## Binky's friends deel 1. ## ** 01-10-2005 t/m 01-10-2006 **

Gestart door Caroline, 1 oktober 2005, 23:15:41

« vorige - volgende »

carco

Hoi Caroline

Hé hebben ze bij jullie een Bolke?
Hier hebben ze een Flip is vd tv. Er is zelfs een liedje bij: ik ben Flip de beer, bij wie mag ik logeren, en verder ken ik hem niet.
Leuk hè zo'n logeerbeer daar heeft ze morgen wel veel steun aan denk ik.
Groetjes: Caroline.
Klik op het plaatje voor onze site!




Kirsten


Hallo daar ben ik weer,.
Ik ben flip de beer,
Bij wie mag ik logeren?, wie is dat deze keer ;D


Zo gaat het liedje :D

Wat leuk dat sanne Bolke mee mocht nemen, die zal vast heel lekker slapen vanacht :D

Groetjes
Kirsten


Onze hobbykwekerij en webshop vind je hier!

--------------------------------

carco

 :D Flip is bekend hier ;D
Groetjes: Caroline.
Klik op het plaatje voor onze site!




Gerda

19 januari 2006, 22:43:40 #1803 Last Edit: 19 januari 2006, 22:48:04 by Gerda
Hoi Caroline,

Na lang pluizen tussen mijn foto's heb ik toch nog een paar acceptabele foto's van Amber gevonden.
Ik vond het sneu voor jou dat het me niet goed lukte!!



De rest staat bij Riny.
Ook zet ik bij Riny een filmpje neer van de vogelkamer!!!

Liefs, Gerda

Monky

Wow, wat een mooie valkje  :o
Die wil ik ook wel  ;D Even aan mijn verlanglijstje toevoegen  ;D ;D ;D

Nee even serieus...Hij is echt super mooi. Wat een pracht koppie  :P

Groetjes,
Monky

~Natas~

Hey Caroline,

Ohoh ik loop maga achter zeg.
Jeetje zeg arme Sanne.
Maar weer lekker naar school geweest, zal wel weer wennen geweest zijn.
Laat je op school maar lekker verwennen door iedereen, wnat als het gips er straks af is dan heb je dat niet meer hoor.
En uh je hebt het maar druk met je kids Caroline, neem me petje ervoor af  :-*

Groetjes,

Natas

Roosje

Ik hoop dat je een leuke avond hebt gehad, dat mogen mama's ook wel zo af en toe ;) :-*

valkchico

hallo caroline,

Is het allemaal een beetje goed gegaan met het armpje???

En heeft mams genoten van haar mamaavondje?
Dat hebben we allemaal wel eens nodig ,toch?

Ik heb de datum 27e staan hoor  ;D dan had ik toch niets genoteerd (verjaardag Bas (oudste)) maar dat maakt niet uit hoor want die puber zit de hele dag op school.

En wat is Amber mooi zeg kan me goed voortsellen dat je daar wel een pop van wilt hebben.

gr Esther

bobbie



Hallo lieve Sanne,



Ik hoorde van mijn oma dat jij zo gevallen bent en je arm hebt gebroken. :'(

Dat lijkt me echt zeer doen. :-\

Daarom krijg jij van mij een dikke kus  :-*

Dag Sanne, :-* tot de volgende keer.

Renzo 8)

Riny

               
Hoy Sanne
Even kom ik vragen welke kleur gips dat je gekregen hebt vandaag.
Ik ben heel erg nieuwsgierig.
Hopelijk heeft je mama het morgenvroeg hier neer geschreven.
Groetjes en knuffels van Riny :-* :-*

Caroline



Mama is ziek!!



Ik las dat ik weer ver achter was. Ik  maak het nu goed met een megagroot verslag!!  ;D
Ik heb dan ook een drukke week achter de rug waarvan ik de laatste dagen ook nog een griepje heb gekregen. Niet heel ernstig maar ik ben niet echt lekker. Verkouden, keelpijn, oorpijn, hoofdpijn en gisterenavond werd ik ook nog heel erg misselijk en kreeg de diarree. Dat buikgriepje is gelukkig niet door gezet. Maar ik voel me niet echt fit.  :P Vandaar dat ik  nu even lekker in mijn bedje blijf hangen en even tijd heb voor het forum.  :D Straks gaan we naar Uden, een nieuwe telefoon uitzoeken voor mijzelf.

