|
Pagina's: [1]
|
|
|
Auteur
|
Topic: 10 jaar en half tam (gelezen 370 keer)
|
eric.hagedoorn
Gast
|
Hoi ik ga allereerst zeggen dat ik het echt fantasisch vind dat deze site er is .Ik heb de volgende vraag ik heb sinds kort een valk van 10 jaar(man) de eerste 8 jaar van zijn leven is er voldoende tijd en aandacht aan besteed,daarom fluit ie halve concerten van beethoven.Alleen hebben de vorige eigenaren,de afgelopen 2 jaar geen enkele aandacht aan hem besteed.Ik heb in het verleden zelf valken tam gemaakt.(maar die waren 6 weken).Maar deze is half tam,mijn vraag is kan ik hem weer net zo tam krijgen als ie was ondanks zijn leeftijd Thx alvast.
Eric.
|
|
|
|
|
Gelogd
|
|
|
|
Karin
Specialist
Valkparkiet

Offline
Geslacht: 
Berichten: 9033

De bonte parel
|
Als hij tam geweest is gaat het je vast lukken met héél veel geduld ! Misschien duurt het een paar maanden, misschien een jaar, lukken zal het Als het valkje meewerkt natuurlijk
Groetjes, Karin.
|
|
|
|
|
Gelogd
|
|
|
|
zefanja
Gast
|
Hallo, ik had ook even een vraagje over tam maken, vanaf welke leeftijd als hij nooit helemaal tam is geweest kan je een valkje nog tam maken? Ik heb er 1 van 4 jaar en is halftam namelijk, heb hem nog maar 7 weken.
|
|
|
|
|
Gelogd
|
|
|
|
|
Pagina's: [1]
|
|
|
|
|
Pagina opgebouwd in 0.092 seconden met 20 queries.
| |
|