7 mei 2025, 17:45:29

mijn valken hebben eieren

Gestart door demi, 20 mei 2003, 19:34:45

« vorige - volgende »

Speedy

Zucht)))) het is bijna niet meer bij te houden al die kraam kamers hier ;D

Groetjes,
Trudie

daan

Hahahahah Trudie, :D :D :D

JA je hebt het er maar druk mee !!!!!
Veel succes he. en geniet er maar van joh.

Gr Daan

demi

hallo allemaal

ik wilde ff vertellen dat alles goed gaat hier zowel met de baby`s van suske en wiske als met de baby`s van bonnie en clyde ze groeien goed en kropjes zitten goed vol!!

hier een foto van de 4 baby`s van bonnie en clyde

groetjes diana

demi

hoi daan nou ik weet niet wat ik fout doet hoor al die andere foto`s lukken wel heb hem nog kleiener gemaakt
grrrrrrrrr
maar alles gaat goed hier hoor ik probeer het morgen wel ben zo moe ga tr vandoor dag meissie btw alles ok met lucky
hoop het wel doeiiiiiiiiiiii diana

Paul

Hoi Diana,
Hier is je foto en hopen dat ie nu wel blijft staan :-)


Groetjes,  Paul

Kolkkie

5 juni 2003, 18:34:19 #65 Last Edit: 5 juni 2003, 18:35:01 by kolkkie
Nu dan



Bovenstaand berichie verwijder ik weer hoor.

Groetjes,

Mariska
Trots baasje van Pukkie en Harley (koppeltje), Lisa (dochter), Einstein (oma van 22 jaar), Bart en Homer.

Coco R.I.P. ??-??-1995 - 14-08-2006

Kolkkie

Hoi Diana,

Graag gedaan hoor ;). Stel je het beeld wel scherp? Ik kan aan mijn vader vragen of hij er wat aan kan doen. Ik kan met dat programma wel de grootte aanpassen, maar verder moet je het mij niet vragen :D. Dan zal ik er eerst een studie aan moeten wijden :D.

Groetes,

Mariska
Trots baasje van Pukkie en Harley (koppeltje), Lisa (dochter), Einstein (oma van 22 jaar), Bart en Homer.

Coco R.I.P. ??-??-1995 - 14-08-2006

Speedy

5 juni 2003, 19:04:09 #67 Last Edit: 5 juni 2003, 19:18:46 by Speedy









Kolkkie

Probeer het eens dmv dit icoontje.
Dan copieer de URL. Maak dan een nieuw berichtje, en dmv dit icoontje zet je m er neer.
Als je dat icoontje aantoetst omt er dit te staan [ img]URL[/img]. Heb  ff een spatie tussen [ en de i gezet, maar dit hoort niet.. Waar URL  staat, moet je URL van het plaatje komen te staan.

Ik hoop dat je het een beetje snapt.
Trots baasje van Pukkie en Harley (koppeltje), Lisa (dochter), Einstein (oma van 22 jaar), Bart en Homer.

Coco R.I.P. ??-??-1995 - 14-08-2006

daan

5 juni 2003, 20:43:15 #69 Last Edit: 5 juni 2003, 20:49:30 by admin
Hoi mariska,

Jeetje wat maak je er een rommeltje van meid hahahahahaha !!!!! Geeft niet hoor, ik ben zelf ook niet zo slim met die foto's 1 foto gaat nog maar ik weet nog steeds niet hoe ik nu meerdere foto's bij 1 bericht plaats, [img ]url[/img ] (zonder spatie)schiet mij maar lek, het lukt me niet gggggrrrrrrr zo frusterend he'. He'succes he verder.

Groetjes Daan

Peter

5 juni 2003, 20:59:35 #70 Last Edit: 5 juni 2003, 21:00:12 by admin
Hoi,

Ik heb een zooi berichten verwijderd. Als er onduidelijkheden zijn, zouden jullie dan even een mailtje ofzo willen sturen?
Of anders eventjes in de chat bespreken. ZO werkt het ook niet, op het forum. Het wordt er erg onoverzichtelijk door. Nu begrijpt niemand het.

ALleen je moet de foto een andere naam geven, bijvoorbeeld baby1 of baby2. let ook op hoe het bestand heet, bijv jpg of JPG.
hij is namelijk hoofdlettergevoelig.
Als je hem upload, staat er in dat venster de foto, die jij hebt geuploaded. dan klik je hem aan, en de bovenste balk, waar je in kan typen, die tekst kopier je, en plak je in een schrijf venster van het forum.
Dan doe je [img ]url[/img] (zonder spaties natuurlijk). Op die manier moet het goed gaan.

Je kunt je eigen berichtjes ook verwijderen.

Groetjes Lique

demi

sorry lique :-/
maar ik vindt het nogal moeilijk

Kolkkie

7 juni 2003, 02:55:24 #72 Last Edit: 7 juni 2003, 02:56:17 by kolkkie
Hoi Diana,

Hier is de foto.

Groetjes,

Mariska
Trots baasje van Pukkie en Harley (koppeltje), Lisa (dochter), Einstein (oma van 22 jaar), Bart en Homer.

Coco R.I.P. ??-??-1995 - 14-08-2006

demi

hallo mariska

duizendmaal thnx :-*
groetjes diana

Tara

Hey Diana,

wat een schatjes zeg!! Ze zijn echt al ver!

Groetjes, Tara