De avond bij Cis, mijn vriendin weer beregezellig. We hebben eerst even samen achter de pc gezeten met een bakkie koffie en een pak koeken, om elkaars dingen te bekijken, ik dus mijn dagboekje met foto's natuurlijk, dan is ze weer helemaal bij. Daarna hebben we een potje gekaart, dat doen we altijd als we een avondje samen zijn, al moet ik er wel bij zeggen dat we meer zitten te l*llen dan op te letten.  ;D
En daarna was het tijd voor de serieuze gesprekken, over haar dochter van 16, die botkanker heeft, ik over mijn kids en wat me bezig houdt en natuurlijk lekker afsluiten over haar werk. Ze werkt in de bewaking, maar dan op alleen maar grote evenementen, waar allemaal bekende Nederlanders komen, dit kan variëren tussen Fransje Bouwer, Leontien van Moorsel, Anita Witschier(fout geschreven??), Bluff (o met streepje ken ik niet) en een tijdje geleden zelfs Prins W. Alexander. Eigenlijk als er iets groots te doen is in het land of op televisie is ze erbij. Natuurlijk heeft ze beroepsgeheim, en mij verteld ze dan ook nooooooit niks.  ;)
Echt een hele toffe baan, heel spannend, met een grote verantwoording en af en toe natuurlijk ook wel gevaarlijk, als ze bijv. Hirsi Ali moet bewaken.

De kids.

Hebben ook weer een snotneus. Ik was er al bang voor, zoals ik al vertelde kan je eigenlijk nergens komen of er is wel iemand aan het snotteren, het lijkt wel of half Nederland ziek is en dan is het als je zelf net aan het opknappen bent niet moeilijk om weer een nieuwe besmetting op te lopen. Gelukkig is het nog niet erger dan alleen een snotneus, dus ik duim dat ik ze weer niet verder aan steek met mijn griepje. Verder gaat het eigenlijk wel goed met ze. Jasper was in ontwikkeling erg goed vooruit gegaan(volgens het consultatiebureau), hij woog 8650 gram en was 74 cm, echt een kleintje dus voor zijn anderhalf jaar, hij is vandaag een beetje jarig, anderhalf jarig.  ;D Ook de logopediste was erg te spreken over beide jongens en hun ontwikkeling.  :D

En dan natuurlijk Sanne.

Gisteren zijn we eerst even de jongens naar mijn schoonzusje wezen brengen, Ed moest werken. Sanne en ik gingen dus "gezellig" samen naar het ziekenhuis, gelukkig was het niet druk en waren we vrij snel aan de beurt, eerst even langs de chirurg, die vertelde dat hij verwacht dat het weer netjes aangroeit maar dat ze wel geluk had dat het na de breuk zo netje op elkaar was blijven zitten, was dit niet het geval had ze kans gehad dat de genezing veel moeizamer had verlopen en soms zelf blijvend problemen na zo'n breuk.  :o We hopen dan ook dat het allemaal goed gaat verder. Na de chirurg mochten we langs de gipskamer, daar hebben ze heel voorzichtig het oude gips verwijderd en er nieuwe kunststof "gips" op gezet. Knal roze!! Eigenlijk wilde ze geel en roze maar ze heeft zo'n klein armpje en dan moeten ze veel te veel van beide kleuren weggooien.  :-\ Toen heeft ze toch maar gekozen voor roze. Ze was heel erg stoer geweest, en ik was dan ook best wel trost, haar elleboogje is nog alle kleuren van de regenboog maar ze had verder geen pijn eraan. De mitella mag uit en ze mag hem nu gewoon gaan gebruiken in hoeverre dat dit gaat natuurlijk, ze heeft nog steeds van boven naar beneden "gips". Over 3 1/2 week maar dit eraf, 14 februari moet ze eerst naar de gipskamer, dit verwijderen en dan foto laten maken en dan weer naar de chirurg. Ik zal straks wat foto's maken van het nieuwe "gips".
Deze foto had ik gisteren al gemaakt in het ziekenhuis, voor het dagboek van Bolke de logeerbeer.


Sanne met haar nieuwe roze gips en Bolke met Sanne's oude gips.  ;D

Valkjes.

