4 mei 2025, 22:12:09

handgevoerde met eitjes

Gestart door mar, 29 mei 2005, 14:45:40

« vorige - volgende »

mar

het bleven er bij twee jongen alles gaat goed ik heb de moeder ook zien voeren ze zijn wel klein hoor


                  groetjes mar


         

mar

19 juni 2005, 23:04:08 #16 Last Edit: 19 juni 2005, 23:05:39 by mar
bij een van de jonge valt het ringetje er steeds af tot hoever kan je hem ringen vind het best rot als je bij de zelfde weer moet doen ik weet wel dat het tot tien dagen kan

gr mar

Inger m

Hoi Mar,
Dan ben je ws te vroeg met ringen en kun je beter nog even een paar daagjes wachten. Check gelijk tijdens het ringen hoe de ring zit en als het niet goed zit, dan kun je beter nog even wachten.

Het ringen zelf is geen vervelende behandeling. Vaak vinden ze het niet prettig om gehanteerd te worden. Maar het is niet erg om meerdere malen te moeten ringen.

gr Inger
Lots of people talk to animals. Not very many listen, though. That's the
problem.

mar

vandaag was de elfde dag dat ik  hem opnieuw ringde daarna zal het waarschijnlijk moeilijkerworden of niet meer lukken ik hoop dat de ring er niet meer afvalt bedankt voor de raad inger


          groetjes mar