4 mei 2025, 20:14:19

ei uit komen

Gestart door berend25, 9 maart 2005, 21:45:56

« vorige - volgende »

berend25

8 maart zal de eerste ei moeten uitkomen volgens zo kalender maar sinds gisteren zat er barstjes in het ei maar keek vandaag was er nog niet uit kan het zijn dat het nog een dag kan duren en klopt zo kalender wel

Riny

Hoy Berend
Laat het eitje maar mooi liggen.Soms beginnen ze ook wel eens een dag later te broeden.
Zodoende komen ze dan ook later uit het eitje.
Succes Riny :D :D :D

Paul

Hoi Berend,

De kalender rekend 18 dagen voor een ei en vaak klopt dat wel maar het kan ook best 3 a 4 dagen later ook wel eens zijn hoor het is een schatting wanneer hij uit zou kunnen komen.
Ik heb het ook wel eens 1 of 2 dagen eerder gehad dan de kalender aangaf.
Zeker als je al barstjes ziet zal het meestal binnen twee dagen uitkomen.

Groetjes, Paul

berend25

vandaag weer gekeken nog steeds niks ik wacht nog paar dagen af kijken wat er komt

berend25

heb de eitjes gezien vandaag en een ei lampje erbij gehouden maar is een beetje doorzichtig lijkt wel of er niks in zit en in 1 eitje zit een barstje keek er met een lamp bij leek wel niks erin te zitten maar als er niks in zit moeten ze toch al van de eieren af zijn geweest

Paul

Hoi Berend,

Een valkje weet niet of een ei bevrucht is of niet en ze broeden gewoon vaak 4 weken en gaan er dan vanaf omdat ze dan instinctief weten dat het niks meer word.
Als een ei na 2 weken nog doorzichtig is met een lampje dan is het zeker niet bevrucht want vaak zijn ze dan al heel donker aan de puntige kant van het ei.

Groetjes, Paul