Nou met de valkjes gaat het prima, ze zijn een klein beetje "verwaarloost", ik heb niet iedere dag de tijd gehad deze week om ze lang er uit te laten, dus soms zijn ze er maar 3 kwartier of een uurtje uitgeweest.  :-[ Gelukkig zijn ze door de rui zoveel veertjes kwijt dat ze op het moment liever buiten de kooi spelen en klauteren dan echt de hele tijd vliegen.  :) Dus waarschijnlijk is het meer mijn eigen idee dat ik ze te kort heb gedaan deze week.  8)

Andere beestjes.

Met de andere beestjes gaat het verder ook wel goed. De honden zijn elke dag zwart, omdat door het vieze weer het in de bossen ook één grote modderpoel is.  >:( De konijntjes slopen nog steeds mijn hele achtertuin  >:( , met mijn buitenvogeltjes gaat het ook lekker en alleen zou ik blij zijn als ik weer lekker buiten in de tuin van ze kon genieten onder het genot van een zonnetje  8) , kan ik ook beter de konijnen in de gaten houden en als laatste de grasjes, daar gaat het ook nog steeds goed mee, dus ik hoop dat de schurftmijt weg blijft.

Mijn 2 paracetamolletjes beginnen te werken, gelukkig, ik voel me ietsje beter. Ik zal nog even reageren op jullie berichtjes hier en ga dan aan de gang. De kids in bad doen, even stofzuigen en dweilen en dan op zoek naar een telefoon die bij mij past.  ;D

Nog even snel, ik heb gisteren de GSM van mijn vader verdronken.  :'(
Omdat mijn GSM dus steeds vanzelf uit gaat en ik een nieuwe nodig heb, had ik tijdelijk een nieuwe van mijn vader te leen, hij had een nieuw abonnement met telefoon en een computer als kado  :o afgesloten, alleen had hij nog tot april 2006 zijn ouwe GSM in gebruik. Ik moest nog even wachten met afsluiten van een nieuw abonnement met gratis GSM, dus kreeg ik tijdelijk zijn nieuwe.  :) Gisteren tijdens het opladen, op de aanrecht, viel hij van de bak waar hij op lag en viel in de bak met sop. Toen ik dit ontdekte was het al te laat, hij was helemaal al vol gelopen met water.  :-[ :-\ En doet dus reeds niks meer. Ik zal dus ook voor een nieuwe GSM voor mijn vader op zoek moeten.  ::)





Hoi Agnes,

Veel plezier heb ik zeker gehad bij mijn vriendin.



Hoi Es,

Ik heb een klein verslagje geplaatst over de meidenavond.  ;)



Ja Riny,

Ik heb heel zachtjes gedaan, ik kwam om kwart voor 3 thuis of zo en heb niemand wakker gemaakt. Alleen 's ochtends die wekker om 7 uur.  8) >:( Jeetje dat viel niet mee.
Maar 's avonds een grote meid, dan 's ochtends ook.  ;D



Hoi Nel,

Ik had Sanne nogmaals jou berichtje laten zien. En ik moest je zeggen, dat ze het weer heel leuk vond om naar school te gaan en ook dat ze het leuk vond als je weer eens een briefje schrijft naar haar.  :D
:-* van Sanne en deze moest ik erbij plaatsen.[/size][/i][/b][/color]




Hoi Kirsten,

Ik ben benieuwd als de 2 meiden samen zijn, wel heel erg leuk als Demi mee komt.

En ook heel erg leuk om jou en de andere live te zien.



Hoi Caroline,

Even reageren op een oud berichtje, volgens mij wordt het dus 27 februari bij Irene op "kraamvisite".  ;D



Lieve Riny,

Ook jij krijgt namens Sanne hier even antwoord op ouwe berichtjes. (wow, deze mama loopt echt achter in haar dagboekje, pfffh, sorry!!)

Sanne vond het leuk dat Ralph zijn beer ook Bolke heet en wilde weten of jullie hem nog steeds hebben??
Bolke de logeerbeer heeft 's nachts een pyjama aan en overdag heeft hij een spijkerbroek aan en een donkerblauwe fleeshtrui.  ;)
Zoals je misschien al hebt gelezen heeft ze toch gekozen voor roze gips.  :P
Dikke  :-* van Sanne en nog 2 :-* :-* van Thomas en Jasper.
Ook voor jou heeft Sanne een plaatje uitgekozen.[/size][/i][/b][/color]




Hoi Caroline,

Inderdaad wel leuk die logeerbeer, maar wel een hoop werk.  :P Sanne kan hem niet met één hand aan en uitkleden, en dat moet nogal eens gebeuren op een dag. Plus is hij vrij zwaar om met één handje te dragen dus sleep ik al 2 dagen met een beer rond.  ;) Maar och, ze is er blij mee, dus ben ik ook maar blij voor haar.  :D
Heeft Maurice Flip al te logeren gehad??



