9 mei 2025, 05:18:05

waarom haat hij haar ?

Gestart door semra, 1 september 2006, 12:54:02

« vorige - volgende »

semra

hallo
Wij hebben al een jaar een tamme albino popke. Tot 3 weken geleden hebben we een handtamme jonge valkparkiet van 7 weken gekocht, nu is hij 10 weken. Wij denken dat het een manneke is omdat hij hyperactief is, vliegt graag, heeft mensen graag, is heel nieuwsgierig, doet stoer..
Maar van het begin al heeft hij de albino niet graag, hij jaagt haar weg aan het eet en drinkbakje, maakt niet uit waar, hij jaagt haar altijd weg. Ik dacht dat valkparkieten vreedzame vogels waren, maar waarom is deze zo vijandig tov haar. Zij integendeel doet niks. Zou het komen omdat hij jong is? ik weet niet wat ik moet doen, maar hij doet haar soms echt pijn..
alvast bedankt voor jullie reacties...

Semra

Riny

Hoy Semra
Het kan zijn dat je de 2 valkjes te snel bij elkaar geplaatst hebt.
Daarom wordt ook aanbevolen om ze langzaam aan elkaar te laten wennen, en als ze interesse in elkaar tonen, buiten de kooi kennis te laten maken.
Ook kun je zorgen dat je vanalles 2 in de kooi hebt hangen water en zaad e.d.
Groetjes Riny :D