2 augustus 2025, 19:24:35

Cheeky & Chara

Gestart door Cor_en_Petra, 22 maart 2005, 23:57:55

« vorige - volgende »

Valerie

Hoi Peet,

Ik kwam een leuke site tegen dus....









Ankie

Hoi Peet

Gaat het allemaal een beetje ?
We gaan ons nog een beetje zorgen maken !!!


Petra en Cheeky

@ Riny: Wat heerlijk dat jij en Gonnie zo gezellig zijn wezen vogelkijken zonder te kopen! Ik heb genoten van Gonnie's enthousiasme over die dag! En jouw nuchtere reactie van haar overal wegtrekken... (ok, lokken!).

@ Suus: Cor en punnikken... nou, niet dus! Hij heeft ooit in een bepaalde situatie leren breien, maar dat was ook al een totale ramp! Iedere keer steken laten vallen!
Wat Cheeky betreft.. het is echt ongelooflijk: van de grootste kroelkont op de wereld, binnen 1 seconde de grootste happert en daarna weer kroelen... kortom: meneer weet gewoon niet wattie wil! Maar dat maak ik hem wel duidelijk hoor, want hij hapt niet hard en ik laat me niet afschrikken... maar het is wel grappig om te zien! Eergisteren heeft hij zich zowaar een half uur lang achter elkaar laten kroelen op z'n koppie, en als ik even iets anders wilde doen, kwam hij zelf weer naar mijn hand toe om zijn koppie ertegen aan te duwen... zooooooo lief!!

@ Gonnie: Cor en ik zijn vandaag inderdaad terug geweest voor controle bij het ziekenhuis. De wond zag er goed uit, maar moet nog open blijven, dus weer opnieuw vette gaasjes en grote wondpleisters mee! Cor zal zaterdag alleen mee kunnen, als de wond niet meer zo lekt, want anders is het niet zo hygienisch... hij moet eigenlijk nog steeds 2x per dag douchen en de wond uitspoelen en dat werkt niet in Avifauna... dus nog even afwachten...

@ Suus: Waaaaaat Billy een meisje en Ozzy een jongetje! Zomaar sexen zonder jouw toestemming??  ;) ;D :P En dat zomaar en plein public, in hun eigen kooi?  :-X ;D Gefeliciteerd Suus, met de kleine maniakjes! Lekker toch!

@ Valerie, Gonnie: Bedankt voor jullie ontzettend leuke en toepasselijke plaatjes... vlinders zijn idd mijn favorieten, maar ook de andere plaatjes zijn lieefffff! Enne... dat katje lijkt idd op Gizmo, Gonnie! Super!

@ Caroline: Geen idee hoe lang de wond nog open blijft. Heel flauw gezegd, totdat ie van zelf van binnenuit is dichtgegroeid. Als dat zo doorgaat als het nu ongeveer gebeurd, zal dat denk ik met 1,5 - 2 weken zo zijn. Tenzij het laatste sneller gaat dan het begin! Afwachten dus voor ons!

@ Esther: Dus jij hebt ook ervaring met operaties? Hopelijk niets naars? Het klopt wel wat je zegt, Cor is nog heel snel moe. Net even naar het ziekenhuis geweest, ik heb hem voor de deur afgezet en ben zelf gaan parkeren, terug heeft hij wel naar de auto gelopen, maar hij was bekaf!

@ Natas en Joepie: We hopen ook dat Cor mee kan komen zaterdag, maar met zo'n open wond is het nog even afwachten of het een beetje gaat lukken. Want verzorgen is dan een beetje lastig als je de hele dag weg bent. Ik hoop het ook.... duim.... duim.... duim....!!!

@ Roosje: Ja, het is nog steeds hard nodig hoor, even een time-out! Zeker als je ook moet werken en het daar heel druk is, heb ik aan het eind van de dag na de koffie 's avonds echt al behoefte om m'n bed in te duiken! De hele dag maar regelen, bezig zijn en geen seconde zitten... dan wil dat wel!

@ Rianne: Ja dat heb je helemaal goed, we verheugden ons er zo enorm op! Ik ga zowieso, Patrick gaat gelukkig mee, maar het is zeker de bedoeling dat Cor er ook bij zal zijn!

