20 juni 2025, 11:44:44

-•=De Grijze Parel 2009=•-

Gestart door •=Bonnie=•, 24 januari 2009, 18:57:51

« vorige - volgende »

•=Bonnie=•

Ik vind het niet erg hoor Caroline :)

Bij de geelwang werd dezelfde bacterie geconstateerd... het was dan ook dezelfde arts  ;)  Die in Drachten is t/m 10-08 op vakantie dus daar kon ik wel heen maar dan was er geen vogelarts dus dat heeft dan voor mijn idee weinig zin. Ik weet zo niet of er nog een vogelarts in omgeving is.

Over voeding kan je blijven discuteren, ik vind het echter wel vreemd als je met een vogel naar een DA gaat dat er dan een bepaald merk pellets door je strot geduwd wordt vergezeld van een preek van anderhalf uur maar dat je bij thuiskomst nog moet bellen wat je nu in vredesnaam met het medicijn aan moet want behalve de verdunning stond er niets op het etiket  ::)  Volgens deze man was er overigens wel degelijk verschil in pellets, Nutribird werd bijvoorbeeld volkomen de grond in geboord.  ::)

Overigens gaat het met de geelwang nog geen spat beter. De rest van het nest staat op uitvliegen en maakt het heel goed. Bij nader inzien zijn ze eigenlijk helemaal niet achter gebleven, ze groeien alleen niet zo hard als die van Extran en Extreme, maar misschien gaan die ook wel super hard.

Wat betreft dat duimen... hou dat maar even vol Caroline want het is nodig.  :-\

•=Bonnie=•


*Manon*

Alle duimpjes helpen... ik duim ook mee voor de geelwang... en jemig wat een verschillende meningen over die voedingen...
:-\ :-\ :-\

Groetjes Manon

Caroline

Citaat van: •=Bonnie=• op  5 augustus 2009, 11:18:05

Over voeding kan je blijven discuteren, ik vind het echter wel vreemd als je met een vogel naar een DA gaat dat er dan een bepaald merk pellets door je strot geduwd wordt vergezeld van een preek van anderhalf uur maar dat je bij thuiskomst nog moet bellen wat je nu in vredesnaam met het medicijn aan moet want behalve de verdunning stond er niets op het etiket  ::)  Volgens deze man was er overigens wel degelijk verschil in pellets, Nutribird werd bijvoorbeeld volkomen de grond in geboord.  ::)



Zelf heb ik geen ervaring met deze "vogelarts" maar ook ik deel deze mening met je.  :-\

Zelf ging ik ooit met een heel nest (5) zieke jongen en hun moeder naar Broerdijkkliniek in Nijmegen, zij hebben een arts gespecialiseerd in vogels in huis. Ik weet dat zij als pellets merk voor alle soorten vogels het betreffende H-merk in huis hebben en dit ook adviseren maar tijdens mijn uur durend consult werd er met geen woord over gerept, mijn keuze van voeren werd volkomen gerespecteerd en zeker niet afgekeurd of erger zelfs aangewezen als zijnde de oorzaak van mijn zieke vogels.
Ik kreeg duidelijke uitleg en tevens zicht op alle uitslagen van kweken die ze maakte, op een groot scherm en ook voor de uitleg van de vele medicatie die ik mee kreeg, werd na het consult (dus kosteloos) nog ruimschoots de tijd genomen door de assistente.

Dit dwingt meer respect af bij mij maar .... dat is mijn persoonlijke mening.  ;)
Pablo, Rocky, Noa, Coco, Eros, Diégah, Amor, Perle, Ricky, Kouros,
Princess, Armani, J´adore, JOOP! Queenie, Van Gils, Giorgio,
Jim, Anaïs, Naomi, Dior, Jasmijn, Vlinder, Ashley, Juicy, Tommy,
Isabella, Azzaro, Lilly, Zara, Valentino, Dolce & Violet.


