hallo,ik kan aan een hele mooie gele fallow komen.uit belgie.weet iemand of dit dan ook echt fallows zijn? is helemaal geel,en een bruinige vleug.geel oranje wangen.staartpennen en vleugelpennen zijn lichtbruin.en heeft meerdere lichtbruine vlekjes op haar stuit.heeft oranje wangen.kost me 75 euro.wie denkt mee? knuff anita ;D
::) kom op?? weet niemand iets van een gele fallow??gr anita
hoi,
een gele fallow?
nog nooit van gehoord!!
als het bestaat moet het wel mooi zijn volgens mij!
ik heb alleen gewone fallows dus ik zou het niet weten!
groeten antoine
Hoy Anita
Heb je er geen foto van ,ik wordt wel nieuwsgierig hoe zo'n beestje eruit ziet?
Groetjes Riny :D :D :D
;D peter?? heb jij niet toevallig een foto evn een gele fallow? knuff anita ;D ;D ;D
;D ;D ;D hier is de gele fallow.ik hoor zometeen of hij van mij is.knufff mooi he? anita ;D
(http://www.valkparkiet.org/forumupload/Comparison-fallow-ILLUS1.JPG)
dank je wel peter en lique voor de foto ff.
Hoy Anita
Ik vind hem prachtig!!!
Ik hoop voor jou dat jij de trotste eigenaar wordt.
Veel succes Riny :D :D :D
;D ;D ;D thnx thnx riny hahahaah ik wacht op de mail.laat je zo horen !! kusssssssss anita
:'( :'( :'( was verkocht vanmorgen.slik..
nu heeft hij zelf de broedhokken opengegooit,en zijn fallows,vlogen erop af!! dus mss een jonkie over een paar weken.verder blijven we samen goed kijken.kussss anita
Hoy Anita
Wat jammer voor je!!
Volgende keer meer succes gewenst!!!
Groetjes Riny :D :D :D
Jammer dat de fallow al verkocht was, er is de laatste tijd echt ee ngrote vraag naar fallow we krijgen ook veel mailtjes van mensen die fallow willen kopen.
Groetjes,
Peter
;D ;D ;D ik heb een koppel fallows gekocht in zwolle bij v/d meulen.
die kan ik van de week ophalen.
is een lutino fallow pop en een cinamon fallow man.dus ikke weer blij knufff anita
Hoi Anita,
Netjes, wij zijn al langere tijd op zoek en jij vindt ze in Zwolle :) Wil je eens vragen of hij er nog meer heeft zitten?
Groetjes,
Peter
;D ik ga morgen voor je bellen peter.knuff anita en dan hoor je het morgen van me.
;D hij vraagt trouwens maar 35 euro peter voor een fallow.niet duur dus.knuff ;D
:-X :-\ ik heb net de fallows afgezegd.
wat je toch mee kan maken in de vogelwereld zeg!! ??? ??? ???
ik ben er achter gekomen door die man ******* te bellen in zwolle.zet uit kwaadheid ook de naam erbij!! ???
dat hij met lutino"s kweekt.albino's van hetzelfde geslacht.
ook kweekt hij met broers en zussen.dit gaat me echt boven mn pet!! ??? :-X
hij kan je niet duidelijk zeggen als je een koppel koopt,of het broer en zus zijn.allemaal vage verhalen en smoesjes erom heen.
ik heb m ff goed aan de tand gevoeld.
ik vind dat dit echt niet kan.dus ik heb er vanaf gezien,hoe graag ik ze ook had gewild.
ik ga nu naar apeldoorn,en daar ga ik een mooie albino man kopen.dat ga ik donderdag doen.ik denk dat ik daar veel beter mee af ben.het is een hele goede kwekerij in apeldoorn.dat is zeker! en daar ga ik voor.
ik ga niet alles vergallen door zo'n jan l*l.
knuff anita
Hoy Anita
Al een beetje bekomen van de schrik??????????????
Ik ben blij dat jij hem terug gebeld hebt.Je zou verdorie aan je eigen verstand gaan twijfelen.
Leve Messenger!!!
Groetjes Riny :D :D :D
Hoi Anita,
Vandaag bij de fallows wezen kijken en alles was er goed ingericht en zeer mooie goede vogels. Ook een paar mutatie's gezien die je bijna nergens ziet en de lutino's zaten er ook goed bij, geen kale plek achter op de kop maar mooi vol in de veren ook de vleugelboeg viel mooi weg in het verenpak.
Er wordt wel gekweekt met twee maal reccesief roodoog, elke mutant is degradatie. Je zult dus met goede valken moeten kweken om dit zo veel mogelijk te verminderen. En vervolgens zul je de jongen uit een twee maal reccesief roodoog weer op een forse valk (bijvoorbeeld wildkleur) moeten zetten. Kortom je kunt dit alleen toepassen als men weet wat men doet, daarom is er een vuistregel aangenomen van niet doen!
Lijnteelt wordt ook binnen de valkparkiet toegepast, bijvoorbeeld moeder op zoon of vader op dochter. Als dit niet gedaan zou zijn hadden we nu alleen de wildkleur. Elke mutant is een foutje en als je dus een nieuwe mutatie jong (bijvoorbeeld dochter) krijgt is de vader er bijvoorbeeld onbedoelt split voor en die zet je weer op de dochter en zo krijg je een nieuwe mutatie. Vervolgens zijn nieuwe mutanten altijd zeer klein, neem bijvoorbeeld de geelwang. De eerste waren zeer klein, maar dat wordt er geheel uitgekweekt waardoor er een goede vogel ontstaat. Toen we jaren terug de eerste geelwangen zagen waren ze iets groter dan de grasparkiet en nu hebben we hier een geelwang cinnamon zitten die op een tt 93 punten haalde! Om een beeld te geven is hier een overzicht van diverse valken met punten:
TT overzicht (http://www.valkparkiet.com/nl/files/fotott2004.htm)
Het is een zeer intressante materie, in het begin dacht ik ook van je zet toch geen vader op dochter. Maar vervolgens had ik zo iets als ik mij er niet in verdiep kan ik ook niet over oordelen.
Dit is de fallow:
(http://www.valkparkiet.org/forumupload/Img_7018.jpg)
Groetjes,
Peter
sjonge...wat heb ik laten lopen...ik gun het jullie van harte.
dank jullie voor de informatie.kuss anita :-*