3 mei 2025, 14:05:46

Roosje op bezoek ^^

Gestart door mees, 31 december 2007, 12:20:17

« vorige - volgende »

mees

Zaterdag kwam Renate op bezoek, samen met Roos, haar agapornisje van 18 weken.

Kiwi en Roos zijn helemaal verliefd op elkaar, het is zo leuk om naar te kijken :love:


Het linker aga'tje is Roos, de rechter Kiwi.. Kiwi heeft een oranje hoofdje, en Roos een roze ;-)
Van achteren zijn ze onherkenbaar, allebei precies dezelfde kleur roze en precies hetzelfde blauwe wipstaartje.


Dit is dus Kiwi..


En dit Roosje.. Kiwi is natuurlijk ook nog te herkennen aan zijn ringetje ;-)


Hier zijn de kuikentjes ook lekker aan het spelen op een 'speelboompje' dat Renate en ik in elkaar geknutselt hebben (gewoon twee takken bovenop een plank hout timmeren ;-) )

Ook heb ik met Renate nog een ander speelboompje gemaakt, een hangende. Die gaat met haar mee naar huis, zodat haar andere aga (Romeo) daarop een beetje aan Roos kan wennen (Ze heeft Roos gekocht 1 dag nadat ik Kiwi heb gekocht, ook nog kort geleden dus)

's Avonds is Roosje weer naar huis gegaan, samen met Renate. Het afscheid nemen was wel even moeilijk voor de 2 ukjes, maar Kiwi is er alweer bovenop ;-)
Liefs Loes,
en 4 vrije blije gaaitjes!


bobbie

Enige foto's. 8)

Maarre ................. jouw grasje heeft toch een ziekte bij zich? Daar mogen toch geen andere vogels bij ??? ???

bobbie

Effe gecheckt in je dagboek ;)

Grasparkiet Mees heeft polyoma. Ik kon net niet op de ziekte komen. 1 aga is daardoor al overleden begreep ik.  :-\

Is het besmettingsgevaar nu voorbij dan? Dat gaat toch nooit over?

mees

31 december 2007, 19:08:50 #3 Last Edit: 31 december 2007, 19:11:36 by mees
Ik heb 2 grasjes, Mees en Codie. Pleunie is een logeetje. De grasjes die je hier op de speelboom ziet, zijn Codie en Pleun.  ;)

Mees zou ik er idd niet bij zetten, ik heb de aagjes zelfs niet in de kamer waar Mees' kooi staat durven zetten, omdat er idd al een aagje aan overleden is   :-\
Liefs Loes,
en 4 vrije blije gaaitjes!


Mara

Hoi Mees

Leuke foto's maar ik vroeg het me ook af hoe het met besmettingsgevaar zat.

Ook voor jou, een heel goed uiteinde en een nog beter begin.



Mara

mees

Citaat van: Mara op 31 december 2007, 19:55:14
Hoi Mees

Leuke foto's maar ik vroeg het me ook af hoe het met besmettingsgevaar zat.

Ook voor jou, een heel goed uiteinde en een nog beter begin.



Mara


Zie mijn berichtje boven je eigen berichtje ;)
Liefs Loes,
en 4 vrije blije gaaitjes!