Valkparkiet.com

Algemeen => Aanschaf => Topic gestart door: evelien op 21 maart 2005, 18:04:04

Titel: parkiet kopen
Bericht door: evelien op 21 maart 2005, 18:04:04
hallo,

ik ben evelien en zoek een jong valkparkietje in de omgeving van sassenheim weten u mischien een adres of heeft u zelf een valkparkiet (jong) binnenkort mail me dan even

groetjes evelien sep

eefiej@hotmail.com
Titel: Re: parkiet kopen
Bericht door: Annouschka op 21 maart 2005, 18:11:22
Hallo Evelien,

ik denk dat dit bericht beter zou staan bij het onderwerp Te koop/gevraagd, mensen die vogels verkopen zullen daar denk ik eerder kijken.

groetjes
Annouschka
Titel: Re: parkiet kopen
Bericht door: Paul op 22 maart 2005, 03:55:20
Hoi Evelien,

Als je niet echt haast hebt dan heb ik binnenkort wel weer een nestje  hier en ik zou hem dan langs kunnen brengen want ik kom daar wel vaker in de buurt.
Maar vind je al eerder wat dan moet je dat gewoon doen want het zal wel minimaal een maand of 2 duren voor ik weer heb met 3 weken broeden en 6 weken door de ouders grootbrengen.
Ik lever ze wel handtam dus je kan ze meteen kroelen en op je vinger houden :)

Groetjes, Paul
Titel: Re: parkiet kopen
Bericht door: evelien op 22 maart 2005, 16:07:44
wanneer komen ze dan ??????
Titel: Re: parkiet kopen
Bericht door: evelien op 22 maart 2005, 16:09:30
ik denk dat het te laat is m'n moeder wil er een voor haar verjaardag en das op 1 april en das echt geen grapje !! :P haha groetjes evelien
Titel: Re: parkiet kopen
Bericht door: Paul op 23 maart 2005, 02:35:11
Hoi Evelien,

Zo snel krijg ik die eieren zelfs in een frituurpan niet uitgebroed :)
Ik raad je wel aan om een valkje bij een kweker te nemen en niet uit een dierenwinkel die krijg je lang niet zo tam.

Groetjes, Paul
Titel: Re: parkiet kopen
Bericht door: evelien op 23 maart 2005, 18:16:05
haha,
jah dat is ook zo bij halsband parkietjes wij hadden er eerst een ui de dierenwnkel die dee niks alleen op je hand zitte toen hij overleden was hebben we er een gehad van een kweker en die kon hele riedeltjes fluiten en hield veel van knuffelen echt lief me mams wil ook aallleen nog maar vogels uit een nestje van een kweker en niet uit de dierenwinkel !!!!

groetjes en toch nog bedankt
evelien
Titel: Re: parkiet kopen
Bericht door: Riny op 25 maart 2005, 20:19:38
hoy Evelien
Op de verkooppagina van valkparkiet.com wordt een tamme valkparkiet aangeboden .
Hij is tam en volgens mij vragen ze er niets voor.
Groetjes Riny ;D ;D ;D