7 mei 2025, 20:37:47

Hoop dat ie het overleefd !

Gestart door valkie, 13 juni 2005, 20:41:24

« vorige - volgende »

XxLindaxX

Hoi Valkie,

Wat vervelend dat hij het niet heeft gehaald. Je hebt hem tenslotte al 2 weken met de hand gevoerd, en dan krijg je toch een soort band met zo'n kleintje. Misschien toch een fijne gedachten dat hij in je handen is gestorven, want dan weet je voor jezelf dat het kleintje niet alleen was. Je hebt hem nog wel een kans gegeven om te kunnen leven, maar waarschijnlijk was ie niet sterk genoeg.
Ik hoop dat het met je andere jonge valkjes goed gaat. :)

groetjes Linda

marianca.

Hallo valkie,


Wat erg voor jou en ugly :'(Maar weet valkie je hebt alles gedaan wat je kon en daar moet je altijd aan blijven denken.
Je mag trots op jezelf zijn dat je handopfok aandurfde en je hebt het ook naar mijn weten uitstekend gedaan.
Maar ik weet al deze woorden van de mensen forum is maar een schrale troost voor jou en je zal ugly ontzettend missen en geef het de tijd om met het verdriet van zo een klein lief vriendje om te gaan.
Ik leef met je mee en wens je veel sterkte bij het verwerken :-*


liefs
marianca

trienke

he wat jammer van ugly

je hecht je echt aan zo'n diertje, ik leef met je mee, Je hebt je best gedaan, meer kon je niet doen.

Ik wens je veel strekte met het verlis van ugly

groetjes Trienke

valkie

Bedankt allemaal voor jullie medeleven. Ik had ook lauw water met druivesuiker geprobeerd en yakult maar ook dat heeft niet mogen baten. Misschien moet ik er de volgende keer er ook voor zorgen dat ik medicijnen in huis heb.

Groetjes,

Valkie