7 mei 2025, 16:09:41

2 KOPPELS IN VOILIERE ?

Gestart door Dierenfreackske, 13 februari 2009, 15:57:15

« vorige - volgende »

Dierenfreackske

Hoi , kunnen 2 koppels of 3 in een voiliere van 2.5 op 2 en 2 hoog? Er staan drie nestblokken in! Grtjs Ann



mila

hoi ann

mijn voliere is nu kleiner en er zitten nu 2 koppels valkjes in en doen het gewoon moet ik er wel bij zeggen dat ik meer nestblokken erin hangen dat ze kueze hebben anders kunnen ze gaan vecht maar hoeft niet.

groetjes mila

Dierenfreackske

Hoi Mila , thx, ik hoop dat ik nog een paar reacties heb, grtjs Ann



Jacqueline

Hoi,

Op zich kunnen er wel 2 of 3 koppels in maar ik ben het eens met het vorige antwoord dat je wel meer blokken erin moet hangen. Ik hou altijd 2 blokken per koppel aan. Als je er te weinig inhangt kunnen ze gaan vechten om een blok.

Rianne

Moet kunnen hoor, had vorig jaar ook 3 koppels in mijn voliere en die is zeker niet groter als jouwe ;) Als het kan, de blokken niet te dicht op elkaar hangen.

Dierenfreackske

Brrrr....wordt lastig nog! Omdat ik 8 koppels heb in de grote en maar voor 4 1 blok, hmm! Ik ga er zeker nog wat laten bijmaken hoor! Grtjs Ann