@ Mariska en Ankie: Het gaat wel hoor, alleen ontzettend moe! En dan wil je maar 1 ding als je klaar bent met alles en dat is slapen! Erg he?!  ;)

Dat is het even voor nu!
Ik ga eten maken en als ik straks nog wat energie over heb, ga ik ff lekker bij jullie neuzen!

Bedankt allemaal weer voor het op een ontzettend lieve manier vullen van dit dagboek! Cor en ik waarderen jullie belangstelling en reacties enorm!

:-*
Peet








Ankie

Hoi Peet

Gelukkig weer wat van je gehoord !!
Zazou heeft precies hetzelfde hoor ,weet ook niet wat hij wil ;D. Maar ik vindt het niet eng als hij hapt..is inderdaad gewoon grappig...bluffer !
Ik hoop voor Cor dat hij meekan zaterdag...maar het is al wel snel .
Nou meid ,doe rustig an..zo rustig als mogelijk .
Nog ff en dan breekt er weer een rustiger tijd aan voor je !
Daarna kan je weer naar de verhuizing toeleven en zo is er altijd wel wat  :P.

Groet van Ankie

hippysuus

Ja en voor je het weet is het weer zomer ::) ;D

Maar goed, zolang je niet vergeet om af en toe bij te tanken en pas op de plaats te maken....volgens mij ben jij net zo'n vliegerd en rennerd als mij...en dan liefst 3 dingen tegelijk!

Is het eigenlijk altijd zo dat zo'n blinde darm operatie wond open moet blijven of wordt dat per geval bepaald ofzo? Ik wist dat namelijk helemaal niet.

Groetjes,
Suus en de hormoon-valkjes

Petra en Cheeky

Citaat van: hippysuus op  2 november 2005, 17:49:47
Ja en voor je het weet is het weer zomer ::) ;D

Maar goed, zolang je niet vergeet om af en toe bij te tanken en pas op de plaats te maken....volgens mij ben jij net zo'n vliegerd en rennerd als mij...en dan liefst 3 dingen tegelijk!

Is het eigenlijk altijd zo dat zo'n blinde darm operatie wond open moet blijven of wordt dat per geval bepaald ofzo? Ik wist dat namelijk helemaal niet.

Groetjes,
Suus en de hormoon-valkjes


Klopt Suus, ik ben ook altijd met alles tegelijk bezig, of eigenlijk moet ik zeggen, alles achter elkaar! Ik heb de nare eigenschap dat ik altijd het gevoel wil hebben alles af te hebben, voordat ik mezelf de rust gun om te gaan zitten. Af en toe benijd ik de mensen die de vuile vaat kunnen laten staan tot later... ik kan dat dus niet!

Enne... niet alle blindedarmoperaties werken zo hoor Suus. Heb je helemaal gelijk in! Bij Cor was alleen het buikvlies ook aangetast omdat de blindedarm gelekt had, dus dat is een ontsteking. En dan is er grote kans dat de viezigheid infecties veroorzaakt. Vandaar dus dat ze de wond van binnen uit laten dichtgroeien zodat de viezigheid er steeds uit kan komen! Daar komt het dus op neer in Jip en Janneke-taal (oftewel: Petra-taal).

Citaat van: Ankie op  2 november 2005, 17:45:02
Hoi Peet

Gelukkig weer wat van je gehoord !!
Zazou heeft precies hetzelfde hoor ,weet ook niet wat hij wil ;D. Maar ik vindt het niet eng als hij hapt..is inderdaad gewoon grappig...bluffer !
Ik hoop voor Cor dat hij meekan zaterdag...maar het is al wel snel .
Nou meid ,doe rustig an..zo rustig als mogelijk .
Nog ff en dan breekt er weer een rustiger tijd aan voor je !
Daarna kan je weer naar de verhuizing toeleven en zo is er altijd wel wat :P.

Groet van Ankie



VERHUIZING?? ??  :o :o :o O ja, dat komt er ook nog aan... we moesten nog heel veel opruimen, althans Cor... da's nu dus ook uitgesteld! Even niet aan denken hoor... ben net even relaxt op de bank geploft...!

