Valkparkiet.com

Algemeen => Spoed => Topic gestart door: fons op 13 december 2004, 14:16:55

Titel: kerstboom
Bericht door: fons op 13 december 2004, 14:16:55
ik heb een super lief tam valkje dat altijd uit de kooi is nu heb ik een kerstboom gezet een echte maar ik kan lady er niet uithouden is een kerstspar giftig of kan het geen kwaad ik durf lady  niet uitlaten voor ik zeker weet wat ik nu moet doen  groetjes
Titel: Re: kerstboom
Bericht door: Riny op 13 december 2004, 15:28:43
Hallo Fons
Of een kerstboom echt giftig is weet ik niet maar wel dat het hars niet goed is voor een valkparkiet.
Groetjes en succes Riny
Titel: Re: kerstboom
Bericht door: Lique op 13 december 2004, 15:29:40
Hoi Fons,

En kerstboom is niet goed voor ze. Daarom is het ook niet goed als ze ervan gaan eten.
Je zal toch moeten proberen, om je valkje bij de boom vandaan te houden. Leg desnoods een kleedje over de boom, zodat je valkje er niet in kan.

groetjes Lique
Titel: Re: kerstboom
Bericht door: fons op 13 december 2004, 15:43:13
bedankt voor de tips dan zal de boom wegmoeten ik kan mijn valkje nie zolang in zijn kooi houden groetjes
Titel: Re: kerstboom
Bericht door: Lique op 13 december 2004, 15:52:18
hoi fons,

je kan toch wat oplettender zijn? je kan zeker geen valkje loslaten als je niet in de buurt bent, dus ben je altijd aanwezig als je valkje van plan is om naarde boom toe te gaan.
Straf hem desnoods door hem nat te spuiten met een plantenspuit als hij in de boom zit. Of roep NEE of FOEI.

groetjes lique
Titel: Re: kerstboom
Bericht door: Paul op 13 december 2004, 15:55:41
Hoi Fons,

Behalve dat de hars in de takken slecht kan zijn is de verlichting ook best gevaarlijk als ze daarin bijten.
Bij mij zijn vorig jaar 3 verlichtingen doorgebeten dat waren gelukkig zwakstroom lampjes maar op 220 volt is dat wel veel gevaarlijker.
Dennenaalden zijn normaal niet giftig die worden ook in de country home bodembedekking gebruikt dus als ze daaraan pikken is dat niet echt een probleem.

Groetjes, Paul