valkparkiet overal in huis meenemen?

Gestart door mootje, 9 oktober 2006, 12:43:49

« vorige - volgende »

mootje

hoi ik heb een valkparkiet die tam is ,als ik klaar ben in huis laat ik hem uit de kooi ,maar ik heb dan maar een uur de tijd omdat ik dan alle deuren en ramen dicht doe  in de woon kamer, maar ik wil hem ook graag mee nemen naar de andere kamers ,dus ook boven, dan kan hij er langer uit, want dan kan ik gewoon doorgaan met de dingen die ik wil doen, heeft er iemand ervaring ,die dus ook zijn valkparkiet mee naar boven neemt, behalve de woonkamer,raakt hij niet in paniek? in de andere kamers en gang, hij zit altijd veel op mijn schouder,maar ben bang dat hij dan ergens tegen aan v;iegt,als ik dat ga doen.wat is jullie ervaring :)

Loes

hoi mootje,

ik doe de kooi van mijn valkparkiet open zodra ik thuis ben.
ik neem hem gewoon overal mee naartoe.
als ik was op ga ruimen boven op de slaapkamer, neem ik hem gewoon mee.
wel zorg ik dat overal ramen en deuren dichtzijn.
als ik kook en de deur gaat los, is hij gewoon in de woonkamer met de tussendeur dicht.
hij wil ook overal mee naartoe.
hij moet misschien even wennen aan de andere ruimtes, maar bij mijn sjappie heeft dat niet lang geduurd.

groetjes, loes

yvesvdn

hallo,

die van ons gaat ook overal mee naartoe, hij kent de weg echt helemaal in huis, van de woonkamer, naar keuken, garage, hall, boven de kamers
en het is raar, maar als ik met hem op de trap ben fluit hij steeds datzelfde deuntje, grappig hoor.
sluit wel de ramen,
wij hebben vliegenramen (niet speciaal voor valkje gestoken hoor ;-) )
dan kan je je raam wel openlaten natuurlijk

groetjes

Gompie

Ik neem Gompie ook overal mee naartoe, ik zorg dat alle ruimtes valkproof zijn en dan kan hij gewoon met me mee. Hij was erg snel gewend aan andere ruimtes, wat ik deed was rustig met hem op de schouder in een nog onbekende ruimte gaan zitten zodat hij rustig kon rondkijken. Keer daarna ging ik beetje rondlopen met hem op schouder en keer daarna ging hij zelf al beetje op onderzoek uit. Zo was hij ontzettend snel gewend aan alle ruimtes in huis :)

Groetjes Esther, Gompie, Betty en Whoopy.
Groetjes Esther, Gompie, Betty, Whoopy en Henkie ;)

Bello

Bello had vanmorgen de keus of in de woonkamer blijven of snel met mij naar de wc, natuurlijk bleef hij op mijn schouder zitten.

Bello
Catka we zullen je nooit vergeten....missen doen we je allemaal, dag liefste knuffel

Mara

Mijn eerste valkparkiet ging ook overal mee naar toe en momenteel neem ik mijn grasparkiet ook overal mee naar toe, ook naar boven. Dan zit ik achter de computer en meneer is aan het spelen en hij heeft nergens last van. Trosgierst ligt in zijn speeltuintje en water is er ook.

Groetjes

Mara

Paauwtje

De valkparkiet die ik nu sinds zondag heb neem ik ook al overal mee naartoe.
Sinds enkele dagen ook mijn andere 2 valkjes.
Vooral als ik alleen thuis ben en anchter de pc zit neem ik ze op mijn schouder mee.
Vor mij is het alleen wel van belang dat ik een oud t-shirt aan doe dat ik elke dag evne uitwas(zijn niet zinlijk).

Balou, K.C., Coco, Sky, Star, Spot, Sisi, Luna, Xante en Summer

Mara

Mijn grasje laat zijn poepjes ook overal vallen, het liefste op de tafel waar mijn toetsenbord staat, maar goed, hij poept wel gelukkig mooie, goed opruimbare poepjes.

Groetjes

Mara

fielien en kuifje

hallo
ik neem mijn valkparkiet ook overal mee  naar toe .
in het begin was hij zeer alert als hij op een andere kamer kwam nu is dat al de normaalste zaak van de wereld .
als ik op mijn kamerleer dan zit hij gewoon te spelen
groeten van sofie

mootje

mensen bedankt voor alle leuke reacties ik ben er erg mee geholpen ;)

ManjaV

Ik zou je valkje alleen niet mee de keuken innemen....dat lijkt me echt veel te gevaarlijk.  :-\
Zelf mogen mijn valkjes alleen in de woonkamer los, maar ja, ik woon in een apartement dus dat is misschien anders. Vroeger bij mijn ouders nam ik mijn agapornis wel overal mee naartoe. ;)

Groetjes,
Manja


MIKKI, MIJN EERSTE VALKJE...

Geboren 072005 / bij mij 092005 / afscheid 02092007 "Altijd in mijn gedachten"

Bezoek ook mijn website: www.everyoneweb.com/HobbykwekerijMikki