Hoi Kirsten,

Ze heeft zeker lekker geslapen met Bolke, alleen toen ze de eerste nacht om 4 uur naar ons bed kwam gelopen, had ik niet alleen Sanne de rest van de nacht in mijn bed maar ook Bolke.  :-X ;D



Dank je Gerda,

Voor de mooie foto van Amber, ik vind die zo ontzettend mooi, die staat echt samen met Grisha op de nummer 1 van mijn favorieten. Oei, laat mijn eigen scheetjes het maar niet horen. Maar daar hou ik natuurlijk meer van want daar ken ik het innerlijke ook van en niet alleen het uiterlijk.  ;)



Hay Monique,

Mooi is ze hè??

Ik hoop dit jaar een jonkie van Riny in die mutatie te krijgen.  :D



Ja Natas,

Je was een tijdje niet geweest maar ja je hebt het ook zo druk.
Bedankt voor je lieve woorden.  :-*



Hoi Roos,

Ik heb een hele leuke avond gehad. Moest ik inderdaad vaker kunnen maar Ed is vrij weinig 's avonds thuis, hij is of werken of sportlesgeven of zelf tennissen of krachttraining, maar af en toe, plan ik gewoon even iets in en ga gewoon, dan gaat ie maar een ander dagje sporten.  ;D Ook mama's moeten eens even stoom afblazen en ontspannen.  ;)



Hoi Esther,

alles is goed gegaan hoor met het armpje. En ook met mama-avond.  ;D

Het lijkt me heel erg leuk om je de 27 ste februari echt te gaan ontmoeten.  :D



Hoi Renzo,

Dikke kus van Sanne.  :-*
Zij vond het erg lief van jou dat je haar een briefje hebt geschreven, weet je, ze had van jouw oma een mooie kaart gekregen met een prinses en daar was ze ook blij mee. Jij had ook veel kaarten gekregen hè. Jij was ook in het ziekenhuis geweest hè??
Ook voor jou heeft Sanne een plaatsje uit gekozen omdat je zo van de Tubbies houdt, net als Jasper, je vriendje.[/size][/i][/b][/color]





Ik heb vandaag nog geen één notificatie ontvangen, terwijl ik er toch al tig had moeten ontvangen.  >:(

Zijn er meer met dit probleem vandaag??

Ik ben er van door, jullie zijn weer helemaal op de hoogte.

Doei doei!!
   


   
Pablo, Rocky, Noa, Coco, Eros, Diégah, Amor, Perle, Ricky, Kouros,
Princess, Armani, J´adore, JOOP! Queenie, Van Gils, Giorgio,
Jim, Anaïs, Naomi, Dior, Jasmijn, Vlinder, Ashley, Juicy, Tommy,
Isabella, Azzaro, Lilly, Zara, Valentino, Dolce & Violet.


Regelmatig jongen.



KLIK op foto.

Rianne

Hey Caroline,

weer ziek? Je bent er wel erg vatbaar voor zeker?
Leuke foto van Sanne, geeft het gips ook licht in het donker? ;D
Voel je maar niet schuldig tegenover je valkjes hoor, ze hebben elkaar dus vervelen doen ze niet. :)

gonnie

Hoi buuv
je hebt het er maar erg druk mee , ik vind die roze kleur gips heel mooi. ook om jezelf denken hè.
groetjes Gonnie




bobbie



Hallo Sanne,

Wat heb je een mooie kleur gips uitgezocht zeg. Knal roze. Ankie van de valkparkietensite zal het helemaal mooi vinden want die is gek op roze.  :D ;)

Tot de volgende keer en bedankt voor het mooie plaatje.

Groetjes, Nel :)

Roosje

Zo jij hebt een hoop getypt. En ik een hoop gelezen. Ik hoop dat je je al wat beter voelt! Ben je nou niet meer zo vaak op msn of mis ik je steeds ??? Ik heb weer behoefte om te roddelen hoor ;D