16 mei 2025, 16:31:25

mijn viggo!

Gestart door Jaimy_en_Viggo, 8 april 2003, 19:27:51

« vorige - volgende »

Jaimy_en_Viggo

valkjes-dagboek-bijwerkdag!  :D

Zozo..Jewel zit weer es op het nest..met 5 eitjes..waar er sowieso 3 van zijn bevrucht!  :) Ik hoop dat het deze keer wel goed gaat..maarja..ik hoop al niet meer te hard..want ik heb altijd pech!  :-/

Bij Nigel en Nakeo heb ik het nestkastje al een tijdje geleden weggehaald omdat Nigel een beetje ziekies was ( bekkie ontstoken) Wil nog niet echt beter worden.. :-/

Ik heb dat nestkastje bij Aylon en Nyko opgehangen..en ze vonden het geweldig..ze zijn er allebei al ingeweest..maar voor de rest ff afwachten..want ze moeten nog verliefd worden.. ;)

Nica en (kale)  pietje zitten bij elkaar in de grote kooi, maar Nica wil veeeeeel lieve ook bij zijn eigen popje zitten..
1 probleempje..eerst een popje voor die gek vinden.. ;D

Charlie en Latino zitten ookal een tijdje bij elkaar..omdat het echt een prachtige combinatie is.. maar Charlie moet nog steeds niks van Latino hebben..maar andersom wel..maar hij heeft de moed al opgegeven..ik ook..langzaam maar zeker..  ;)

Dat waren weer de verhalen van mijn valkjes!

Wordt vervolgt!

 :-* Jaimy en haar bende!!

Jaimy_en_Viggo

Jewel en Viggo zitten al een tijd op eitjes..en deze week moeten ze uitkomen..maarja..ik hoop het maar..want ze is er vaak afgeweest.. >:( Dus ik wacht ff af..of het echt gaat gebeuren...al het goed gaat komen er 3 van de 5 uit..spannend!!..maar niet te hard hopen..

robentru

Hoi Jaimy

zeker een spannende tijd voor je
en we hopen dat alles naar wens gaat

groetjes

Rob en Trudy

Jaimy_en_Viggo

Hey hey,

Ja bedankt..ik hoop het ook vurig..zou dan mijn eerste nestje ziijn..nouja..de mijne.. ;D

Groetjes Jaimy en haar bende

Jaimy_en_Viggo

Dagboek-bijwerk-dag!

Het nestje van Jewel is helaas mislukt..er zaten wel jonkies in, maar toen er eentje uitkwam..is ze eraf gegaan..en is het jonkie dood gegaan.. :'( Maar ja..ze leert het hopelijk vanzelf wel.

Met iedereen gaat het goed, alleen Nica was een beetje eenzaam zonder maatje, want ik heb nu 9 valkjes..en 4 kopppels..dus Nica viel een beetje buiten de boot..en dat was toch best heel sneu..dus hebben we besloten een popje voor Nica erbij te halen!  :) Eventjes gezocht op marktplaats en toen vonden we een kweker in Zwolle. Dus even langs geweest, maar dat was echt 3 keer niks..klein, kaal, zielig.. :-X beetje een teleurstelling, maar we waren ook vlak in de buurt van Lique en Peter, dus zijn we daar even langs gegaan.. :P Natuurlijk weer mijn ogen uitgekeken naar al die valkjes.

 Het liefs wou ik een geparelde witmasker, die zijn zoooo mooi!  :) Liqeu wou ze eigenlijk niet weg doen, maar een zat een oude dame die wel weg mocht..ook een geparelde witmasker. Ze had wel tikjes...hoofd naar achtere gooien..net doen of ze eitjes gaat leggen, maar omdat ze toch gezond is..en het bij ons toch al zo'n gekke boel is..hebben we haar meegenomen.. :P

We hebben haar Charety gedoopt, dat betekend "goeddoel" nou Nica is het er helemaal mee eens.. ;D

Ik zou later vertellen wat voor karakter Charety heeft en een paar foto's plaatsen.

Lique en Peter..bedankt!  :P

Liefs Jaimy, viggo, nica, aylon, charlie, nakeo, nigel, latino, jewel, nyko en Charety!

Jaimy_en_Viggo

hey mensen!

Met de valkjes gaat het super!

