19 juli 2025, 17:11:22

Izzy's dagboek

Gestart door hermelien1989, 1 juni 2005, 13:29:16

« vorige - volgende »

hermelien1989

hey
iki weet niet wanneer ik de uitslag kirjg
ik denk volgende week .
ik heb heel lekker gewinkeld.

Ik ben vandaag niet naar school geweest omdat ik naar de meeloopdag van hogeschool zuyd ben geweest.
Hij zou eigenlijk van 10 uur tot 15 uur duren , maar om 12.45 waren we al klaar.
Toen ben ik maare weer naar huis gegaan.
Toen heb ik meteen Izzy weer laten vliegen. En hem een beetje nat gesproeid ( Hij zat de hele tijd aan het kersstukje van m';n moeder maar daar zitten dennentakken omheen dus als hij daar aan zat kreeg hij een straal water op zich gericht)

Hij zit nu weer in zijn kooi.

Groetjes sanne

Kirsten

hahah de stoutert!,. Ik geloof dat de naalden geen kwaad kunnen, maar de hars schijnt wel giftig te kunnen zijn.

Groetjes
Kirsten


Onze hobbykwekerij en webshop vind je hier!

--------------------------------

hermelien1989

hey
ik laat hem voor de zekerheid er maar niet van eten. Gisteren had ik een deken over het kerststukje heengelegd. Toen ging hij dus de hele tijd over het kerststukje heen renn :):) :o

hmmm 'k zie net dat ik maandag een tussenuur heb omdat ik mijn rapport op moet halen :(:( effe kijken of dat niet anders kan. ??? ???

Vandaag waren er weer F-proeven( paardrijden) bij ons op de manege.
Ik heb dus weer de nodige pony's en paarden gepoetst en ingevlecht. ;D
En ik heb vanochtend ook nog eens zelf een les gereden , die niet echt goed ging. Ik reed de hele tijd iedereen in de weg enm m'n houding is een puinhoop. Nu moet ik volgende week op een andere pony :(
Ik denk dat ik in februarie voor de eerste keer de F-proeven ga rijden :)


groetjes sanne

Kirsten

Hoi Sanne,

Ik heb niet zoveel verstand van die proeven, wat is een F proef? en betekend dat dat je a b c d e al hebt?

Groetjes
Kirsten


Onze hobbykwekerij en webshop vind je hier!

--------------------------------

hermelien1989

nee, dat zijn dresuur wedstrijden.  En ik moet er nog mee beginnen.
Er staat vlgens mij een F voor omdat ze van de FNRS zijn. Je hebt ook nog C ( caprilli = springen) proeven. Maar die zijn nog niet op onze manege.

groetjes sanne

hermelien1989

hey

Izzy heeft weer eens trosgierst gekregen. En hij heeft het echt in zijn bezit genomen. M'n moeder wou effe een klemmetje bij de trosgierst hangen en kreeg de volle laag. ( bijtaanval). 
Vanmorgen waren mijn ouders begonnen met het optuigen van de boom. Bovenin hebben wij inplaats van een piek altijd een duif hangen. M'n vader liet die aan izzy zien en izzy vond er niks aan.
Toenstrax liet ik een klein beertje zien en hij begon zelfs voor het beertje te fluiten ::) ::) :-\

maarjah.
Vandaag heb ik m'n rapport gekregen ( 2 onvoldoendes bij de overgang en 1 onvoldoende bij mijn examens.)
En morgen krijg ik mijn scheikunde punt.


groetjes sanne

Petra en Cheeky

Owww Sanne...  Hoeveel onvoldoendes mag je hebben? Dat klinkt alsof het nog spannend gaat worden voor je! Sterkte met het wachten op de punten...

Wat lief dat Izzy zo bezitterig doet met de trosgiert... ze vinden het ook altijd zoooo lekker dat ze er alles voor over hebben om het te bemachtigen!

Liefs,
Peet


Ankie

Hoi Sanne

Is het niet zo dat je C proeven pas mag rijden als je de F proeven binnen hebt ?
Hier op de manege volgens mij wel .
Dianne vindt springen het allerleukst , daarom wil ze zo snel mogelijk de F proeven gereden hebben .

