Hulp gevraagt voor acherhalen herkomst valk

Gestart door Rob, 28 februari 2006, 13:18:48

« vorige - volgende »

Rob

uiteraard geloof ik dat de gemiddelde dierenwinkel niet altijd de kennis in huis heeft om dit soort dingen te kunnen zien/weten...in dit geval ben ik van mening dat de betreffende dierenwinkel enorm geblunderd heeft aangezien ze als sinds 30 jaar bekend staan (en er prat op gaan) als de specialist op vogelgebied hier in de regio.

Maar tis geven en nemen, ik heb in ieder geval de zoon van de eigenaar gesproken en die heeft me aangeboden het verschil tussen een jonge valk en een overjarige valk (zo'n 15 euro) terug te betalen. Hij vond het zelf ook geen prettig bericht en wilde de vogel in eerste instantie terugnemen en mij een "echte" jonge valk meegeven...iets waar ik niets van wilde weten aangezien ik al de nodige kosten heb gemaakt en wat wij belangrijker vinden, hij heeft nu al onze harten veroverd met zijn lekkere eigenwijze koppie.

Of ze er in de toekomst op gaan letten???...ik bewijfel het...het zal me niet verbazen dat ze voortaan alle ringen van de vogels afknippen om dit soort dingen voortaan uit te sluiten.

Maar een vogel koop ik er niet meer..!! Dat staat als een paal boven water!!!


Met terugbetaalde groet

Rob