Jewel en Viggo zitten WEER op het nest te broeden..maar dit keer heb ik er een goed gevoel over! ik laat ze helemaal met rust..kijk bijna nooit..en niet storen! Ze hadden er wel een eitje uitgegooit die kapot was..(hoe kunnen ze dat zien..??) maar goed..liggen er nog 7..dus dat komt wel goed..ze broeden allebei..en gaan om de beurt eten..deze week moeten de eitjes uitkomen..spannend..

Ayon en Nyko hebben ook 3 eitjes liggen..ze zitten er niet contant op volgens mij..en nyko vaker als aylon..maar goed..ze zijn nog jong..en het is hun eerste nestje..ze hadden al eitjes gelegd..en een paar daarvan heb ik onder viggo en jewel gelegd..maar goed..allemaal afwachten!

Met Nica en Charety gaat het goed! Ze zijn super verliefd op elkaar..en kunnen niet zonder elkaar..(gaan ze schreeuwen) Ze hebben ookal gepaard..maar meer verwacht ik niet..maakt ook niet uit..wat ze zijn super gelukkig met elkaar!  :)

Wordt vervolgd!!

Kus Jaimy en haar bende!


Lin

Jewel en Viggo hadden 8 eitjes, wat veel. Ik duim voor je dat alles nu goed gaat met de eitjes en de kleintjes, zal wel leuk zijn. Ik ben nu net ook 'oma' geworden voor de eerste keer (kleintjes Ayla en Tiamo). Spannend allemaal als de eitjes uitkomen. Ik ben benieuwd naar alle foto's ook van de nieuwe aanwinst.


Volg onze kwekerij ook op Facebook (klik op Like)

ep

Ik heb net je verhaal gelezen van het begin tot het eind.
Wat een valken bende heb je in een korte tijd bij elkaar gespaart.
Leuk hoor dat je weer eitjes hebt, ik hoop dat het deze keer wel gaat lukken.
SUCCES ermee, en houd me op de hoogte via je verhaal.
petra en tico

Jaimy_en_Viggo

Hey hey,

Bedankt voor de leuke reactie's!  :)

Ja, ik hoop ook vurig dat het deze keer lukt..ik kijk zo weinig mogelijk, zodat de ouders niet gaat stressen..(dat doe ik wel voor ze ;D ) Maar ik  ben nu opeens wel vaak boven (waar de vogels staan) ..hihi..vanavond..of anders morgen moet het eerste jong uit het ei komen..weet niet hoeveel er bevrucht zijn deze keer..want ik heb ze niet gestoord.. :) dus dat wordt een verassing..mocht alles goed gaan..moet toch wel..na 2 of 3 mislukte nesten??  :-X

Ik hou jullie op de hoogte!!

Dikke kus Jaimy en haar valkjes

carco

Hoi Jaimy
Ik hoop inderdaad dat het  nu goed gaat bij je, ik begreep dat je het kuikentje al hoorde piepen in het ei: spannend hoor.
Veel succes!!!
groetjes: Caroline.
Klik op het plaatje voor onze site!




Jaimy_en_Viggo

Ja klopt..hij was aan het piepen  :)..maar ik durf niet te kijken of er al barstjes in zitten..omdat ik bang ben dat ik de ouders van het nest afjaag..en dat ze er dan niet meer opgaan..ofzo iets..maar morgen mischien toch even voorzichtig loeren..we zien het wel..puff..zo spannend!!  :-X

Jaimy_en_Viggo

ai ai ai...wat is het spannend allemaal...de eitjes komen bijna uit! Ik denk vandaag al!  :) (sowieso 1) Ik hoor allemaal geknars en gepiep..en in een eitje zit al een barstje..pufff...ik heb helemaal vlinders in mijn buik!!  ;D Viggo en Jewel broeden allebei trouw..maar ik hoop echt dat ze ze strax ook gaat voeren..strax laat ze ze weer in de steek..en ik kan ze vast niet met de hand voeden als ze nog zo klein zijn.. :-/

Pufff..

Wordt vervolgt!!

Groetjes Jaimy.. 8)

ep

Nog niet aan denken!!
Misschien gaat het deze x wel goed.
Gewoon ff afwachten ;)
petra en tico

Jaimy_en_Viggo

CitaatNog niet aan denken!!
Misschien gaat het deze x wel goed.
Gewoon ff afwachten ;)
petra en tico

zal het proberen  ;D
Ja ik hoop het echt dat het goed gaat komen.. :-/

Jaimy_en_Viggo

Hier een (beetje onduidelijk) fotootje van het broeden-stel  ;D