Wat voor opleiding doe je op dit moment ?

Groet van Ankie


hermelien1989

hey
Ik zit nu op 5 vwo.
Ik doe daar natuur-techniek ( hoofdvakken zijn scheikunde, natuurkunde en wiskunde) met als bijvakken biologie en muziek.

Ik mag in totaal 2 onvoldoendes hebben. 1 bij de hoofdvakken en max 2 bij de bijvakken.

Je mag bij ons de c-proeven gaan rijden als je  de f6-proef gehaald heb.
Dat heeft bij ons nog niemand dus dat duurt nog wel even. Er moeten natuurlijk ook genoeg mensen zijn voor een c-proef.
Wij doen bij ons op de manege de laatste tijd  geen springen meer omdat de paarden last van hun hoeven kregen. Er is nu alleen nog 1-2 keer wer week springen voor de privé-paarden.

groetjes sanne

Kirsten

Hoi Sanne,

en hoe sta je er nu voor?,. ik snap die onvoldoende telling niet zo goed,. hihi

Groetjes en ik duim voor je morgen dat je je scheikunde toch nog gehaald hebt,. Ik vond dat altijd zo'n  :censuur vak,. pfff, wis en natuurkunde gingen wel, maar scheikunde vond ik gewoon saai :-\

Groetjes
Kirsten


Onze hobbykwekerij en webshop vind je hier!

--------------------------------

hermelien1989

zoals ik nu sta , haal ik mijn overgang wel.
Maar ik hoop vooral engels en nederlands nog wat hoger mee te komen. Dan sta ik overal voldoende voor.
Scheikunde is op dit moment ook niet mijn lievelingsvak. Het enige dat ik er leuk aan vind zijn de proeven. Maar die doe je ook niet zo vaak :(
Natuurkunde is wel leuk, Ik heb daars de moeilijke versie van gekozen.
Wiskunde gaat ook wel, als je er eenmaal mee bezig bent dan is het moeilijk om er mee op te houden ( voor even)

groetjes sanne

Caroline

Heel veel succes, ik hoop dat je het haalt!!

Groetjes van Caroline  :)
Pablo, Rocky, Noa, Coco, Eros, Diégah, Amor, Perle, Ricky, Kouros,
Princess, Armani, J´adore, JOOP! Queenie, Van Gils, Giorgio,
Jim, Anaïs, Naomi, Dior, Jasmijn, Vlinder, Ashley, Juicy, Tommy,
Isabella, Azzaro, Lilly, Zara, Valentino, Dolce & Violet.


Regelmatig jongen.



KLIK op foto.

hermelien1989

tnx

Izzy kon toenet geen landingsplaats meer vinden in de huiskamer.:):)
We hebben zijn lamp weggehaald en de gordjnen waren gesloten. Toen moet hij wel op mij landen :):)

hermelien1989

hey
We hadden toenet verse spreziebonen bij het eten. Toen heb ik izzy er natuurlijk ook weer een gegeven. Hij vond het eerst wel vreemd maar ging het later toch maar eten, en we mochten op het laatste er zelfs niet mneer in de buurt komen :D

Ik had voor mijn scheikunde herkansing jammer genoeg een 4.5
Het is hoger dan het eerste punt maar nog niet echt fantastisch.
Daarom ga ik virjdag maar eens met de docent kijken wat ik allemaal fout doe 

groetjes sanne

Caroline

Hoi Sanne, wat jammer van Scheikunde.

Groetjes van Caroline  :)
Pablo, Rocky, Noa, Coco, Eros, Diégah, Amor, Perle, Ricky, Kouros,
Princess, Armani, J´adore, JOOP! Queenie, Van Gils, Giorgio,
Jim, Anaïs, Naomi, Dior, Jasmijn, Vlinder, Ashley, Juicy, Tommy,
Isabella, Azzaro, Lilly, Zara, Valentino, Dolce & Violet.


Regelmatig jongen.



KLIK op foto.