## Binky's friends deel 2. ## ** 01-10-2006 t/m 01-10-2008 **

Gestart door Caroline, 1 oktober 2006, 00:01:44

« vorige - volgende »

Kaatje

Hoi Caroline,

Wat ontzettend vervelend dat je last hebt van gordelroos, erg pijnlijk ook  :(

Heel veel beterschap meid, ik hoop dat het snel minder zal worden !



Wat is van Gils toch een lekker valkje en wat zien de kleintjes er toch weer ontzettend schattig uit  :-*

Groetjes, Karin

*Manon*



Hoi Caroline,

Wat vervelend nu weer dat je weer zo'n last hebt van gordelroos.
Ik hoop dat de pijn snel minder wordt.

Liefs Manon

Dierenfreackske




Caroline

Door een foutje waarschijnlijk door de verminderde reactievermogen van mijn medicatie heb ik helaas dit berichtje verwijderd en kan het ook niet meer terug vinden.  :-\
Pablo, Rocky, Noa, Coco, Eros, Diégah, Amor, Perle, Ricky, Kouros,
Princess, Armani, J´adore, JOOP! Queenie, Van Gils, Giorgio,
Jim, Anaïs, Naomi, Dior, Jasmijn, Vlinder, Ashley, Juicy, Tommy,
Isabella, Azzaro, Lilly, Zara, Valentino, Dolce & Violet.


Regelmatig jongen.



KLIK op foto.

*Yvon

Hoi hoi

Jeetje,dat is voor jou van een hoop afzien.  :-\
Ik hoop voor je dat het snel weer onder controle en weg is.
Kan het me wel voorstellen hoe je je voelt nu je zo goed als alles alleen moet doen.

Heel veel sterkte en succes met alles !!  :-*

Groetjes Yvon

Klik op de foto en zie onze site.
Ons dagboekje is 
< hier >

*Manon*

Goh meis, ik heb echt met je te doen.
Zat me al af te vragen hoe jij je dagen doorkomt met zoveel pijn en dan de zorg voor je kindjes en dieren...  :-\

Nogmaals beterschap  :-*

Gerda

Lieve Caroline,

Pas goed op jezelf. Bij mij was ook de eerste keer het meest heftig. Dus er is hoop. Heb je nu ook zelitrex erbij gekregen?

In ieder geval wordt het na vandaag wat minder warm en dat heeft vaak ook een gunstige invloed.

Heel veel liefs en sterkte. En probeer elk momentje rust te pakken. Want hoe hoger je weerstand, hoe sneller het virus zich weer terugtrekt.

Liefs, Gerda

Hermien

En toch schrijf je telkens weer hele verhalen. Ondanks de pijn. Lieverd, ik hoop van harte dat het snel weer de goede kant uitgaat. Het huilen staat je nader dan het lachen, dat begrijp ik heel goed hoor. Heb je wel een paar schouders om je tranen over te laten vloeien?
En als ik nou onderhand maar eens wist hoe ik een plaatje in kon voegen. Nou ja, ik weet wel hoe het moet, maar het lukt dus toch niet. Dombo!

Kus van mijn 'Vliegtuig' en van mij een stevige hug!

Gerda


*Esther*


Mara

Hoi Caroline

Heel veel sterkte, ik vind het knap hoe jij je er elke keer weer door heen slaat. IK kan me voorstellen dat het huilen je soms nader staat dan het lachen.

Dikke knuffel van mij.

Groetjes

Mara

Anke

Hoi Caroline,
Ah neeeeee niet weer die gordelroos :'( :'(
Heel veel beterschap toegewenst!!!

En een dikke knuffel

Groetjes Anke




Klik op de foto om mijn dagboekje te lezen...Kijk ook eens op de website van de Santpoortsevalkjes

Gerdy

Hoi Caroline..ik hoop dat de medicijnen een beetje snel willen gaan werken..en dat het huilen je nader staat kan ik me heel goed voorstellen en dat helemaal als er geen hulp in de buurt is..laat je tranen maar eens op de loop gaan..je hoeft je tenslotte nergens voor te schamen..

<a href="http://i281.photobucket.com/albums/kk220/krabbelgadget/hotlink.jpg"; target="_blank"><img src="http://i281.photobucket.com/albums/kk220/krabbelgadget/106271.gif"; border="0" alt="KrabbelGadget.nl"></a>

liefs gerdy

Gerdy