Regelmatig jongen.



KLIK op foto.

•=Bonnie=•

5 augustus 2009, 11:48:39 #964 Last Edit: 5 augustus 2009, 23:48:02 by •=Bonnie=•



Ze hadden hiervoor al twee jongen, vandaar dat ik begin bij jong 3, ik tel dus door.



Jong 3, Cinnamon-opaline bonte pop. gereserveerd.



Jong 4, Cinnamon-opaline bonte pop. gereserveerd.



Jong 5, bijna getekende mooi symmetrische Cinnamon bonte man, split opaline en kans split geelwang. gereserveerd.



Jong 6, Zeer zwaar bonte cinnamon bonte man, split opaline en kans split geelwang. gereserveerd.




Jong 7, Op 2 bonte staartveren na vrijwel symmetrisch getekende Cinnamon-opaline-geelwang pop. gereserveerd.
---------------------------------------------------------------------------------




Jong 1. Opaline bleekmasker pop, DF of EF (in het laatste geval split witmasker) Gereserveerd


Jong 2. Witmasker man zonder splitvlekken, split lutino en kans split opaline.  Gereserveerd


Jong 3. Lutino bleekmasker DF, kan een man of een pop zijn. Gereserveerd


De hele familie voor het verschil in wangvlekken.


Twee lutino bleekmaskers, EF ma, DF zoon of dochter plus een bontje met rode wangen voor het verschil.

Caroline

Jeetje, prachtige jongen weer.  :o

Wat sneu, je mooie getekende geelwangetje, hopelijk knapt hij snel op.

Prachtig, je 2 bleekmaskertjes!!  :-*

Apart die veel donkerdere (gek woord  :P ) wangen van het kind in vergelijking met ma.

Mijn Nina (opaline lutino bleekmasker) heeft ook iets donkerde wangen dan broer Jim en haar vader maar dit verklaar ik door de opaline factor. Overigens niet zo fel als bij jouw jong.

Heb je ook nog een foto van je inmiddels verkochte bonte bleekmasker?? Ik ben benieuwd hoe die is uitgegroeid.  ::)

Of ben ik te vroeg?? En komen er nog meer foto's.  ;D
Pablo, Rocky, Noa, Coco, Eros, Diégah, Amor, Perle, Ricky, Kouros,
Princess, Armani, J´adore, JOOP! Queenie, Van Gils, Giorgio,
Jim, Anaïs, Naomi, Dior, Jasmijn, Vlinder, Ashley, Juicy, Tommy,
Isabella, Azzaro, Lilly, Zara, Valentino, Dolce & Violet.


Regelmatig jongen.



KLIK op foto.

Saar

Je hebt mooie jongen op stok zitten hoor Bonnie :D

•=Bonnie=•

Citaat van: Caroline op  5 augustus 2009, 11:56:56
Jeetje, prachtige jongen weer.  :o

Wat sneu, je mooie getekende geelwangetje, hopelijk knapt hij snel op.

Prachtig, je 2 bleekmaskertjes!!  :-*

Apart die veel donkerdere (gek woord  :P ) wangen van het kind in vergelijking met ma.

Mijn Nina (opaline lutino bleekmasker) heeft ook iets donkerde wangen dan broer Jim en haar vader maar dit verklaar ik door de opaline factor. Overigens niet zo fel als bij jouw jong.

Heb je ook nog een foto van je inmiddels verkochte bonte bleekmasker?? Ik ben benieuwd hoe die is uitgegroeid.  ::)

Of ben ik te vroeg?? En komen er nog meer foto's.  ;D

Triest he dat geelwangetje :(

Wat betreft de bleekmaskers, volgens Thiery is dit het verschil tussen bleekmasker EF en DF. Vandaar dat ik er vrijwel van overtuigd ben dat het lutino bleekmasker jong een DF is.

Van de opaline bleekmasker pop ben ik niet zeker, zoals je ziet is ze iets donkerder dan haar ouders maar niet zo donker als de lutino.

