonge wat kan hij dan protesteren zeg maar jammer voor hem we zijn dan gewoon even doof,  toen ik s'middags ging rusten mocht hij er ook weer uit , het is echt lachen met dat mannetje zodra je de kamer in komt geeft hij luidkeels aan dat hij er wel uit wil,jammer voor hem we reageren pas als hij stil is en dat heeft hij al aardig in de gaten en als je dan het deurtje opent is hij ook binnen 1 sec. op je schouder.
Yce begint ook al aardig te wennen, vanmiddag pelde hij zelfs mijn banaan terwijl Jessy op m'n schoot zat en Jessy reageert totaal niet op Yce ook al is z'n kop nog zo dichtbij.
Nu zit Jessy boven op z'n kooi kan hij mooi in de rondte kijken.

Ik doe vandaag 2 foto's van Yce bij dit verslagje dan weet iedereen wie mijn grote blonde kanjer van een hulphond is.

Groetjes Ina





Christine

Ooooh is het nu een labrador of een golden?? Ik vind die altijd zo prachtig!! Mooi verhaaltjes van Jessy! Ik blijf je zeker volgen!! :-*

*-*Rust zacht lieve Amy :'(*-*

Groetjes van: Flutty, Freya, Jazzy, Baïsha, Nicky, Ricky, Miko, Tosca, Dario, Cathy, Toby, Snowy, Timmy,  Simba, Ozzy, Diégah, Bounty, Mochita, Angelo, Gloria, Mumble, Khalina, Lyna, Lobke, Christy en Kobe **Fien, Luna, Amy & Sunny**