13 mei 2025, 00:55:25

2e valkparkiet bij coco zetten

Gestart door Martin79, 26 september 2005, 16:45:14

« vorige - volgende »

Mariska

Hoi Marga,

Dus Chico komt bij jou vandaan?
Mooi vogeltje hoor en volgens mij is ze ook heel goed terecht gekomen.
Ik ken Martin niet eens, maar dat zegt me gevoel.
Hij is er zo gelukkig mee en zo enthousiast elke keer als hij over haar verteld.
Ik blijf het in ieder geval volgen ;).

Groetjes Mariska


Twila en Dakota (1 bonte man, 1 cinnamon bonte pop beide split witmasker, nog te reserveren. nu 1 jaar oud)

Salsa & Sueño (2 geelwang poppen en 2 split geelwang mannen te reserveren, nu 1 jaar oud)

marga

hoi mariska
ja chico komt bij mij vandaan en is het jong van een lutino pop en een cinamon geparelde man vandaar
punky de lutino komt bij riny vandaan en was nog geen jaar toen ze aan een nestje begon maar ze heeft haar taak als moeder prima volbrachthet 2 de nestje ging ook prima
groetjes marga

Mariska

Hoi Marga,

Zo Punky was er ook vroeg bij. Ik hoop dat die van mij iets langer wacht. Moet eerst nog stage lopen bij Riny om ervaring op te doen ;D ;D ;D.
Maar het is een mooi vogeltje, zag er echt goed uit.

Groetjes Mariska


Twila en Dakota (1 bonte man, 1 cinnamon bonte pop beide split witmasker, nog te reserveren. nu 1 jaar oud)

Salsa & Sueño (2 geelwang poppen en 2 split geelwang mannen te reserveren, nu 1 jaar oud)

marga

hoi mariska
ja punky was er zeker vroeg bij  maar lucky ook die werd ongeveer op zijn eerste verjaardag vader en heeft het ook prima gedaan zal wel de opvoeding zijn die komt ook bij riny vandaan
groetjes marga

Martin79

Voor als ik ze straks ga koppelen, hoe kan ik dat het beste doen? Heeft iemand alvast wat tips voor me?
Ik wil het niet forceren straks. ::)

Riny

Hoy Martin
Je laat ze gewoon rustig aan elkaar wennen ,ieder in de eigen kooi.
Naderhand laat je ze buiten de kooi kennis maken met elkaar.
Dan laat je gewoon de kooien bij elkaar staan.Op een gegeven moment zul je zien dat ze bij elkaar zitten in een kooi.
Zo heb je ook nooit dat je oudste valkje een indringer in zijn kooi krijgt en jaloers wordt.
Veel succes Riny :D :D :D

Martin79

Okay bedankt Riny, ik zal je advies opvolgen. We zijn nog steeds heel blij met Chico en hij is al aardig aan ons gewend, maar dat zie je wel op de foto's die hier tussen staan. ;D

marga

hoi martin
gaat het nog steeds goed met chico??
ben benieuwd hoe het met haar gaat
heb je nog een leuke foto?????
groetjes marga

Martin79

Hoi Marga,

Het gaat uitstekend met Chico. Ze is echt zo lief en wil heel graag aangehaald worden. Dus we hebben onze handen vol aan Chico maar met plezier!!  :)

Coco en Chico staan inmiddels naast elkaar. Chico trekt wel naar Coco toe maar Coco moet er allemaal nog aan wennen. Coco is erg nieuwschierig maar zodra Chico dichterbij komt gaat ie blazen. Maar Chico geeft het absoluut niet op. Als Chico alleen los is en Coco in z'n hok wil ze niet bij ons zitten maar gaat ze de hele tijd op Coco zijn kooi zitten.

Het is dus erg gezellig!

Ik zal nog eens een foto van die 2 maken.

Groetjes Martin :)

marga

hoi martin
ha fijn dat het zo goed gaat
ik vind het fij voor jullie dat chico zo
van knuffelen houd wie weet word coco ook wat aanhaliger
ik ben benieuwd naar de foto
groetjes marga

Martin79

Ik zal zosnel mogelijk die foto posten :)

Coco is wel jaloers als ik haar knuffel maar zodra ik Coco probeer te knuffelen loopt ie snel weg :(

Mariska

He Martin,

Leuk voor jullie hoor dat het zo goed gaat.
Ik wacht ook op je foto's ;)

Groetjes Mariska


Twila en Dakota (1 bonte man, 1 cinnamon bonte pop beide split witmasker, nog te reserveren. nu 1 jaar oud)

Salsa & Sueño (2 geelwang poppen en 2 split geelwang mannen te reserveren, nu 1 jaar oud)

Martin79

Hoii,
Vanavond ga ik een mooie foto maken en dan zet ik hem erop!  ;D

Martin79

Hier komt ie:



Het gaat erg goed met ze. Wat ik alleen zo jammer vind is dat Chico enorm veel interesse in Coco toond maar Coco alleen maar blaast en aanvalt  ???

Heeft iemand tips voor me?

Riny

Hoy Martin
Ik denk dat je daar niets aan kunt doen.
Ze zullen wel wat meer tijd nodig hebben om elkaar aardig te gaan vinden.
Geduld is een schone zaak.
Groetjes Riny :D :D :D