Overigens is ze MEGA mooi van formaat... als die lutino net zo wordt (die is jonger) knijp ik helemaal mijn handen dicht. Ze is nu al aanmerkelijk groter dan pa, zou geweldig zijn als ze het formaat van haar moeder haalt.

Als de pale-fallow witmasker die ik bij Rianne heb gekocht dan toch een man blijkt koppel ik die aan aan haar.  Voor de lutino bleekmasker wacht ik af wat het is maar daar wil ik in elk geval een (opaline) getekende witmasker van super formaat bij.

Van de bonte bleekmasker heb ik geen nieuwe foto's gekregen, maar het is een klein valkje gebleven hoorde ik vorige week, weegt slechts 85 gram (niet mager).

@Saar: thanks, ja dat wat er op stok komt mag er wel wezen inderdaad. En wat ook fijn is, is dat ik voor allen een fijn thuis gevonden heb.


hilde

zo bonnie jij hebt mooie jongen zitten alhoewel ik de foto's niet zie  ;D alleen al de namen  5/6/7/en 1/2/3(bleekmasker-)
zeggen boekdelen


groetjessssss

•=Bonnie=•

Citaat van: hilde op  5 augustus 2009, 13:01:32
zo bonnie jij hebt mooie jongen zitten alhoewel ik de foto's niet zie  ;D alleen al de namen  5/6/7/en 1/2/3(bleekmasker-)
zeggen boekdelen


groetjessssss

Het klopt dat je de foto's niet ziet, er is een probleem met de webserver :/  Mijn site doet het ook niet nu.

Rianne

Praat me niet over dr. Harrison's! Erg makkelijk om de voeding de schuld te geven van alle ziekteverschijnselen. En ik maar bellen hoe het was met mijn valkje en me afvroeg waarom die man zo bleef praten, tot ik de rekening kreeg! Ik ga dus nooit meer naar Meppel.
Ik ben niet anti-Harrison's, met een paar vogeltjes is het best goed te doen maar met bijna 20 en ook nog jongen... wordt het een hele dure hobby. En dat ze Harrie's krijgen betekend niet dat ze niet ziek kunnen worden.

Ik houd het mooi bij zaadvoer, groente, brood en kruiden, fruit moeten ze namelijk niet ;)

Was benieuwd naar je foto's Bonnie, jammer dat de site er even uit ligt :(

•=Bonnie=•

Ik was voor dat geintje vorige week donderdag 190 euro kwijt.  Nu vind ik dat prima wanneer de vogel ermee gered is, maar daar heb ik een zwaar hoofd in, de AB lijkt bij de geelwang niet aan te slaan :(

De site is weer in de lucht dus de foto' doen het weer.

*Manon*

zo dat is me nogal een bedrag Bonnie  :o nu maar hopen dat ie het haalt... jemig zeg!

je hebt prachtige fotos gemaakt van je prachtige jongen... ik kijk mijn ogen steeds uit naar je jonge grut  :D :D :D

♪ Marlies

Allereerst, je hebt prachtige jongen gekweekt dit jaar. :o

Volgens mij zijn het echt wel df bleekmaskers, ook de opaline.
De opaline bleekmasker die ik heb is ef en die wangen zijn veel fletser. Als ik het goed heb is dat de moeder van Robin.


Wat de voeding betreft, een vogel is een zaadeter, dus lijkt het mij onnatuurlijk om ze volledig op pellets te zetten.
Bij een da is volgens mij het voer dat hij/zij zelf verkoopt het beste. Daar krijgen ze tenslotte voor betaald. ::)

Hopelijk komt het goed met je geelwangetje.

Groetjes Marlies ;)

hilde

nu kan ik de jongen volop bewonderen nu ik de fotoos zie

mooie valkjes heb je en allen  gereserveerd   fijn voor je

groetjessssssss