verhaal van lucky, binkie en de rest nu nieuwe filmpjes en foto's

Gestart door trienke, 19 april 2005, 09:36:06

« vorige - volgende »

trienke

Hoe doe ik het met de nacht??

Hoeft hij niks in de nacht?

Groetjes Trienke

trienke


Riny

Hoy Trienke
Je zou vannacht een keertje kunnen kijken of het kropje leeg is.Hij is wel heel klein he.
Bij mij is net een kleintje dood gegeaan die vandaag geboren is,een Lutino'tje.
Veel Succes Riny

trienke

wat jammer voor jou :-[

Ik hoop dat die van mij verder komt. Dan maar ff voor het kleintje der uit ;D.

Ik heb morgen gelukkig vrij, ]

Groetjes Trienke

trienke

Geod nieuws en slecht nieuws

Het goede nieuws is:het jong heeft de nacht overleeft. en ziet er goed uit.

Het slechte nieuws isHet 2e ei was ook aangebroken en zat op 1 plaats een groot gat. Ik dacht ik ga hem een klein beetje helpen, maar kwam er achter dat ie het eigeel nog niet had opgegeten!! dus is dood gegaan. wat bleek hij had zichzelf in de knoop gedraait waardoor hij niet meer kon draaien :'(  :'(

Groetjes Trienke

Riny

Hoy Trienke
Weet ook maar eens precies het moment te bepalen wanneer je moet helpen en wanneer niet.
Nu hebben we dus allebei een beetje verdriet.
Hopelijk gaat het met dioe ander goed.
Groetjes en succes Riny :'( :'( :'(

trienke

Ik moest wel helpen anders ging ie dood erin, Er zat echt een gat in het ei, het vogeltje heeft niet rondom het ei gepikt alleen op 1 plaats. Ook had ie al in zijn dopje een beetje gepoept, Als ik niet geholpen had had ie ook dood gegaan  :'(

Ik ben nu nog steeds blij dat het andere kleintje nog steeds leeft, eet ook goed!! zonet 1 ml gegeten !! OM 9 uur heb ik hem/haar ook gewogen en was nu 4 gram. Gisteren zat ie tussen de 3 en de 4 in.

Alleen hebben we het probleem we houden het temperatuur niet hoog genoeg.
Wat kan ik daar tegen doen?

Groetjes Trienke

Rianne

De temperatuur van het papje of van het vogeltje?
Voor het papje, je kan een bakje water van 40 graden bij je zetten en daar het spuitje met pap in doen als je denkt dat het te koud wordt.
Voor het vogeltje, een doekje even in de magnetron leggen en voelen of het niet te heet is, en daar het vogeltje op leggen.

Ik wens je veel succes met het kleine lutino'tje. Jammer van het andere kleintje maar hier kon je niks aan doen.

trienke

ik bedoelde de temperatuur voor het vogeltje. in de bak waar het vogeltje in ligt

Vanacht is het te koud geweest, rond 27 graden, maar dit heeft ie wel overleeft gelukkig. Nu schommelt de temperatuur rond 30 en 35 steeds

Oja hoe weet je dat dit een lutino word?
Bij het andere vogeltje die dood is gegaan had wel duidelijke rode ogen.

Groetjes Trienke

Rianne

Oh sorry, nu zie ik het... Was in de war met het topic 'lutino popje 8 dagen oud...' Mutaties is niet echt mijn sterkste punt ;)
Heb je het vogeltje 's nachts bij de ouders liggen? Of in een broedhok?

trienke

Ik heb het kleintje niet bij de ouders te liggen omdat die hem/haar niet verzorgen en ook niet warm houden. Ik heb hem nu in een gewone bak, met een kruik erin en een warmte lamp er boven, Ook 2 handoeken.

Groetjes Trienke

Rianne

Tja... k zou verder ook niet weten wat je nog meer kunt doen, je doet al enorm je best. :)

trienke

 ;D hou van complimentjes ;D

om 13:00 weer voeding gehad. Hij doet zijn mondje nu zelf al open ;) Ik denk zelf dat het de goede kant uit gaat.

NU nog ff een passende naam voor hem/haar zoeken. Tips zijn welkom.

Groetjes Trienke

Riny

Hoy Trienke
Je moet hem/haar Lucky noemen,omdat hij zoveel geluk heeft gehad om bij jou geboren te worden.
Niet iederen doet zo goed zijn best als jij.
Groetjes en succes Riny ;D ;D ;D

trienke

Ok

Hierbij noem ik mijn 1e babyvalkje lucky  ;D

Groetjes Trienke