8 mei 2025, 10:36:29

Help!, kale jongen?

Gestart door melanie, 16 mei 2003, 00:03:24

« vorige - volgende »

melanie

Nee,want ik heb de vader apart gezet.
De moeder en een ander mannetje voeren hem nu.

Melanie

Paul

Hoi Melanie,
Wat rot dat dat nou weer moest gebeuren zeg :-(
In mijn eerste twee nestjes ging ook van alles fout helaas :-(
En vorige week is er een jong bij mij in het ei dood gegaan, daar geef je jezelf dan meteen de schuld van omdat je het jong had kunnen redden maar het kan helaas gewoon gebeuren :-(
Gewoon door zetten en niet onzeker worden hoor.
Een tweede kan het in elk geval niet meer gebeuren omdat de man nu appart zit dus Baloo zal het zeker wel redden.

Sterkte en groetjes,  Paul

melanie

Dank je Paul,

Er wordt in ieder geval heel goed door beide valken voor Baloo gezorgt, zoals je ziet op de foto heeft hij er weer een maatje bij.


groetjes Melanie

Speedy

hahaha ja wijs he!

Zo lief joh, ik heb ook zo'n hond die er altijd maar bij wil zijn hoor, als ie kon vliegen.....dan zat ie ook bij ze op de kast.




Mao en Koko samen, zoals je ziet is Koko niet eens bang, zijn ze trouwens allemaal niet, alhoewel,...Yellow er nog niet zo dichtbij is geweest hoor..

Groetjes,
Trudie