Gerda

Hoi Peet,

Dan dan gaan we maar duimen dat de wond goed dicht trekt en niet meer zo lekt. Wanneer dat zo is, denk ik dat naast het lekken (gewoon afplakken met een pampertje) het zo is dat het een weerslag heeft op het uithoudingsvermogen van Cor. En dan kan een hele dag op een stoel zitten erg vermoeiend zijn. Thuis ben je vaak een hele piet, maar als je wat gaat doen, valt het vaak tegen.
Ik heb nog wel een soort opblaasstoel (zo eentje die in zwembaden drijven in films met armleuningen en zo'n uitsparing voor een glaasje drinken), want hij moet wel confortabel kunnen zitten.

Maar als het vandaag niet te vermoeiend voor Cor was om naar het ziekenhuis te gaan voor controle, geeft dat moed voor zaterdag.

Nou we hopen maar het beste!!!!

Liefs Gerda  

Rianne

Ik zal mijn oud tante vragen of ze haar rollator wil uitlenen voor een goed doel ;)

Petra en Cheeky

Citaat van: Gerda op  2 november 2005, 18:55:11
En dan kan een hele dag op een stoel zitten erg vermoeiend zijn. Thuis ben je vaak een hele piet, maar als je wat gaat doen, valt het vaak tegen.
Ik heb nog wel een soort opblaasstoel (zo eentje die in zwembaden drijven in films met armleuningen en zo'n uitsparing voor een glaasje drinken), want hij moet wel confortabel kunnen zitten.

Citaat van: Rianne op  2 november 2005, 19:41:40
Ik zal mijn oud tante vragen of ze haar rollator wil uitlenen voor een goed doel ;)

Hahaha, een opblaasstoel of rollator voor Cor! Natas wilde al een rolstoel meenemen! Hij gaat goed! Zoveel vrouwen die voor Cor willen zorgen hier! Ik kan wel een paar daagjes naar de zon toe!  ;D ;D ;D Kwijl...!

Gerda

 ;D ;D ;D ;D ;D

Ja maar Peet, het was wel de bedoeling dat jij de stoel zou opblazen!!!!!!!!!!!!!

;D ;D ;D ;D ;D

Groetjes G

Petra en Cheeky

Er zijn vast meer dames met blaastalent, Gerda! ;D ;D ;D
(moet je trouwens niet in Duitsland zeggen!  :o )

Ankie

Peet ,gedraag je !!!!!

Christine

2 november 2005, 21:11:11 #1797 Last Edit: 3 november 2005, 10:05:13 by Christine


deze vond ik ergens en dacht direct aan jou!! :-*

*-*Rust zacht lieve Amy :'(*-*

Groetjes van: Flutty, Freya, Jazzy, Baïsha, Nicky, Ricky, Miko, Tosca, Dario, Cathy, Toby, Snowy, Timmy,  Simba, Ozzy, Diégah, Bounty, Mochita, Angelo, Gloria, Mumble, Khalina, Lyna, Lobke, Christy en Kobe **Fien, Luna, Amy & Sunny**

Valerie

Ja pas maar goed op in Duitsland. Als ze naar je talenkennis vragen, zwijg dan in alle talen over Frans. Want als je zegt dat je goed franzeusisch kan... :o ;D

Wat fijn dat het nog steeds goed gaat en wat lastig dat de wond op deze maniet moet blijven genezen. Heeft ie er nog veel pijn aan?

Zeg Peet, als je hulp nodig hebt bij de verhuizing, roep je maar een keer. Ik zit toch minstens 2 dagen per week gewoon thuis. ;)




Mariska

Hoi Peet,

Gelukkig heb je weer wat laten horen.
Ik maakte me zorgen om jullie.
Maar je bent dus gewoon heel moe.
Dat snap ik heel goed, slaap zelf ook de halve dag.
Rust maar lekker uit samen met je mannetje en als je zin heb kom je eens langs en als je moe bent ga je gewoon lekker je bedje in. Oke?! Wij lopen niet weg en houden jou dagboekje wel bovenin hoor ;D ;)
Nou meid, heel veel sterkte, ook voor Cor en we horen je wel weer.

Liefs Mariska  :-*


Twila en Dakota (1 bonte man, 1 cinnamon bonte pop beide split witmasker, nog te reserveren. nu 1 jaar oud)

Salsa & Sueño (2 geelwang poppen en 2 split geelwang mannen te reserveren, nu 1 jaar oud)