verhaal van lucky, binkie en de rest nu nieuwe filmpjes en foto's

Gestart door trienke, 19 april 2005, 09:36:06

« vorige - volgende »

trienke

ow ok ;) Maar er was nog geen gaatje.

groetjes trienke

Riny

Hallo Trienke
Dan mag je het ook nooit doen ,alleen als er al een gaatje in zit.
Soms kan het kuiken  er niet uit omdat de schaal te hard is of het kuiken oververmoeid is.Dan kan het vlies indrogen en kan het er niet meer uit.
Groetjes Riny :D :D :D

trienke

weet je

Ik kom er helemaal niet aan laat de natuur zijn gang gaan. Met de eitjes .

groetjes trienke

trienke

Er is nog niks uit, maar er is een 3e ei aan het pien , de scheurtjes van het eerste ei wordt nu wel steed groter, ik weet nu echt niet meer hoelang het duurt ik gok weer tot morgen. omdat er nog geen gatje in zit.

groetjes trienke

Lin

Hey,

Het is echt max. drie uur hoor voordat ze er dan zijn als er een gaatje is. houd het dan wel in de gaten.


Volg onze kwekerij ook op Facebook (klik op Like)

trienke

ja maar er is nog geen gaatje. Alleen een beetje aangepikt beetje scheurtjes. Ik hoor ze piepen en pikken

groetjes trienke

trienke

het eerste kleintje is ter wereld dat ging snel zeg ;D ;D.

Wat lief enne deze ouders houden dit kleinte wel warm ;)

Groetjes Trienke

Riny

Hoy Trienke
               
Groetjes Riny

trienke

Hoi

Bedankt.

Het kleintje heeft gele dons en zwarte ogen, dus kan het worden: bont? gepareld? of gewoon wildkleur. De ouders zijn allebij wildkleur maar de splitten weet ik niet.

Groetjes trienke

Lin

JEEEEEHH gefeliciteerd! foto!!

zie je wel is zo gebeurd. Oh nu maar hopen dat alles goed gaat! dit waren toch de ouders van Lucky en angel?

Groeten, Lin

p.s. je kan je naam van je dagboek nu wel veranderen :-)


Volg onze kwekerij ook op Facebook (klik op Like)

trienke

hoi

De foto's komen een andere keer ;D en dit waren niet de ouders van lucky, die van hun zijn weer mislukt door een ander mannetje :-\

Groetjes Trienke

Lin

van je broer? ik wist niet meer zeker want je hebt het ook nog over agis gehad toch?


Volg onze kwekerij ook op Facebook (klik op Like)

Kirsten

Hoi Trienke,

Oh wat super!, gefeliciteerd,
Klopt trouwens, gele donsjes worden wildkleur, bont, of gewoon geparelde.

Groetjes en ben benieuwd naar de foto's
Kirsten


Onze hobbykwekerij en webshop vind je hier!

--------------------------------

trienke

Hoi Lin

Ja dit koppel is van me broer. En ik heb ook agi's maar dat is dit seizoen ook weinig van gekomen helaas.

Volgend jaar zal ik proberen een paar apart te zetten en er mee te kweken, zodat er een paar koppels rust kunnen krijgen en haal ook 2 koppels uit elkaar, omdat 1tje steeds onbevruchte eitjes had.

Groetjes Trienke

trienke

hoi allemaal

Ik vrees dat het niet goed gaat, Het kleintje vond ik vandaag in het broedblok alle 2 ouders zaten er in behalve het jong, die voelde ook wat koud aan, heeft ook nog geen eten gehad.

Ik heb um even warm gemaakt met me handen en terug gezet, hopen dat ze het kleintje wel gaan verzorgen, want ik gok dat ze hm wel eventjes warm hebben gehouden tot vanmorgen vroeg. DE moerder pikte er ook naar toe

Over een uurtje ga ik nog es kijken en anders denk ik dat het weer handopfok word.

Groetjes Trienke