27 juni 2025, 16:05:37

Vraag!!!!!2

Gestart door Mick, 14 april 2005, 20:27:25

« vorige - volgende »

Mick

kheb nog een vraag hij is van januari 2005. kan ik hem nog tam maken want hij is nogal bang nu is het al minder!
waarschijnlijk heeft hij dit opgedaan wanneer ik hem in zijn kooitje zette en pakte en hij beet. en waarschijnlijk heeft hij nu schrik van mij allé nu is het al aan het minderen!!!!!!!
zou dat kunnen dat hij bang is? voor mij? alstublieft antwoord en nog iets kan ik hem dan nog tam make. moet ik snel zijn om hem tam te maken of kan hij dat later ook nog  mijn email board_rider8@hotmail.com

Paul

Hoi Mick,

Je valkje is nog jong en normaal kan je die met voldoende aandacht zeker nog wel tam krijgen hoor.
Gewoon proberen eerst trosgierst uit je hand te voeren en als ie dat eenmaal pakt proberen hem op je hand te lokken met trosgierst.

Groetjes, Paul

Mick

wat is trosgierts en waar haal je dat? :o

aletta@wanadoo.nl

HOI MICK
trosgierst kun je gewoon bij de dierenwinkel kopen.

GR SANDRA

Didi

Trosgierst is een lange sliert met daaraan bolletjes met zaadjes...meestal koop je het in bosjes van 15, ofzo. Suc6  :)

Paul

Hoi Mick,

Zo ziet het er uit op een plaatje is het altijd duidelijker:


Het is een soort gras en daar dan de zaadstengels van.

Groetjes, Paul

Mick

houden ze daar van?? van trosgierst?

Paul

Hoi Mick,

Ze eten niks liever maar je moet het als snoep zien dus niet te vaak geven.
Een keer per week krijgen ze het hier en ze vallen dan meteen allemaal tegelijk aan en in een mum van tijd is het op :)
Dus zeker de moeite waard om te proberen lijkt me.

Groetjes, Paul